PLMMA - jasna strona mocy.

Nikt nie wrzucił jeszcze że Kerim wypada z walki z Marianem Ziółkowskim?( Wojtek napisał u siebie). Czyli Marian dostanie kolejnego balasa z Litwy/Białorusi itp... szkoda bo się dobrze zapowiadało...
 
Wszystko wskazuje na to, ze koniec OS jest juz ostatecznie przesadzony. To sprawi zapewne, ze zniknie rowniez PLMMA w znanym nam dotychczas ksztalcie. Prawdopodobnie gala z numerem 56 w Bielsku Bialej bedzie ostatnia promowana i byc moze rowniez pokazana w pomaranczowej stacji. Mnie osobiscie bardzo szkoda, bo dzieki OS spedzilem przed ekranem wiele fajnych chwil zwiazanych z UFC i PLMMA.

Mocny start, smutne zakończenie (?). Historia Orange Sport.
http://www.2x45.info/aktualnosci/35216/mocny-start-smutne-zakonczenie-historia-orange-sport/
 
Szkoda Orange, bo mocno promowali MMA.
Jednak w ostatnim czasie to już było na mega słabym poziomie. Retransmisje słabej jakości z kiepskim komentarzem i fatalną pracą reporterską.
Na rynek wchodzą nowe telewizje , trzeba trzymać kciuki by Miras ogarnął temat
 
Wszystko wskazuje na to, ze koniec OS jest juz ostatecznie przesadzony. To sprawi zapewne, ze zniknie rowniez PLMMA w znanym nam dotychczas ksztalcie. Prawdopodobnie gala z numerem 56 w Bielsku Bialej bedzie ostatnia promowana i byc moze rowniez pokazana w pomaranczowej stacji. Mnie osobiscie bardzo szkoda, bo dzieki OS spedzilem przed ekranem wiele fajnych chwil zwiazanych z UFC i PLMMA.

Mocny start, smutne zakończenie (?). Historia Orange Sport.
http://www.2x45.info/aktualnosci/35216/mocny-start-smutne-zakonczenie-historia-orange-sport/

Podawając komuś datę następnej gali zdałem sobie sprawę, że zbliża się czerwiec i ten przykry moment. PLMMA traci swoje siedlisko telewizyjne, pytanie teraz: czy coś będzie dalej? Co z samą organizacją? Szkoda, że Okniński w ostatnich czasach ucichł i nie ma żadnych informacji z obozu Profesjonalnej.
 
Wbrew obawom obaj zagraniczni rywale Polakow na gali PLMMA 56 w Bielsku Bialej dotarli do Polski. Tym wieksza szkoda, ze nie bedzie w piatek transmisji.
http://mmania.pl/aktualnosci/plmma-56-nikos-sokolis-i-guliano-pennese-juz-w-polsce-10422
10422.jpg
 
Uwaga uwaga retransmisja gali w Orange sport w sobotę 27 czerwca!!! Godzina jeszcze nie podana!
 
I chuj Antek nie wyląduje w UFC! Przegrał z Sokolisem przed czasem! Ale jaja!:sad: Ale Marian krok po kroku i może marzenie się spełni jego...
 
  • O pas mistrza wagi średniej (84 kg.): Nikos Sokolis pok. Antoniego Chmielewskiego przez TKO (ciosy i łokcie w parterze), 3. runda (2:56)
info z mmania.pl
Od dawna mówiłem, że pchanie Antka na siłę do UFC to nie jest dobry pomysł. Swoje zrobił dla polskiego mma, ale bądźmy poważni.
Co do Mariana to powinien pójść gdzieś dalej. Może nie od razu UFC, ale np. w kolejnej walce One FC jak Pasternak to byłaby ciekawa opcja ;)
 
  • O pas mistrza wagi średniej (84 kg.): Nikos Sokolis pok. Antoniego Chmielewskiego przez TKO (ciosy i łokcie w parterze), 3. runda (2:56)
info z mmania.pl
Od dawna mówiłem, że pchanie Antka na siłę do UFC to nie jest dobry pomysł. Swoje zrobił dla polskiego mma, ale bądźmy poważni.
Co do Mariana to powinien pójść gdzieś dalej. Może nie od razu UFC, ale np. w kolejnej walce One FC jak Pasternak to byłaby ciekawa opcja ;)

O kurwa :O
 
Ciekawe jak Naruszczka po przerwie sie prezentował.

Opis musi Ci na razie wystarczyć ;)

Bardzo dobry pojedynek dali w kat. do 86 kg. Marcin Naruszczka i Paweł Brandys. O ile w pierwszej rundzie znacznie lepiej radził sobie Brandys, który z rozmachem atakował rywala, częściej trafiał i na dodatek niszczył nogę Naruszczki potężnymi low-kickami, o tyle w drugiej walka zdecydowanie bardziej się wyrównała. Nie nadążający za przeciwnikiem, wyprowadzjący cytelne ciosy reprezentant Poland: Top Team zaczął odrabiać straty i mimo kolejncyh kopnięć oraz ciosów rywala sam także zaczął znajdowac sposób na prowadzenie tego boju. Końcowa akcja przy siatce, gdy naruszczka zabrał się za zapasy, zwiastowała nam całkowite odrócenie ról w rundzie trzeciej. I tak też się stało. To powracjący do klatki oraz do trenera Mirosława Oknińskiego wojownik zaczął dominowac w klatce, wywracac rywala i bardzo skutecznie kontrolowac potyczkę w parterze. ostatecznie, po emocjonującej konfrontacji, sędziowie ogłosili większościowy remis.
 
