Piłka nożna



Grzechu dobrego trolla przyjebal na UK. :D

hiszpanskie prima aprillis keczneli w Anglii, Polacy na jego profilu z miejsca sie zorientowali.
 
Ale się chłopy rozstrzelały w drugiej połowie w Liverpoolu.Przy okazji dobrze ogląda się Liverpool bez tego włoskiego cwaniaczka w pierwszym składzie:D
 


Grzechu dobrego trolla przyjebal na UK. :D

hiszpanskie prima aprillis keczneli w Anglii, Polacy na jego profilu z miejsca sie zorientowali.


hue hue, wczoraj Twaro też się nabrał, podczas meczu Spurs z United ogłosił że Krychowiak wybiera się do uk.
 
Brendanowi zaczynają wyrastać jaja, bo powoli odsuwa dołującego z formą Gerro. Przykre to, niestety Steven to inny typ gracza niż Pirlo. Taki ze mnie kibic, że nawet zapomniałem o meczu :(
 
Brendanowi zaczynają wyrastać jaja, bo powoli odsuwa dołującego z formą Gerro. Przykre to, niestety Steven to inny typ gracza niż Pirlo. Taki ze mnie kibic, że nawet zapomniałem o meczu :(

ja czytałem, że trener dał mu po prostu odpocząć przed spotkanie z Leicester.
 
Real Madryt przegrał z Milanem 2-4 towarzysko :D
wlicza się to w ten rekord czy to tylko mecze o stawkę liczy ?
 
Milan ładnie zagrał, na sępa Inzaghi ich trenuję ale ważne, że bramki lecą : ) Pippo jeden z moich ulubionych napastników, nie nabiegać się a wpierdolić ze dwie po odbitej pile : D
 
Dziś o godzinie 17:00 Królewscy grają w Dubaju towarzyski mecz z Milanem. Uprzedzamy pytania i informujemy, że bez względu na ostateczny rezultat, mecz ten nie będzie wliczany do trwającej passy zwycięstw Realu Madryt. Transmisję przeprowadzi Sportklub i TVP Sport.

Liczą się oficjalne mecze tylko.
 
B6MVJydIIAIly4V.jpg
 
Nigdy nie obstawiam tych świątecznych kolejek PL,bo co roku masowo padają wtedy jakieś dziwne wyniki:p
 
CFC i tak zgarnie majstra! dziwie się że w tym meczu nie padła żadna czerwona kartka, jeszcze bardziej się dziwie że Mourinho zamiast Remyego czy Drogbe wpuścił na boisko Salaha! a komentatorzy canal + błyskotliwi jak karetka na sygnale! mimo wszystko świetny i emocjonujący mecz!
 
Back
Top