PLMMA - jasna strona mocy.

Należałoby dodać że to wpis pana burmistrza. Władze jak widać zadowolone, więc pewnie kolejna gala w Giżycku też będzie
 
Włocławek 24 kwietnia PLMMA 54
120 kg Bartłomiej Bartnicki -Błazej Wójck
84 kg Antoni Chmielewski-Cheik Kone
77 kg Kamil Szymuszowski - TBA
70 kg Marian Ziólkowski-Gabriel Marichev
93 kg Adam Okninski -Tymoteusz Pledziewicz
57 Adrian Binieck - Jakub Wikłacz
77 kg Dariusz Rzepinski - Tomasz Dybowski
80 kg Tomasz Straszewski - Fryderyk Dąbal
70 kg Igor Chenc - Patryk Bąk

Bardzo dobry pomysł z Szymuszowskim. Kibice GB zawsze chętnie jeżdżą na galę za zawodnikami,
przy takich cenach i darmowej autostradzie z Łodzi do Włocławka można spokojnie liczyć na ich trzycyfrową liczbę
 
Ja bym o pas zobaczył Żelazowskiego... Po 1 juz go miał, stracił go po dobrej walce z Francuzem teraz jest zwakowany czemu nie... Po 2 na pewno byłaby dobra młócka z Kamilem! mmammag Twoja wczorajsza rozpiska się trochę różniła od tej co wrzucił pablos_83... Przeciwnik Mariana jest chyba ten sam co na początku(albo się mylę) i jest Wikłacz dla Binieckiego... Lipa że nie dogadali się z FEN na temat terminu ech chujnia...
 
Od pierwszego wpisu Mirasa z przed około miesiąca na temat gali we Włocławku i jej rozpiski wypadli:
84 kg: Arkadiusz Żaba (8-7)
57 kg: Ibrahim Barkinoev (4-2)
80 kg: Mateusz Pogudz (4-3)
80 kg: Patryk Kania (0-3-1)
61 kg: Mateusz Rajewski (2-1)
66 kg: Robert Rajewski (3-0)
66 kg: Marcin Sasiński (2-2)
66 kg: Damian Krawczyk (1-2)
70 kg: Sebastian Rajewski (1-1)
 
Lipa że nie dogadali się z FEN na temat terminu ech chujnia
Raczej nie miał się tam kto z kim dogadywać. Data gali PLMMA była ogłoszona już dawno. To raczej FEN nie miał nic do gadania i dostali termin od Polsatu który mogli sobie zagospodarować.
 
PawelMMATrn o terminie FEN że dostali od Polsatu i nie mieli nic do gadania to wiem bo sam to pisałem stronę wcześniej... Tak napisałem to bardziej z żalu... A propo gali FEN i cen biletów... U mnie sporo chłopaków w klubie ma ochotę iść na tą galę(bo tutaj się nic nie dzieje z takich wydarzeń MMA) ale ceny biletów ich odstraszają skutecznie... Skończy się tak że będą rozdawać za darmo bo będzie pizda z frekwencją a szkoda jakby miało nie udać się zapełnić małej hali w tak dużym mieście... Po 5 dych by chociaż zrobili bilety...
 
Ktoś ogarnia czy Kone wciąż aktualny? Po szumie, jaki zrobił Lebout zaczynam się obawiać, że Antek zawalczy z jakimś Białorusinem.
 
Lebout to powinien Mirkowi zaplacic! Dzieki walce w plmma zostal zauwazony i wziety do ufc!
Mysle, ze Miras musi zastanowic sie nad jakimikolwiek wyplatami dla zawodnikow, niejeden fighter zaplacilby za taka szanse jaka dostal Lebout!
UFC UFC UFC
 
Lebout to powinien Mirkowi zaplacic! Dzieki walce w plmma zostal zauwazony i wziety do ufc!
Mysle, ze Miras musi zastanowic sie nad jakimikolwiek wyplatami dla zawodnikow, niejeden fighter zaplacilby za taka szanse jaka dostal Lebout!
UFC UFC UFC
Mirek ma po prostu za dobre serduszko. A Lebout nie dość że do ufc się dostał, to jeszcze Mirka nęka o pieniądze, skończone prosię.
 
IMHO afera lekko rozdmuchana. W innych sportach latami nie płaci się zawodnikom, jak w piłce, żużlu itp.
Aż PZPN musi grozić degradacją za jakieś długi sprzed 8 lat
 
IMHO afera lekko rozdmuchana. W innych sportach latami nie płaci się zawodnikom, jak w piłce, żużlu itp.
Aż PZPN musi grozić degradacją za jakieś długi sprzed 8 lat
Całkowicie się zgadzam Lebout to prostak, powinien zamknąć mordę i grzecznie poczekać 8 lat aż PZPN zagrozi Mirkowi degradacją. Wielkie halo bo raz mu pieniędzy nie zapłacili.
 
Panowie, niech chociaż ten temat będzie wolny od szydery z MO
To marzenie scietej glowy. Idealnie byloby gdyby wszystkie patologie w polskim MMA byly tropione, wyszydzane i krytykowane rownie gorliwie jak te majace zwiazek z PLMMA. Niestety Miroslaw Okninski jest wyjatkowo wdziecznym obiektem do drwin, bo zamiast sie jakos bronic to tylko na kazdym kroku sie pograza. Dla mnie istotne jest, ze w Krakowie moglem zobaczyc walki dwoch bylych mistrzow tej organizacji i to, ze obaj sprostali wyzwaniu, choc wygral tylko jeden z nich. Na kolejnej gali PLMMA mam nadzieje zobaczyc kolejnych, przyszlych zawodnikow UFC i pewnie tak wlasnie bedzie.
 
Bywali szczecińscy Berserkerzy na PLMMA? Można marzyć, że w miejsce T.Pledziewicza wejdzie W.Janusz?
 
mnih Janusz walczy w ten sam dzień w Bydgoszczy na FEN tak więc odpada. A 1 Twoje pytanie wydaję mi się że nie walczył nikt ze Szczecina. Chyba mówili nawet że Bagi nie może się dogadać z Mirasem ale pewnie tylko i wyłącznie chodzi o siano...
 
Back
Top