Piłka nożna

jeżeli oni wygrają dzięki karnemu to sorry ale w tej grupie będą walczyć o 4 miejsce z Mołdawią bo o 3 to szans nie widzę
 
Hiszpania 1-0 z Gruzja po golu Soldado w 86 minucie meczu. Portugalia w 50 minucie remisuje 0-0 z Azerbejdżanem...
 
@hubi



Włochy-Malta 1-0



jednak inni potrafia pokazywac walecznosc mimo braku "gwiazd"
 
ufff,koniec. w końcówce lekko się poderwali, łącznie trafili do siatki 4 razy,ale 2 spalone były. Mecz nie napawa żadnym optymizmem i az się boje co to będzie w październiku.
 
niemcy uratowali mi kuponik z lacznym kursem 6.54. ale skurwialy bwin trzyma mi siano, bo nie chce zebym obstawil koncowki meczy, ktore jeszcze cisna
 
Jak będą statystyki to ogarnijcie liczbę celnych strzałów.

EDIT:
Bułgaria 1:0 Armenia. Musiała być jakaś zadyma po 70'. Bułgar wyleciał po drugim żółtku, a Ormianin po bezpśrednim czerwie. Dodatkowo oba zespoły dostały po jednej żółtej kartce. Chwilę później wypadł kolejny Ormianin.
 
Hmm ... chyba trener Fornalik obrał dobrą taktykę, pozwalając zaskoczonym zawodnikom Mołdawii grać w ataku pozycyjnym. Odchodząc już od tego meczu, to czuć coraz to większy smród od gwiazdeczek z Dortmundu, kurcze, a jeszcze pół roku temu byłem zwolennikiem panów L&B, broniąć ich przy każdej okazji a teraz moje zdanie o nich odwróciło się prawie o 180 stopni i nie chodzi mi nawet o ich grę tylko co sobą prezentują.
Ciekawe czy Dudek także dostanie zakaz stadionowy bo pojechał po Kubie i Lewym vel. Wlazłym?
 
Ze przy czerwonej kartce dla chile byl taki kurs na Kolumbie ? Screen or didnt happen.
 
Kolumbia w formie, szczegolnie Falcao, stawialem na nich na obu kuponach. jeden kupon zjebala irlandia polnocna remisem, drugi anglicy. :<
 
visu, przed meczem kurs na nich byl 4.20, zaraz bedzie screen:P



scaled.php
 
ja nie rozumialem juz przed meczem, jak mozna bylo dac taki kurs na kolumbie, jesli falcao jest w takiej formie. jeszcze paragwaj i urugwaj i dzisiaj konkretny hajsik wpada. wczesniej obstawilem mala tsame, bulgarie, szwajcarie, niemcy, turcje i serbie
 
urugwaj bedzie sie meczyl raczej, formy im brakuje, co pokazal troche Falcao i spolka, dalem na remis pojedynczy, moze wpadnie, teraz ekwador prowadzi. ten kursik z kolumbia niezly, gj
 
juz sie mecza strasznie, dziurawa obrona, nieskladne akcje. ajaj, troszke zaluje, ze ich obstawilem, ale jest jeszcze druga polowa, narazie mecz nie za ciekawy



wlasnie jebnalem jeszcze na usa, paname i meksyk
 
zajebisty mecz, gramy na rowni z ciotami, u ktorych najlepszym pilkarzem jest gosc, ktory nie lapie sie do skladu pierwszoligowej cracovi... az sie rece skladaja do oklaskow


Jednak miałem rację wcześniej pisząc, że powalczymy o 4 miejsce w grupie.
 
ja troche amerykancow nie jestem pewien, pierwszy mecz z oraczami z jamajki przegrany, cos sie im dzieje. przeciwnik nie jest ciezki wiec powinni ich pyknac za 2 razem.
 
Gaara :-)za tą Kolumbie postawioną na live. Taki kurs na pojedyńczym mało kiedy się trafia. Widziałem, że grasz na bwinie. Czy jest tam w ofercie mma?
 
na unibecie jest. pytanie ogolne: wychodzisz mocno na +? w sensie czesto doplacasz do grania, czy wystarczyl raz? z ciekawosci pytanie, w sumie z kim nie gadam to mowi jak zajebiscie mu idzie, a przeciez z czegos musza zarabiac buki. ;)
 
Jeżeli ktoś ma hajs i nie boi się zarezykować to trochę można dorobić. Pamiętam, jak u mnie gościu zawsze miał jakiś cynk na pewniaka np. mecz sprzedany i stawial grubiej -Fenerbahe grało z cieniasem w superpucharze Turcji, gdzie kurs był ponad 6.
 
no wlasnie, przyznam, ze wczesniej czesto stawialem za symboliczna zlotowke strzelca pierwszej bramki, wygralem z 4/5 razy, ale na dluzsza mete przejebalem wszystko na 'tasmach', teraz stawiam 3/4 mecze i idzie lepiej, chociaz klatwa jebanych psujacych remisow nade mna wisi troche. ;)
 
zeby miec dojscie do ustawek to trzeba miec kontakty, nigdzie na otwartych forach nikt ci nic nie powie. czasami na plus wychodze, czasami na minus, zalezy od dnia:D ja sie lubuje we wszelakich eliminacjach do me czy ms, tam idzie zgarnac naprawde dobre pieniadze z malym wkladem. mma na bwinie jest chyba najchujowsze jakie moze byc, samo to, ze z ksw sa tylko 3 glowne walki do typowania. co do usa, to mysle, ze nie dadza wygrac jamajce u siebie, w tamtym meczu juz wygrywali, by zaraz zgnoic mi kupon







baju, najlepiej obstawiac single albo dable za wieksza kase, dwa kursiki po 1.5, 1.6 i jazda, podwajasz sianko
 
Back
Top