Piłka nożna

Teraz sobie sprawdziłem i na szczęście runda rewanżowa Barcelony zapowiada się niezbyt dobrze. Bo nawet jak się obudzą, to te najtrudniejsze mecze grają na wyjeździe : Girona, Atletico, Bilbao i Real - chociaż wiadomo jak to w Klasykach ostatnio bywa, Real sobie radzi lepiej na Camp Nou niż u siebie. Ale jak Real spektakularnie nie zacznie pierdolić wszystkiego (na co się zanosi) to nie powinni dać Barcy większych szans na dogonienie, bo katalończycy mogą mieć duży problem na zdobycie nawet takiej samej liczby punktów jak w obecnej rundzie, pomimo potencjalnej poprawy formy, która pewnie nadejdzie.


Btw ktoś chętny na zakład, że Carlo dzisiaj w meczu z Arandiną i tak wystawi Rudigera w pierwszym i pewnie też Bellinghama?
Wąski przejebałeś
 
6 stycznia i w jeden dzień już 4 "źródła" opisały kolejna sage z Mapetem ;)
Dzień kończyny z tym :beczka:



20240107_231130.jpg
 
6 stycznia i w jeden dzień już 4 "źródła" opisały kolejna sage z Mapetem ;)
Dzień kończyny z tym :beczka:



View attachment 88812


Dlatego mnie już nic nie grzeje w tej sprawie, Anglicy twierdzą, że Kylian już ponoć nawet rozważa Premier League (na pewno mu tam dużo więcej zapłacą), a Francuzi że już podpisał umowę z Realem xD

Będzie oficjalka to będę wnikał, tak to póki co nie wierzę, że on przyjdzie.

Bardziej grzeje mnie to, że nie chce mi się wierzyć, aby Florek był serio aż tak ślepy i nie sprowadził żadnego środkowego obrońcy w tym okienku, bo Nacho jest kompletnie bez formy, Rudiger zaraz się połamie przy takiej ilości rozgrywanych spotkań i nie mamy żadnego innego ŚO do końca sezonu.
 
cesarz piłki nożnej nie żyje.
78 lat.
facet wyprzedził swoją epokę.

3 dni temu odszedł mario zagallo.
92 lata.
 
cesarz piłki nożnej nie żyje.
78 lat.
facet wyprzedził swoją epokę.

3 dni temu odszedł mario zagallo.
92 lata.
Screenshot_2024-01-08-22-20-33-360~2.jpg

Screenshot_2024-01-08-22-20-46-513~2.jpg

Co raz mniej tych legend piłki nożnej jest pomiędzy nami RIP...
W ostatnich 3 latach zmarli m.in...
Maradona (†25.11.20) 60 lat
*MŚ '86
Paolo Rossi (†21.12.20) 64 lata
*MŚ '82
Gerd Mueller (†15.08.21) 76 lat
*MŚ '74
Uwe Seeler (†21.07.22) 86 lat
-MŚ '66-2, '70-3
Pele (†29.12.22) 82 lata
*MŚ '58,62,70
Just Fontaine (†1.03.23) 90 lat
-MŚ '58-3, król strzelców
Bobby Charlton (†21.10.23) 86 lat
*MŚ '66

:siara:
 
Screenshot_2024-01-09-13-01-25-260~2.jpg

9.01 (76 lat) a 3.07.24 będzie 50 rocznica meczu "na wodzie" RFN-POL której nie doczeka już" Beckenbauer, kapitan MŚ... tak jak nasz kapitan Deyna (†1.09.89)
 
Świetny meczyk. Ale co odwala Brahim to jest bania mała. Upgrade względem Asensio niesamowity. Gość che grać. Idealny do rozbijania drużyn grających niskim blokiem... czyli 95% przeciwników Realu. Jeszcze jak Turek złapie rytm to będzie kosmos.
 
