Piłka nożna

Jak Lewy w każdym meczu będzie tak grał to Cristiano powinien się bać o Złotą Piłkę. Co ten chłopak potrafi zrobić dla drużyny to przechodzi ludzkie pojęcie
Strach pomyslec co by bylo gdyby nie zagral w tym meczu. Jak dla mnie tylko on, Piszczek i Krychowiak (no dobra, Glik tez) maja pojecie jak sie gra dzisiaj w pilke. Reszta byla tylko tlem. Maczynski na alibi (nie wiem skad ta asysta), Linetty - nawet go nie widzialem (co w reprze robi gracz najgorszej druzyny Ekstraklasy ?), Grosicki - praktycznie same zle decyzje w kluczowych momentach.

Gra wcale nie napawa optymizmem. Klasa Roberta przycmiewa troche ogolny obraz...
 
Adam Pazdan ksywka "kung-fu" :smile:
185010.png
 
Lewy, Piszczu, Wawrzu, Krycha, Fabian, Glik i Mąka dziś na szczególny plus. Dorobić porządne skrzydła i jest z czym jechać na EURO.
 
Lewy, Piszczu, Wawrzu, Krycha, Fabian, Glik i Mąka dziś na szczególny plus. Dorobić porządne skrzydła i jest z czym jechać na EURO.
zgadzam sie ze wszystkim oprocz wawrzyniaka. ja nie widze powodow do narzekan po tym meczu, do 70 minuty cisnelismy ich jak cipeczki, irlandia zero akcji, bramka po karnym z dupy. krychowiak i lewy to jest level kosmos
 
Sędzia chuj, wszystko gwizdał pod Iroli, ale daliśmy radę. Ogólnie Krychowiak z Lewym robili taką robotę, że coś wspaniałego. Odbiory i zastawka.
 
Dla mnie Wawrzyniak nie jest taki zły jak ludzie o nim piszą. Dla mnie hejtowanie go to po prostu moda. Oczywiście nie piję do Cb @Gaara.

Za to nie wiem, co ludzie widzą w tym Grosickim. Nastrzelał Gibraltarom, z Niemcami raz prosto podał i bohatyr wielki. Ten gość powinien poszukać w słowniku słowa "dokładność" i dowiedzieć co to to jest.

Na jednej Kuba na drugiej Rybus. Za Rybusa w obronie Jędrzejczyk. Reszta może zostać.

Do EURO jeszcze czasu trochę jest. Adaś może coś poeksperymentować w sparingach. Ma nosa gościu.
 
podobał mi się mecz, widać ze chłopaki walczyli z sercem, Fabian solidny, Piszczek to mecz życia chyba w kadrze zagrał, Glik el capitano w włoch który trzyma całą obronę, Pazdan mając obok siebie Glika, wyglądał solidnie, nawet wyśmiewany Wawrzyniak zagrał dobrze ( raz pozwolił dośrodkować irlandczykowi po czym oddali groźny strzał co Fabian na raty obronił ) ale po za tym jak na niego to naprawdę dobry występ dał, Krychowiak klasa :applause:, Mączynski harował, bałem się o Linettego bo sezon ma słaby, dziś nie był pierwszoplanowa postacią, miał przerwy że przez spory czas nie było go widać na boisku, ogólnie raczej wielkich rzeczy nie zawalił ale wielkiego zachwytu też nie, występ średni, Lewandowski klasa sama w sobie :applause:
teraz trochę minusów: Olkowski wyraźnie pod formą, Grosik niby szarpał niby się starał, ale brakowało mu tego ostatniego podania ( po za rożnym który rozegrał fajnie ), Kuba wraca do gry, mniemy nadziej że z czasem wróci stary dobry Kuba bo kadra takiego potrzebuje.

moim zdaniem największy obecnie problem Nawałki to lewy obrońca, skrzydła : stawiać na Wawrzyniaka ?? czy jednak Jędrzejczyk który nominalnie jest chyba stoperem, a może Rybus ?? jednak Rybus w obronie to jeden skrzydłowy mniej, a widać że nam skrzydłowi są potrzebni na wagę złota, Grosik czy Peszko, biegają robią szum ale mają strasznie nierówną formę nie wiadomo czego po nich się spodziewać, wierzę że Kuba wróci do formy i przede wszystkim ominą go kontuzje bo on tej kadrze jest bardzo potrzebny.
 
Co tu przypominać?? Jakież zjebane jest to wyszukiwanie i wywlekanie wpisów, sprzed X miesięcy, czy nawet lat na tłiterach czy fejsbukach. :confused:
 
Najbardziej się cieszę, że w kadrze brak tych wszystkich beniszów czy innych ojgenów. Od razu łatwiej się z tym zespołem identyfikować i cieszyć się z sukcesów. Co prawda ostał się jeszcze jeden "cionek" ale mam nadzieje, że jego dni w reprezentacji również są policzone bo nie chce mi się wierzyć, że nie mamy żadnego środkowego obrońcę i Nawałka musi stawiać na tego farbowanego lisa.
 


w pełni podzielam opinię Krzyśka na temat euforii po wygranej Polaków.

Juz o tym mowilem zanim sie zaczely pierwsze mecze. Awans jest dzieki reformie Platiniego to raz, a dwa, takiej fety sie nie robi po awansie na jakas impreze, bo to jest jakies kuriozum.
 
Mnie przede wszystkim cieszy, że mamy reprezentację, którą dobrze się ogląda i z prawie każdym zespołem możemy powalczyć jak równy z równym na ME. Nie ma myśli typu "no może nam się jakoś uda", tylko mamy naprawdę bardzo solidny zespół. W końcu w każdej formacji mamy klasowych graczy: Fabiański(+Szczęsny ławka), Glik, Piszczek, Krychowiak , Błaszczykowski + Grosik(jeżeli są w swojej optymalnej formie), Lewandowski(w tym momencie moim zdaniem absolutne top3 ŚN) i Milik, który ma bardzo duży potencjał i może być za 2-3 lata świetnym grajkiem.
 
Pierdolenie, najlepiej zabronić się cieszyć ludziom. Piłką nożną interesuje się bardzo duża część Polaków i zauważyłem, że niektórych ludzi to boli. No bo przekładając to na poziom lokalny- nie mogę się cieszyć jak pojebany, że moja czwartoligowa drużyna awansowała? Albo zawodnik, któremu kibicuję wygrał walkę na dolnej karcie PLMMA?
A co do tego, że to był nasz obowiązek awansować- w czym niby jesteśmy lepsi od Turcji, Holandii, Izraela, Ukrainy, Szkocji, Irlandii, Szwecji, Chorwacji czy Danii? Na pewno nie w funduszach przeznaczonych na piłkę, a te drużyny awansu jeszcze nie wywalczyły. Zresztą inną kwestią jest to, że reforma nam najprawdopodobniej wcale nie pomogła- i tak przeszlibyśmy bez baraży, bo inne drużyny z drugiego miejsca mają mniej punktów od nas.
E: Jedyne co było niepotrzebne to ten prezydent w szatni- nie ma sensu, żeby głowa państwa gratulowała spuszczając się zachwytami po awansie do grona 24 drużyn.
 
Back
Top