Podludzie

Screenshot_2022-11-01-09-23-34-499_com.android.chrome.jpg


Screenshot_2022-11-01-09-23-17-180_com.android.chrome.jpg


Screenshot_2022-11-01-09-23-13-860_com.android.chrome.jpg
 
Sykulski to się staje drugim geniuszem jak Radosław Sikorski...

Nie wiem, ja doktoratów nie robiłem, ale wydaje mi się amerykanizować to można coś co nie jest zamerykanizowane.
Polska jest zamerykanizowana oprócz małych wyjątkowych.
Jak taki profesor Sykulski pójdzie do Żabki to się przekona, nie wspominając innych branż :korwinlaugh:
Między innymi rodzinna mająca kilku miliarderów


Małe embargo amerykańskie cofnęłoby Polskę o kilkadziesiąt lat..

Oj bardziej niż atomówki Polska powinna bać się takiego szkolnictwa wyższego...
 
Sykulski to się staje drugim geniuszem jak Radosław Sikorski...

Nie wiem, ja doktoratów nie robiłem, ale wydaje mi się amerykanizować to można coś co nie jest zamerykanizowane.
Polska jest zamerykanizowana oprócz małych wyjątkowych.
Jak taki profesor Sykulski pójdzie do Żabki to się przekona, nie wspominając innych branż :korwinlaugh:



Oj bardziej niż atomówki Polska powinna bać się takiego szkolnictwa wyższego...



Nie wspominając o Twitterze i iPhonie z którego pisał
 
Nie wspominając o Twitterze i iPhonie z którego pisał
co ty, lepszy sojusz z Rosją.
Oprócz oczywiście tego, że Rosjanom wmawia się od podstawówki, że Polacy to najwięksi zdrajcy narodów słowiańskich, oraz tego, że Rosja ma taką technologie rozwiniętą, że podpierdoliła samoloty w leasingu...
... ale nie mam doktoratu to mogę się nie znać. Oj ja bym ich naprawde wysłał do Rosji, Białorusi aby zobaczyli jak naprawdę te kraje wyglądają. Tylko na granicy radzę mieć dolary bo ci cholerni strażnicy bez tego będą przedłużali - na granicy z Białorusią tak się menda przyczepiła, że 100 dolarów musiałem zapłacić :korwinlaugh:
 
Niby tak, aczkolwiek chuj wie z tymi dzbanami dzisiaj...
Z racji wykonywanego zawodu mam spory kontakt z alkoholowymi przegrywami i uwierz że nawet jakby umieli ogarnąć cokolwiek co obsługuje sociale to dawno poszło by w przelew. Więc jeśli ten geniusz marketingu nie jest fejkiem to zgłoszenia już tak. Ktoś tam zarobi prawie cztery koła za bycie prostakiem na bani przez kilka dni. Złoto
 
Te dziwki, które ruchał pewnie były takie czyściutkie....
pamiętam wypowiedź jednego z AKowców, że ich dowódca na samym początku ich ostrzegał, że najwięcej podsłuchów jest w restauracjach i w burdelach zarówno na wojnie jak jeszcze przed Niemcem.
Oj myślę, że jak Niesiołowski nie będzie siedział cicho na niektóre tematy to będziemy mogli obejrzeć jego sex taśmy i się przekonasz czy były czyściutkie :korwinlaugh:

Z racji wykonywanego zawodu mam spory kontakt z alkoholowymi przegrywami i uwierz że nawet jakby umieli ogarnąć cokolwiek co obsługuje sociale to dawno poszło by w przelew. Więc jeśli ten geniusz marketingu nie jest fejkiem to zgłoszenia już tak. Ktoś tam zarobi prawie cztery koła za bycie prostakiem na bani przez kilka dni. Złoto
oj obecnie menele robią się coraz bardziej nowocześni: chociaż jeszcze nie ma takiej dużej pomocy dla bezdomnych jak np. w Berlinie do którego przyjeżdżają menele z południa i wschodu EU, a później napierdalają się o lepsze miejscówy :iamdone:
Jebać TVN ale to akurat prawda


