Piłka nożna

lig nie obstawiasz zadnych? teraz bardzo fajne kursy na Swansea, West Brom ktore w formie, rowniez Hannover ktory gnoi rywali.



niektore druzyny bardzo lubia 'gnoic kupon'.



wlasnie sie do tego przekonuje, ze lepiej postawic 2/3 kombinacje za wiekszy hajs niz yebac sie z tasmami i wkurzac sie na wpadki np. Anglikow. sprobuje. ;)







btw, teraz urugwaj i ekwador stop i remisik prosze!
 
obstawiam, glownie wlasnie angielska, ale nizsze ligi tez. polskiej i hiszpanskiej nie obstawiam nigdy, tylko overy. niemiecka moja ulubiona, ale tam czesto skurwiaja mi kupon faworyci



urugwaj jeszcze jedna prosze, szkoda, ze nie dalem overa 1,5
 
Baju wcześniej jak jeszcze grałem to miałem taki sam problem. Zawsze jakiś remis musiał paść. Zasada jest taka, że ktoś musi przegrać, żeby ktoś mógł wygrać. W zwyczaju jest, że przegrywają najczęściej Ci co grają taśmy za niskie stawki. Jeżeli taśmy to najlepiej stawiać takie zdarzenia wygra/przegra np. tenis, siatkówka.
 
No mnie wlasnie zajebaly Irole z polnocy i gowniane gwiazdki z Polwyspu Iberyjskiego, ktore z Gruzja nie potrafia wygrac roznica 2 bramek...
 
w sumie angielska zaczela troche niespodziewanie, po walijczykach spodziewalem sie wynikow, ale nie myslalem, ze beda ich az tak gnoic. w fantasy premier league punktuja przyjemnie. polska i hiszpanska nie lubie, polska niedawno zaczalem ogladac, chociaz ciezko to idzie, interesowalem sie tylko wynikami w sumie. najgorsza dla mnie do obstawiania to francuska, po prostu nie ogarniam. no teraz bvb ciezko trafic, bayern za to sie rozkreca, liczylem na wiecej po gladbach, mimo, ze bez Reus'a.



no Anglia, Hiszpania i Irlandia Półn. zjebala dzis niejednemu czlowiekowi kupon, tego jestem pewien. ;)



Gaara nie martw sie, jak ja obstawilem remis, to ktoras druzyna musi wygrac, proste. :|
 
oj anglia to dzisiaj nawkurwiala ludzi, przekonalem sie o tym. ale jeszcze bardziej wkurwil mnie bwin, 5 minut przed koncem meczu chcialem obstawic remis w meczu angoli za wygrana wczesniejsza, to te kurwy trzymaly mi hajs i nie zdazylem. 3.75 wtedy szlo..



ogladam urugwaj i ladnie teraz cisnie, jeszcze 10 minut maja
 
zrobia raczej wszystko zeby przytulic wiecej hajsu. no ja nie rozumiem tej reprezentacji, na papierze wygladaja zajebiscie. moze to ja idealizuje ich po prostu, wg mnie angielska to najlepsza liga na swiecie wiec reprezentacje zlozona z najlepszych zawodnikow tej wlasnie ligi pewnie za bardzo wywyzszam. troche sie juz czasu zawodze.



no kuuuuuuuurwa nie wierze, ostatnie 2 jebane zlotowki dalem na remis chyba pierwszy raz w zyciu i kurwa pyklo, bedzie na odbicie sie jakies, haha!
 
teraz dawaj overki w brazylijskiej drugiej. nie moge uwierzyc, ze tylu szans nie wykorzystali, w ostatniej minucie cavani wbiegl z boku pola karnego i zamiast podac do partnerow to jebany lasuch uderzyl w boczna siatke.. no nic, jeszcze dwa kupony na noc zostaly, jutro tez jest dzien :)
 
az tak fajnie tam strzelaja? brazylijskie ligi sa smieszne takie, te ich wyniki czasem total z kosmosu. Cavani dobry grajek, ale przydalby mu sie transfer do lepszego klubu, po prostu. Valencia prawdziwy diabel - konczy z czerwona. ;)
 
Już 16 października polska kadra zmierzy się na Stadionie Narodowym w Warszawie w meczu eliminacji do mistrzostw świata 2014 z Anglią. Kibice mogą szykować się na wysokie ceny biletów.PZPN postanowił, że wejściówki na mecz z Anglikami będą dwa razy droższe niż na Mołdawię. Oznacza to, że bilety kosztować będą 90, 150 i 190 zł. Szczegółowa informacja na temat możliwości zakupu wejściówek pojawi się w połowie września.






