Piłka nożna

Dzisiaj superpuchar Hiszpanii, Barca ma jakieś szanse żeby to wziąć? Robercik może błyśnie w końcu i coś ukłuje? Ktoś obstawia może?
 
Pierwsze El Clasico od roku jakie obejrzę, bo czuję że będą niezłe jaja.

Nie śledziłem jakoś mocno piłki ostatnie dwa-trzy lata ale sprawdzam skład Barcy i jestem w szoku jak średnią kadre mają. Z topowych graczy w zasadzie tylko Lewy (i może Gundogan), reszta solidne średniaki
 
Last edited:
Pierwsze El Clasico od roku jakie obejrzę, bo czuję że będą niezłe jaja.

Nie śledziłem jakoś mocno piłki ostatnie dwa-trzy lata ale sprawdzam skład Barcy i jestem w szoku jak średnią kadre mają. Z topowych graczy w zasadzie tylko Lewy (i może Gundogan), reszta solidne średniaki
De Jong, Arajuo, Pedri, Gavi, Cancelo i Ter Stegen mają daleko do miana średniaków. To Lewy z resztą ataku są teraz średniakami.
 
Co za przegląd pola Jude :tellmemore:


Kurde, a tak mi się dzisiaj marzył hat-trick Viniego żeby ostatecznie pozamykał mordy xD
 
I znów miałem pisać, że Real za bardzo się wyluzował po tym szybkim prowadzeniu no i Lewy zapierdolił rakietę.
 
Ale głupi faul Araujo, widać było że dobiegał do piłki i mógł próbować wybijać, a wolał skupić się na tym, żeby Vini do piłki nie doszedł.
 
Manewr z Araujo na PO to strzał w stopę Xaviego. Carlo przesunął Viniego bliżej środka, a Juda wyżej by rozrzucał do brasoli I rozegrał Denzela jak profesor. Araujo jest bezużyteczny, a Kounde na środku zawalił, ale ludzie będą pisać, że to kaptan Roberto jest problemem ;)
 
Manewr z Araujo na PO to strzał w stopę Xaviego. Carlo przesunął Viniego bliżej środka, a Juda wyżej by rozrzucał do brasoli I rozegrał Denzela jak profesor. Araujo jest bezużyteczny, a Kounde na środku zawalił.
W punkt, już ostatnie dwa razy wyglądało to gorzej, bo Carletto rozczytał ten myk, ale mastermind Denzel dalej uparcie się trzyma swoich debilnych pomysłów
 
Xavi ma najlepszą kadrę od lat, Joan niedawno wspomniał, że powtórzą najlepszą Barcelonę w historii. Czego chcieć więcej?

Ale paradoksalnie to takiej złej kadry Barca nie ma, może ławka krótka, ale jak do zdrowia wszyscy wrócą?

W środku pola jest Gundogan, de Jong, Gavi, Pedri. Przecież to prędzej problem bogactwa na tej pozycji, bo masz domyślnie czterech piłkarzy którzy powinni grać zawsze i stąd kombinacje denzela z przesuwaniem Gaviego/Pedriego na boki.

Araujo nadal ma szanse na bycie z jednym najlepszych obrońców swojej generacji, Cancelo bardzo dużo wnosi, dopóki nie najdzie mu ochota na rozjebanie szatni, to w klubach to najlepszy PO świata pod względem tego co potrafi wnieść do ofensywy. Ter Stegen jest świetnym bramkarzem. Po Lewym wszyscy jadą, bo teraz pozostałe formacje mają problemy i wychodzą jego spadki formy, ale też jak dostanie piłkę to potrafi zrobić z niej użytek o ile partnerzy będą się prawidłowo poruszać.

Jak na problemy finansowe które mają to i tak posiadają silną kadrę.
 
Back
Top