Piłka nożna

1407568535_a.jpg
 
Manchester oferuje takie sumy za tylu graczy, a póki co żadna gwiazda tam nie trafiła.



Póki co dwóch nieznanych graczy kupili za grube kwoty trochę słabo im idzie.
 
nie no Tar nie przesadzaj, nie są może to gwiazdy pokroju tych kupionych przez Real ale jednak solidne i długoterminowe inwestycje.



W ogole to okienko transferowe jest naprawde szalone, wielkie kluby nie kupują już średniaków tylko szukają najgłośniejszych nazwisk.



W Londynie niezłe wietrzenie w tym sezonie pozbyli się już takich zawodnikó jak: Lulaku , David Luiz, Eto, Ba, Cole, Kakuta, Vidal,Van Aanholt, a na wylocie są Shurrle , Marin,
 
Arsenal zdobywa Tarczę Wspólnoty - 3:0 z City



Podolski podobno też na wylocie do Turcji



Affelay przechodzi z Barcelony do Olypmiakosu



Stekelenburg w Monaco na rok
 
third_shirt_front_personalisation.jpg








trzeci komplet.



już w zasadzie byłem zdecydowany na koszulkę do spotkań rozgrywanych u siebie, ale....



może bym wprowadził trochę gender w moje życie....



podoba mi się ta koszulka.
 
koszulka fajna, mi się podobają od Adidasa te złote elementy na stroje które kiedyś miał Real, potem Swansea



a Arsenal pocisnął grubo, dożyłem czasów kiedy lepiej się dzieje :-) nie wierze :-)
 
Pytanko tak na szybko. czy tylko ja uważam że to co robi Legia apropos tego walkowera (list otwarty Mioduskiego,próba nakłonienia Celticu do oddania im miejsca w LM) za żenujące ?
 
Mam podobne odczucia, niby biją się w pierś i przyznają do błędu, ale ta "inicjatywa" jest chora, bo niby Legia na miejscu Celticu oddałaby awans :-) Wielu ludzi to łyknie i będzie uważać Celtic za klub bez honoru, już teraz takie pismaki jak Pol zarzucają, że Celtic jest cytuję "przedsiębiorstwem nie klubem z wartościami". Dla mnie beka, choć i tak nie tak duża jak to, że Stanowski ma za złe Borucowi, że nie opowiedział sie za którąś ze stron konfliktu xD







Bun_CSMIcAAUiGn.png:large
 
No jaja się porobiły z tą Legią. Mogli dać jakąś karę finansową czy coś innego a nie od razu wywalić i to po takim zwycięstwie. W ogóle to z góry powinni nie dopuścić do tego, że zawodnik który ma pauzować miał możliwość wejścia na boisko.
 
Stanowski się pogubił całkiem,ale Boruc dość dobrze ripostował. Jak dla mnie to dobrze robią szukając kruczków prawnych od tej decyzji a nuż się uda. A ta cała presja na Celtic to jest nic innego jak bezwstydna żebranina która nie przystoi klubowi chcącemu uchodzić za profesjonalny.
 
:-) Drogba podczas wczorajszego sparingu zerwał wiezadlo w stawie skokowo-goleniowe , przypuszczalny powrot za 6 miesiecy
 
TEO TAKI SKUTECZNY, RUMAK TAKI DOBRY!



---------



Wczoraj nie miałem czasu na internety wiec dziś nadrobiłem tłitera. Stanowski ma serio coś z głową. Polecam tego użytkownika bo te jego wpisy pełne żalu i łez potrafią poprawić humor.



---------



Wszystkie znaki na niebie wskazują, że nowym trenerem Lecha będzie Maciuś Skorża. Ja pierdolę.
 
Jestem kibicem Legii ale apel też uważam, za żenujący. Nie potrafię sobie wyobrazić sytuacji, w której gdyby role się odwróciły Legia, jej kibice i jej zarząd "honorowo" odstąpili by od udziału w kolejnej rundzie kwalifikacji.
 
Konferencja i list otwarty Zarządu Legii są tak naprawdę skierowane do własnych kibiców, to czysty PR, chodzi o przekierwanie złych emocji na inny podmiot. To klub (w domyśle Zarząd) jest bezpośrednio odpowiedzialny za to co się stało, a pretensje do Celticu są śmieszne.



Ja kibicem Legii nie jestem, ale mam nadzieję, że sprawa się jakoś odkręci, klub trafi do LM, a piłkarze normalnie się skompromitują na boisku.
 
To pierw sie dowiedzcie po co zostaly wyslane te apele, a potem oceniajcie czy sa one zenujace :).



re up: awans do LM to automatycznie bylby jeden z wiekszych sukcesow w polskiej pilce ostatnich lat wiec kompromitacja jest niemozliwa :).
 
up:



W ubiegłym sezonie Legia, delikatnie mówiąc, nie dała rady w LE, przez wyrozumiałość nie będę przypominał bilansu. LM to jeszcze wyższy poziom, więc szanse na blamaż są poważne. Niestety Ekstraklasa demoralizuje i jak piłkarz gra na codzień z Górnikiem Łęczna, Piastem czy Podbeskidziem (bez złośliwości), to w LM może przeżyć szok.



Najbardziej szkoda tych pieniędzy, które prawie leżały na stole, jak by nie patrzeć, trafiłby do polskiej piłki.
 
Cieszy tak wysoka wygrana Arsenalu nad City. Go Go Gunners!!! Co do Legii, to mam to w dupie. Nasze podwórko piłkarskie sucks i tyle... Kibice tacy, że Maracane by rozjebali, ale kopacze to z dupy brani. Do tego dochodzi, że włodarze/zarządcy klubu też w temacie piłki i przepisów słabo... no kurwa żart. Ogólnie PZPN to chuj, dupa i kamieni kupa...



Czytała Krystyna Czubówna.
 
Mangala oficjalnie graczem Manchesteru City, mowi sie o kwocie za transfer nawet okolo 60 mln euro :-)







Rynek transferowy naprawde zaczyna przeginac, kiedys za sumy 50 , 60 mln chodził mega napastnik a dzis... Mangala,David Luiz oraz Florentina chce za Cuadrado minimum 50 mln euro.



Obroncy zaczynaja chodzic za takie sumy.... ja nie moge, parodia.
 
Cuadrado to zdecydowanie ofensywny skrzydłowy bardziej niż obrońca, a na dodatek wymiatał na mundialu i w klubie.







Mangala z Kompanym mogą stworzyć świetną parę w obronie. Mimo wszystko przepłacony.
 
Back
Top