Mojso nie byłem parę min w necie ale napisali widzę chłopaki. dewutrn nie przesadzaj jak Bandel mógł trafić do UFC to Antek również. Teraz to dupa blada. Mariana niech biorą-chłopak zarobi w końcu porządną kasę i zobaczy jaki jest poziom a przecież coś może wygrać... Jest młody, ambitny dlaczego nie mają tam trafiać takie osoby które tego chcą a wypychacie jakiś Cipków i Mamedów którzy nie chcą/chcieli tam trafić?
 
Mojso nie byłem parę min w necie ale napisali widzę chłopaki. dewutrn nie przesadzaj jak Bandel mógł trafić do UFC to Antek również. Teraz to dupa blada. Mariana niech biorą-chłopak zarobi w końcu porządną kasę i zobaczy jaki jest poziom a przecież coś może wygrać... Jest młody, ambitny dlaczego nie mają tam trafiać takie osoby które tego chcą a wypychacie jakiś Cipków i Mamedów którzy nie chcą/chcieli tam trafić?
Wiadomo, że mógł tam trafić. Tylko zobacz jak skończył Bandel którego przywołujesz, myślisz że z Antkiem byłoby inaczej ? Chmielewski, jak i Bandel to nie jest poziom UFC i taka jest prawda.
 
dewutrn myślę że gorzej od Bandla nie wypadnie( choć Bomba miał bardzo trudnych rywali) ale jak to jest jego marzenie teraz serie ma dobrą to dlaczego ma nie spróbować? Jest 1 z najlepszych polskich lekkich a nie jakiś sznurek z łapanki. Mi to nie przeszkadza a może właśnie podciągnie się jeszcze bardziej kto wie!
 
dewutrn myślę że gorzej od Bandla nie wypadnie( choć Bomba miał bardzo trudnych rywali) ale jak to jest jego marzenie teraz serie ma dobrą to dlaczego ma nie spróbować? Jest 1 z najlepszych polskich lekkich a nie jakiś sznurek z łapanki. Mi to nie przeszkadza a może właśnie podciągnie się jeszcze bardziej kto wie!
Masz na myśli Mariana ? Mi chodziło cały czas o Antka :) Marian zdecydowanie powinien iść dalej, bo PLMMA już nie dla niego !
 
Ciekawe jak Naruszczka po przerwie sie prezentował.
Właśnie wróciłem z gali.
Naruszczka wyglądał całkiem dobrze a im dłużej trwał pojedynek, tym bardziej zaznaczał swoją przewagę.
Gala ogólnie na plus, fajne walki, dużo skończeń, tylko Antka szkoda.
 
Od dawna mówiłem, że pchanie Antka na siłę do UFC to nie jest dobry pomysł. Swoje zrobił dla polskiego mma, ale bądźmy poważni.
Moze poczekajmy chociaz do czasu obejrzenia tej walki. Byl udany eliminator z Niemcem, teraz mniej udany z Grekiem. Cala trojka byla gdzies w kregu zainteresowania UFC. Byc moze Grekowi wlasnie ta walka da upragniony angaz. Ja karty wstepne UFC ogladam zawsze z wiekszym zainteresowaniem gdy pojawiaja sie na nich zawodnicy z jakims polskim epizodem w rekordzie. Antka szkoda, ale moze zamiast do UFC trafi np. do FEN ? Mysle, ze bylby calkiem ciekawym weryfikatorem dla Rozanskiego, Grzebyka czy innych mlodych gniewnych, ktorzy mam nadzieje, niebawem pojawia sie w tej organizacji.
 
Moze poczekajmy chociaz do czasu obejrzenia tej walki. Byl udany eliminator z Niemcem, teraz mniej udany z Grekiem. Cala trojka byla gdzies w kregu zainteresowania UFC. Byc moze Grekowi wlasnie ta walka da upragniony angaz. Ja karty wstepne UFC ogladam zawsze z wiekszym zainteresowaniem gdy pojawiaja sie na nich zawodnicy z jakims polskim epizodem w rekordzie. Antka szkoda, ale moze zamiast do UFC trafi np. do FEN ? Mysle, ze bylby calkiem ciekawym weryfikatorem dla Rozanskiego, Grzebyka czy innych mlodych gniewnych, ktorzy mam nadzieje, niebawem pojawia sie w tej organizacji.
Świetny pomysł z tym Fenem dla Antka ! Idealny kierunek, potencjalne walki z Grzebykiem, czy też Różańskim - kozak. Ale jeżeli chodzi o temat "Antek w UFC" to myślę, że od dziś nie ma już tego tematu.
 
we wrześniu na PLMMA 57 (Bełchatów) planowane jest zestawienie Sokolis vs. Naruszczka o pas wagi średniej.
 
we wrześniu na PLMMA 57 (Bełchatów) planowane jest zestawienie Sokolis vs. Naruszczka o pas wagi średniej.
Widać Miras zdecydowanie zwolnił z tymi galami. Jeżeli ma to być sposób na "jako takie" uratowanie jeszcze PLMMA to jestem jak najbardziej za.
 
Back
Top