to wymyślili ...
 
kurwa, a miałem iść :D 90 + 90 za dziołche = 180 - POJEBAŁO



chyba zapomnieli jak kilka lat temu stadiony świeciły pustkami.
 
no jezeli zapomnieli, to sobie przypomna szybciutko. ;)
chyba chca zmusic ludzi zeby to ppv kupili troche.
 
przy tym co grają to te bilety powinny być śmiesznie tanie, fakt rywal ciekawy ale nasza reprezentacja jest wielka niewiadomą. przy ostatnich zawirowaniach zamiast ściągać jak najwięcej ludzi na trybuny to oni mam wrażenie prowadzą politykę w 2 stronę.
 
Wielką niewiadomą? A czego Ty o niech nie wiesz? Masz wątpliwości czy potrafia grać razem w piłkę? NIE!
 
jajcarz a pamiętasz eliminacje do mundialu 2002 ? a raczej wszystkie mecze porzed eliminacjami, same porazki, blisko rok bez strzelonej bramki. tamtej reprezentacji tez nikt nie dawał szans w eliminacjach. dlatego nie skreslam tej druzyny, choc z anglikami ostatni raz wygralismy blisko 30 lat temu, cholera wie co tam się stanie.
 
dla mnie niewiadomą jest tylko to czy to jeszcze slaba reprezentacja czy już zbieranina nieudaczników
 
Dziś rano w radiu podawali, że mecz Czarnogóra - Polska oglądało 60tyś osób. Wiec pewnie tyle sprzedano ppv.
 
Warto też przytoczyć początek eliminacji do ME za Beenhakkera. Porażka z Finami.. Remis z Serbią i zwycięstwo po słabiutkim meczu z Kazachstanem. Co się później działo każdy pamięta. Dlatego stwierdzenie o niewiadomej w pewnym sensie pasuje do naszej kadry, co nie zmienia faktu, że póki co wygląda to słabiutko.
 
kurwa, a miałem iść :D 90 + 90 za dziołche = 180 - POJEBAŁO



chyba zapomnieli jak kilka lat temu stadiony świeciły pustkami.


I to tylko pod warunkiem, że będziesz szybki, bo we Wrocławiu biletów po 40zł było tak na oko 10%, w najgorszych miejscach oczywiście (najniższe sektory za bramkami), a i tak rozeszły się wszystkie bardzo szybko, pozostałe 90% to mniej więcej po połowie były bilety za 80 i 120zł.



http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96&f13=f15&f106=pn0126&
 
Ciekawy art: http://www.weszlo.com/news/11792-Koniec_marzen_El_Maestro_Niedoszla_gwiazda_futbolu_skonczyla_w_Koronie_Kielce
 
dobry ruch Jagi, po tym jak odszedl mlodziak do Tereka musza wzmocnic ofensywe, Ebi moze sie odbuduje. defensywa u nich bardziej martwi, Cionek do serie b, przez ktora chce trafic do kadry, ale nie widze tego.
 
Tez uważam,że to dobry ruch. Ebi nie był zły,potem przyszedł kryzys,ale przecież umiejętności nie można zapomnieć. Fajnie by było,gdyby znów wpadł w rytm,aczkowliek,jakoś tego nie widze.
 
zeby wpadl w rytm moze nie, ale na pewno Frankowski poczuje sie lepiej wiedzac, ze Hajto ma na zmiane Ebiego, pan Tomek nie moze juz biegac 90minut. szczerze mowiac myslalem, ze Jaga powalczy o wysoka lokate w tabeli, ale te odejscia nie wroza dobrze.



zaskoczony jestem wysypem mlodych, dobrze zapowiadajacych sie graczy w paru druzynach. ;)
 
ukraina gra zajebiscie i dziwie sie tym co grali na angoli po takim kursie na dodatek, heloł, ogladaliscie euro? co do naszej zbieraniny matołów to przy dobrych wiatrach 1 punkt w 4 meczach, czyt. dwumecze z anglia i ukraina


ps. bramka konoplianki, majstersztyk :-)
 
Jak dowiedział się portal "Interia.pl", na zobaczenie meczu Polska - Mołdawia w systemie pay-per-view zdecydowało się 110 tysięcy polskich kibiców. Firma Sportfive zarobiła ponad 2 miliony złotych, jednak całe przedsięwzięcie nie przyniosło im spodziewanych zysków.







Poważnie ?! 110 tys , chyba kryzys się konczy jak za takiego przeciwnika ludzie płącą
 
Back
Top