Piłka nożna

B6W_bHACMAEmpRI.jpg


Illuminati
 
ładny zbieg okoliczności.
ta bramka terrego w końcówce utrzymała chelsea na fotelu lidera.
 
valencia wygrywa swoje pierwsze spotkanie nowym roku po raz .... 12 z rzędu!!!
dla ligi dobrze- będzie ciekawiej.
 
według Johna Jensena z jakiejś duńskiej TV (były gracz Arsenalu 130 meczy, ziomek Boulda, asystenta Wengera) Szczesny ma przejebane i już nie pogra w tym sezonie jeżeli nic się nie będzie działo Ospinie.
Szczęsny rozegrał niedawno katastrofalne zawody przeciwko Southampton. Polak miał swój udział przy obu trafieniach dla rywali, ale to nie to doprowadziło do białej gorączki Arsene'a Wengera. Menedżer Arsenalu wściekł się na zachowanie polskiego bramkarza w szatni, już po końcowym gwizdku.
 
"Już więcej nie piję" - chyba każdy nie abstynent powiedział to chociaż raz w życiu. Słowa to tylko słowa. :)
 
@Rufus87 Nie chciałęm offtopować w Zakładach Bukmacherskich.
Robbena jak Robbena, Di Marii nie ma to jest dziwne. La Decima+finał MŚ, w finale go zabrakło, a mógłby się okazać kluczowy. Złotej Piłki bym za to nie dał, ale grał świetnie i w końcówce sezonu to on z Modriciem i Ramosem ciągnęli Real, gdy Cristiano był kontuzjowany. TOP 3 się chłopu należy.
 
Problem w tym że mega wybitnych piłkarzy nie jest 3 tylko z 20 plus mistrzostwa świata kolejnych kandydatów kreują a że wybierają top3 to zawsze kogoś zabraknie może powinno byc głosowanie nie z tych 3 tylko ze wszystkich.
 
No fakt,Di Maria też zasłużył.Ogólnie wg mnie przede wszystkim powinny być właśne pod uwagę brane kryteria kto i ile wniósł do sukcesów danej drużyny,bez kogo na boisku drużyna wyraźnie traci.Messi nie robił aż takiej różnicy na boisku w zeszłym sezonie,jak to było dawniej.
 
Na początku też stawiałem Di Marię w top 3, gdzieś tak zaraz po mistrzostwach. Ale teraz jak się zastanawiam to nie wiem czy by mi się w top 5 zmieścił. CR, Messi, Neuer, Kross, Lahm, Robben wg mnie lepszy sezon mieli.
 
Back
Top