Piłka nożna

Arlo bo go posadził na łąwce w ważnym meczu z RSO (przegranym przez Barce 0:1), a posadził go dlatego, że wrócił z urlopu o 2 dni za późno na co miał pozwolenie. Ogólnie Panowie się nie dogadują tak ważniejsze media w ESP piszą.
Dla mnie to paranoja, że Messi sam steruję takimi klubem jak FCB, może i jest dużo racji w tym, że Lucho to słaby trener, ale piłkarz nie powienien być ponad trenerem, a tym bardziej klubem.

Messi > FCB :)
 
kurwa ile bym dal zeby Messi sie gdzies przeniosl, to bylby dopiero powiew swiezosci. :D
 
Ogólnie sytuacja w Barcelonie wygląda tak (mówiło się już o tym pare tyg temu), że Luis ma wyjebane na piłkarzy i w ogóle z nimi nie rozmawia tak jak robił to Pep, ŚP. Tito czy Tata... Piłkarze nie czują od niego wsparcia. Przez co atmosfera w szatni nie jest najlepsza.
 
Im wiekszy bajzel w tym zawszonym klubie tym lepiej, mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości klub z Katalonii bedzie ligowym średniakiem i niczym więcej.
 
kurwa ile bym dal zeby Messi sie gdzies przeniosl, to bylby dopiero powiew swiezosci. :D

ja chciałbym bardzo zobaczyć go chociażby jeden sezon w jakimś angielskim klubie i podczas meczu w FA cup przeciwko jakimś drwalom z league one. Czuję, że nie byłoby już takich ochów i achów. Inną kwestia jest to, że więcej czasu niż na boisku spędziłby na wizytach u lekarzy :D
 
Myślę,że albo jakiś mocny towar musiałby zostać wpompowany w Messiego,albo po jednym sezonie w Premier League wywieźliby go na złom:p
 
Się nie spuśćcie nad tą twardą Premier League, w której żaden maluch sobie nie poradzi. Nie raz słabi fizycznie, techniczni zawodnicy udowadniali, że to tylko mit i opowieści z dalekiej przeszłości. David Silva, Sterling, Coutinho, Mata, Oscar, ostatnio Bojan. Same leszcze, na pewno nie dadzą rady w Anglii. Oh wait...
 
Im wiekszy bajzel w tym zawszonym klubie tym lepiej, mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości klub z Katalonii bedzie ligowym średniakiem i niczym więcej.

Rozumiem że nie lubisz Barcy i to jest ok bo byłoby nudno gdyby wszyscy kibicowali temu samemu klubowi ale takim postem troszkę wywołujesz niepotrzebne kłótnie. Co do drugiej części Twojego posta to myślę i wierzę że raczej szybko nie doczekamy takich czasów.
 
Carlo na siłe chce pokazać, że może tyle co Enrique... Gdy Luis ściągnął Messiego przed końcem, Carlo zrobił to samo z Cristiano. Ostatnio Messi na ławce, dzisiaj Cristiano...
 
@dogo teraz w tym temacie to jest kącik wzajemnej adoracji, dwa lata temu między kibicami Barcy i Realu kurwy i chuje leciały na prawo i lewo.
 
Polska na 41. miejscu w nowy rankingu FIFA. Do rekordu trochę brakuje, ale w końcu to zaczyna jakoś wyglądać.
 


Jedyny pozytywny aspekt wczorajszego meczu...

P.S. Co ten Ramos ma pod kopułą od jakiegoś miesiąca? Chłop gra piach straszny, a już miał taką formę..
 
Bartomeu podjął decyzje o przyspieszonych wyborach w 2015 roku. Dla mnie ta decyzja i odejście Zubizaretty to dwa duże kroki do normalności.
 
Podsumowanie lekkie okienka styczniowego do tej pory

Podolski-Inter
Shaqiri-Inter
Torres-Atletico Madryt
Schwarzer-Leicester City
Arkadiusz Piech-GKS Bełchatów
Cerci- Milan
Kampl- B.Dortmund
 
@dogo teraz w tym temacie to jest kącik wzajemnej adoracji, dwa lata temu między kibicami Barcy i Realu kurwy i chuje leciały na prawo i lewo.

I bardzo dobrze że jest spokój, ja rozumiem że można kibicować różnym klubom, ba uważam nawet jak napisałem wcześniej że bez tego byłoby nudno ale mimo wszystkich różnic chyba można sobie darować chamskie, zaczepliwe komentarze ;)
 
Fajnie, że Valdes wylądował w United. Kontuzja pokrzyżowała mu karierę bo miał formę życia i bronił fantastycznie. Najważniejsze, żeby był zdrowy i może czasem go wpuszczą w końcu jest to świetny bramkarz jak na rezerwę.
 
Jakby to Szpaku z Żewłakiem komentowali,to do końca meczu by było zdziwko,czemu nie zmienili wyniku:D
Co do Valdesa,to stracił kupę czasu przez tą kontuzję,no na całe szczęście jako bramkarz,ma dalej szansę powrócić do czołówki światowej.IMHO w swojej najwyższej formie był lepszy od De Gea
 
Back
Top