Wierzę, że to naprawdę mimo, że to jest spotted to ktoś wstawił ten post na poważnie. Jest taka grupa na fejsie "Beka z szefów - prawdziwe wyznania pracowników januszexu" :muttley:
Oczywiście Januszex jest wyolbrzymiony przez lewactwo, ale istnieje. Od niewypłacania nadgodzin, przez pożyczki zero procent minus inflacja -bo czym innym jest niepłacenie faktur na czas, kary za załamienie zakazów konkurencji na kosmiczne kwoty aż po wiele innych...
Znajoma jest tłumaczką tajskiego i jak przeczytała umowę o pracę do przetłumaczenia jakieś Azjatce mającej pracować jako masażystka to odpisała, że takich klientów nie obsługuje... Jakieś zapisy, które sądy obalą...

 


ja tu widzę @Karateka@ zbiorową trol akcję PiSu mającą na celu ośmieszenie prawników :roberteyeblinking:

Co mówi Twój ulubieniec Kuba Midel? Że na uczelniach wyższych pracują teoretycy, którzy by warzywniaka nie poprowadzili.

Bardzo dobrze niech ich cisną. Takie mamy "wolne sądy" i sztywne prawo, że lepiej dzieci molestować niż dać się złapać z 5tką trawy.

Czas na ośmieszenie kolejnej grupy co wyżej sra niż dupę ma. Lekarze się sami ośmieszyli przez 2 ostatnie lata :korwinlaugh:
 
Co mówi Twój ulubieniec Kuba Midel? Że na uczelniach wyższych pracują teoretycy, którzy by warzywniaka nie poprowadzili.
lepsze są uniwersytety niż traktowanie na poważnie Midela :korwinlaugh: Ten człowiek stoi po drugiej stronie barykady czyli tzw. "zdrowego rozsądku" ala chłopski rozum Ziemkiewicza -zarówno patointeligencja jak pseudorozsądkowcy to fanatycy. COś ala spór czy lepsze jest lewactwo czy prawactwo -oby dwie strony są złe...
A w nowej erze cyfrowej będzie tego jeszcze więcej -niech tylko Meta mocniej się rozkręci i deep fejki...
Chociaż po tym jak FBI zablokowało z library to będę miał wiecej czasu na śledzenie kołczy: kuźwa nie mają czym się zajmować :iamdone:
 
lepsze są uniwersytety niż traktowanie na poważnie Midela :korwinlaugh: Ten człowiek stoi po drugiej stronie barykady czyli tzw. "zdrowego rozsądku" ala chłopski rozum Ziemkiewicza -zarówno patointeligencja jak pseudorozsądkowcy to fanatycy. COś ala spór czy lepsze jest lewactwo czy prawactwo -oby dwie strony są złe...
A w nowej erze cyfrowej będzie tego jeszcze więcej -niech tylko Meta mocniej się rozkręci i deep fejki...
Chociaż po tym jak FBI zablokowało z library to będę miał wiecej czasu na śledzenie kołczy: kuźwa nie mają czym się zajmować :iamdone:
A proszę Pana to trzeba uważnie i rozważnie te ich farmazony dawkować. Bynajmniej ja parę razy zrobiłem podobne ruchy o których mówił Midl i Trader i nie narzekam. Należy słuchać kilku stron i wyciągać wszystko co najlepsze. A co do bajkopisarstwa to jakoś muszą się sprzedawać i "klikać" więc dosyć często odlatują.

BTW lepiej słuchać Tradera niż chociażby Jastrzębia z NBP. :roberteyeblinking:
Tak samo teraz, zapisz w kajeciku że ten sam Trader którego ciśniesz będzie miał rację z luzowaniem stóp w banku centralnym na którym ja znowu skorzystam, a później inflację wypierdoli w kosmos i wszystkie barany które były za obostrzeniami znowu dostaną po dupie tylko x2.
\Już pomijając śmianie się z tych którzy uwierzyli w morderczego wirusa, a teraz płaczą, że inflacja jak sami byli za zajebaniem gospodarki xDDD
 
Back
Top