Świetny meczyk. Ale co odwala Brahim to jest bania mała. Upgrade względem Asensio niesamowity. Gość che grać. Idealny do rozbijania drużyn grających niskim blokiem... czyli 95% przeciwników Realu. Jeszcze jak Turek złapie rytm to będzie kosmos.
Mądrego to i dobrze posłuchać
 
Świetny meczyk. Ale co odwala Brahim to jest bania mała. Upgrade względem Asensio niesamowity. Gość che grać. Idealny do rozbijania drużyn grających niskim blokiem... czyli 95% przeciwników Realu. Jeszcze jak Turek złapie rytm to będzie kosmos.

Abstrachując od tego, że jestem kibicem Realu i dodatkowo odczuwałem emocje z tym związane, to obiektywnie patrząc to był najlepszy mecz jaki oglądałem od wielu lat. Ciągłe zmiany wyników - trzy razy wyrównywano stan spotkania, każda drużyna była po dwa razy na prowadzeniu, interwencje Oblaka, nawet babol Kepy był jak ktoś lubi niespodzianki.

Mam nadzieję, że Brahim będzie dostawał dużo gry i nie przyspawa go Carlo do ławki jak na początku sezonu, bo Vini zdrowy. RO-TA-CJE. KO-LA-NA.
 
Mam nadzieję, że Brahim będzie dostawał dużo gry i nie przyspawa go Carlo do ławki jak na początku sezonu, bo Vini zdrowy. RO-TA-CJE. KO-LA-NA.
Pamiętam jak pisałem przed sezonem, że z takim atakiem będziemy w dupie, ale pomysł Carlo na zmianę systemu to był strzał w 10ke. Teraz się okazuje, że jest życie bez napastnika jeśli cała drużyna gra dobrze. Carlo, odpukac ma kłopot bogactwa (oprócz obrony) i chyba nawet te kontuzje mogą wyjść na dobre bo sporo piłkarzy będzie świeżych + fizyczności młodych może sprawić, że nawet te zadyszki będą krótkie. To jak wczoraj latała pomoc to jest coś niesamowitego. Fede nawet z gorączką to najlepszy box to box jakiego mógłbym sobie wyobrazić.
Brahim powinien mieć minuty bo wywalczył to na boisku, wkurza niekiedy to notoryczne przetrzymywanie piłki i ciągle próby dryblingu ale właśnie przez taka grę daje nam konkretnego kopa za każdym razem kiedy jest na boisku. No i nie wiem czemu, ale dawno nie jaralem się tak jak w przypadku Gulera, mam nadzieję, że temat kontuzji to już przeszłość i pokaże na co go stać - zapraszam do hype trainu.
Już teraz ciężko będzie to wszystko upchać Carlo, znając jego podejście do rotacji i późnych zmian, a weź tu w przyszłym sezonie upchnij Enricka i być może jeszcze jednego ;)
 
Superpuchar Hiszpanii jest rozgrywany w środku sezonu na innym kontynencie w kraju, gdzie "kibice" buczeli w trakcie trwania minuty ciszy dla legendy futbolu. To jest absurd.
Toni też tak uważa i jasno o tym powiedział, dlatego też kibice wybuczeli każdy jego kontakt z piłką, a on pięknie to spuentowal swoją genialna gra i tym Twittem ;)

Jak się gra w białym? Jeszcze nie jest za późno byś przeszedł na dobrą stronę :awesome:
 
Toni też tak uważa i jasno o tym powiedział, dlatego też kibice wybuczeli każdy jego kontakt z piłką, a on pięknie to spuentowal swoją genialna gra i tym Twittem ;)

Jak się gra w białym? Jeszcze nie jest za późno byś przeszedł na dobrą stronę :awesome:
W podstawówce mnie fascynowało pierwsze Galacticos, więc mogę powiedzieć że kiedyś już byłem kibicem Realu.

:fjedzia:
 
Ehh ... czyli jak w życiu i filmach, zbładzileś bracie.
Brat był kibicem Barcelony i namówił mnie na wspólne oglądanie, tak się złożyło że to były wtedy pierwsze mecze Guardioli, więc łatwo mnie przekonały do dalszego śledzenia ( co ciekawe pierwszy mecz jaki widziałem to dwumecz z Wisłą, gdzie na wyjeździe nawet przejebali po golu z główki).

A z tymi filmami to gdzie mógłbym zbłądzić.
 
Back
Top