PLMMA - jasna strona mocy.

Właśnie trwa retransmisja, pokazywane są walki z eliminacji MŚ IMMAF. Walczył Ben Askren, przegrał decyzją po słabej w jego wykonaniu walce.
 
No Gacka został zdemolowany w stójce a zapaśniczo te jego wejścia w nogi to wyglądały komicznie... Formella ładnie się zapowiada!
 
Obejrzane. Spodziewałem się czegoś gorszego, a tylko w dwóch ostatnich walkach poczułem niesmak.
 
PLMMA 55/TFL 7 w Kraśniku

Gala Thunderstrike Fight League 7, która już 2 maja 2015 zostanie zorganizowana w Kraśniku, odbędzie się kolejny raz w kooperacji z Profesjonalną Ligą MMA. Wydarzenie z Kraśnika będzie można obejrzeć podczas retransmisji, na antenie telewizji Orange Sport.

Wcześniej TFL, jedna z najprężniej i najszybciej rozwijających się polskich federacji MMA, wspólnie zProfesjonalną Ligą MMA przygotowała TFL 5/PLMMA 36 EXTRA w czerwcu 2014 i TFL 6/PLMMA 46 w styczniu 2015.

http://mmania.pl/aktualnosci/tfl-znow-laczy-sily-z-plmma-tfl-7-plmma-55-juz-2-maja-w-krasniku-10036
 

Brandys i Bryczek, dwoch zawodnikow w 84 z identycznym rekordem. Zamiast ich zestawic razem zaczna sie pewnie poszukiwania rywali na Slowacji albo Litwie. To za ciekawe zestawienia polsko -polskie najbardziej cenilem PLMMA, dodatkowo z reguly byly to swietne walki. Na ogladanie walk takich jak ostatnia Chmielweskiego we Wloclawku zwyczajnie szkoda czasu.
 


Osobiście się nie zgadzam z S.Ś. Nie jest w porządku, że swoje otrzymuje się dopiero po nagłośnieniu sprawy publicznie.
 
Rywal Antka
http://www.sherdog.com/fighter/Nikos-Sokolis-59580

Bez szału, ale też żaden ogór, przynajmniej jest szansa że nie wypadnie

W oczy rzuciły mi się szybka przegrana z Nilssonem (2011) oraz ... wygrana z Kondraciukiem (2009), ale ostatnie dwie walki stoczone po dwuletniej przerwie były z ogórami. Nie sądzę, aby stanowil wyzwanie dla Chmielewskiego.

PS: Nazwa klubu wpisana na sherdogu to jakaś filia Poland Top Team w Grecji? :D
 
PLMMA 56. Kerim Abzailov rywalem Mariana Ziółkowskiego
We wczorajszym Fight Raporcie Marian wypowiadal sie juz nawet na temat rywala.
W sobote o 22 na OS w cyklu Gwiazdy PLMMA bohaterem bedzie Michal Pasternak. Mam nadzieje dowiedziec sie czegos wiecej o rekonwalescencji i ewentualnym powrocie do klatki One FC.
 
co tam w ogole ciekawego w plmma slychac? kiedy kolejna gala i czy bedzie transmisja?
 
co tam w ogole ciekawego w plmma slychac? kiedy kolejna gala i czy bedzie transmisja?

Kolejna gala PLMMA 56/UFC Fight Night Bielsko Biała 20 czerwca z Antkiem Chmielewskim i zdobywcą Miraklesa Marianem Ziółkowskim na karcie :)
 

Ostatnio gal PLMMA nie było na żywo na Orange, tylko były retransmisje tydzień po (lub 2 dni po w przypadku gali Włocławskiej).

A właśnie... Orange do końca czerwca ma funkcjonować, dobrze kojarzę? W takim razie to może być ostatnia gala PLMMA w tej TV...
 
Back
Top