PLMMA - jasna strona mocy.

No tak, Janusz walczy z Piątkowskim. Nie wiem, co mam z tym FEN. Co dobę moja pamięć resetuje ich rozpiskę.

Adam poprzednio też miał walczyć we Włocławku i też wypadł mu przeciwnik. Dobrze kojarzę?
 
No tak, Janusz walczy z Piątkowskim. Nie wiem, co mam z tym FEN. Co dobę moja pamięć resetuje ich rozpiskę.

Adam poprzednio też miał walczyć we Włocławku i też wypadł mu przeciwnik. Dobrze kojarzę?

Tak, ale wtedy to był "przeciwnik", a teraz miał być poważniejszy rywal.

Do tego Adam miał walczyć na gali PLMMA w trójmieście, która ostatecznie się nie odbyła.
 
No tak, Janusz walczy z Piątkowskim. Nie wiem, co mam z tym FEN. Co dobę moja pamięć resetuje ich rozpiskę.

Adam poprzednio też miał walczyć we Włocławku i też wypadł mu przeciwnik. Dobrze kojarzę?
To prawda. I to jaki przeciwnik mu wypadł :lol: Najlepszy z najlepszych :lol:
 
Oglądałem potwórkę PLMMA 53 w Giżycku. Gala przypominała raczej amatorskie eventy - brak cutmana, rękawice otejpowane zwykłą, przezroczystą taśmą... poziom walk również nie zachwycił.

Poza tym, pan Adamczyk wspomniał o "retransmisji" PLMMA 54 we Włocławku. Ciekawe, może się pomylił?
 
Jak zrobią retransmisję z Włocka to chociaż nie będzie dylematów co oglądać na żywo PLMMA czy FEN choć i tak skłaniałem się bardziej ku FEN a PLMMA powt. w sobotę...
 
Niestety Kone wypada z walki z Antkiem. Szkoda. Zastąpi go Majkel Pawłowski 2-2 PlMMA 1-0.
 
Niestety Kone wypada z walki z Antkiem. Szkoda. Zastąpi go Majkel Pawłowski 2-2 PlMMA 1-0.
Ale wypada bo kontuzja, czy z niewyjasnionych przyczyn nastepuje zamiana aby Antkowi bić streak'a i wepchnac go do UFC?
 
Jeśli to prawda to zestawienie to żart. Po raz kolejny jarać się zestawieniami na PLMMA miesiąc wcześniej nie ma sensu... Myślę że nasi detektywi z forum mogą to sprawdzić czy wogóle ten Kone był zaklepany dla Antka. Teraz już wogóle FEN bije PLMMA jeśli chodzi co wybrać w piątek...
 
ehh-okej-pl-ffffff

@Grubas, niestety, ale taka jest prawda.
 
Niestety Kone wypada z walki z Antkiem. Szkoda. Zastąpi go Majkel Pawłowski 2-2 PlMMA 1-0.

To było do przewidzenia. Środowisko MMA we Francji nie jest zbyt duże, także informacje się szybko mogły rozejść. Kone sam mógł się wycofać z walki jak dowiedział się jak Mirek potraktował Lebout.
 
Kone nie wypadł tylko nie wiedział o walce. Napisał po mi Francusku na fejsie
On m'a dit que je devrais combattre au plmma mais je n'étais pas au courant j'aurais aimé affronter chmielewski c'est pas dans mes habitudes de refuser un combat peut être la prochaine fois

C'est normal prochaine fois contact moi directement

Czyli wychodzi na to że dostał propozycje walki na PLMMA ale nie wiedział nawet z kim będzie walczył
 
Kone nie wypadł tylko nie wiedział o walce. Napisał po mi Francusku na fejsie


Czyli wychodzi na to że dostał propozycje walki na PLMMA ale nie wiedział nawet z kim będzie walczył
A jak sie juz dowiedzial to zrezygnowal :lol:.
Jak znajde kiedys czas to wygrzebie wszystkich zawodnikow, ktorzy mieli zawalczyc na PLMMA i nigdy nie zawalczyli. Akurat w tej rywalizacji, mimo znacznie krotszego stazu, PLMMA idzie z KSW leb w leb, chyba tylko w tej.
 
Zmiana przeciwnika dla Bartnickiego. Zawalczy z jakimś debiutantem z Kalisza. Tu akurat nie Mirasa wina bo Wójcik miał wypadek w pracy i połamał palce... Transmisji na żywo chyba naprawdę nie będzie, ciekawe dlaczego...
 


Wikłacz walczy, Okniński nie walczy.
Reszta rozpiski nadal niewiadoma. Trzeba czekać na wyniki ważenia
 
Walka wieczoru:

120 kg.: Bartłomiej Bartnicki (111,0) vs. Kacper Dopierała (zostanie zważony później)
Pozostałe:

O mistrzostwo wagi półśredniej (77 kg.): Kamil Szymuszowski (76,9) vs. Jacek Toczydłowski (77,3)
84 kg.: Antoni Chmielewski (84,3) vs. Majkel Pawłowski (83,5)
70 kg.: Marian Ziółkowski (70,3) vs. Gabriel Marichev (68,9)
57 kg.: Adrian Biniecki (57,3)* vs. Jakub Wikłacz (57,2)
77 kg.: Dariusz Rzepiński (76,8) vs. Tomasz Dybowski (77,1)
80 kg.: Tomasz Straszewski (79,8) vs. Fryderyk Dąbal (76,3)
70 kg.: Igor Chenc (70,6)** vs. Patryk Bąk (zostanie zważony później)


Wypadnięcia standardowe ale nie jest źle. co najmniej 2 ciekawe walki się ostały
 
Na pewno też poda Jacek Adamczyk u siebie na stronie info kiedy będzie retransmisja tak więc trzeba śledzić. Ale jeśli to prawda z niedzielą to dobrze że tak szybko i nie trzeba czekać tydzień.
 
Ekspresowe zwycięstwa we Włocławku odnieśli już Chmielewski i Ziółkowski. Z tymi przeciwnikami nie można było się spodziewać czegokolwiek innego...
 
Ekspresowe zwycięstwa we Włocławku odnieśli już Chmielewski i Ziółkowski. Z tymi przeciwnikami nie można było się spodziewać czegokolwiek innego...

Kolejna superszybka gala PLMMA? Bezsens ... :/
 
Back
Top