Piłka nożna

@ridz - imo hejt miedzy Lpoolem, a United zaciera sie i to grubo, przynajmniej ja to tak widze - wiadomo, ze taki Neville z Carragherem beda sie zarli w mediach, ale ogolnie szacunek na boisku stwarza niewroga atmosfere. dreszczyk jest zawsze przy tych spotkaniach (szczegolnie gdy diably wygraja), ale nienawisci jakiejs wiekszej nie widac. Arsenalu nie lubie, bo po prostu wkurwia mnie jak ta druzyna jest prowadzona, jak niszczy pare gosci ktorych lubie. (Lukas kurwa uciekaj stamtad :C) dla mnie to zaden kolektyw, niby 'mlode wilki', niby Arsene cos kreci i ogarnia, ale chuj z tego wychodzi i po prostu jakos nie darze sympatia tej 'sklejki' roznych dziwnych postaci. RvP i tak od dziecka kochal MUTD... :D

no i na koniec - pamietajmy - nie kopie sie lezacego!!!

images


bardzo sie powstrzymuje od wyjebania wiadra zalu na fejsbukach czy gdziekolwiek na kibicow BVB i Lpoolu za te wszystkie dissy za ostatni sezon United - KARMA IS A BITCH.
 
pamiętasz ubiegły sezon i polewkę z United gdy sterował nimi football genius? ja jakoś nie mogę tego zapomnieć i życzę im jak najgorzej.

I czy czasem nie przesadzasz z tym ociepleniem stosunków na linii MU - Lfc? ;]
 
Niestety Cristiano się przywitał z Platinim wcześniej, a szkoda. Razem z Blatterem to dwie pierwsze osoby które powinny zostać usunięte ze światowej piłki.

10881602_1253027178070829_4298239187898185497_n.png
 
Stoke chce przechwycić Sergiego Roberto z barcelony, beka niedługo to będzie najbardziej techniczna drużyna w BPL :D
 
Bale'a Perez pusci? chce to zobaczyc.

Gareth w EPL to zawodnik marzenie, szkoda jego skillsow i przygotowania fizycznego na hiszpanska, ale ten hajs... omg.
 
Dawno się tak nie uśmiałem z transferowych plotek jak z tej z Ramosem.. Cesarz zostaje tam gdzie jego miejsce, w Madrycie.
 
Najlepsi są, ale jak Reus przyjdzie który z pewnością lepiej będzie czuł hiszpańska piłkę to nie wiem czy Gareth się tak będzie cieszył. Nie zrozumiałeś mojego przekazu, po prostu gość jest idealny na angielska piłkę.
 
dziś o punkty ciężko, za dwa dni derby z arsenalem.
o ciężką końcówkę roku dla west hamu byłoby ciężko.
zobaczymy jak to wyjdzie.
 
chodzi pewnie o ułożenie spodni? sam mam spodnie na guziki które się tak układają i sprawiają takie wrażenie :D plus do tego kadr jest z kąta robiony
 
Back
Top