Piłka nożna

panowie kadra od euro 2008 grała padakę, z każdym kolejnym meczem robiła z siebie pośmiewisko, upokarzała się, media z każda zmianą trenera zapowiadały zmiany na lepsze, że w końcu nadejdą złote dni, kibice to kupowali a tu bum, nic z tego nie było tylko wielkie rozczarowanie. ja się wcale nie dziwie ludziom że tak się cieszą z tego awansu na euro, co by nie mówić w końcu nie skompromitowali się, nie było gubienia punktów na żadnej Mołdawii itp. była niezła drużyna która przegrała 1 mecz (i to z mistrzami świata na ich terenie)
 
Powiem tak. Ja np sie smuce, ze jest teraz Nawalka, a nie ktos klasowy zagraniczny, bo na papierze kadre mamy najlepsza chyba od kadry Wojcika albo i jeszcze dluzej i powinnismy byc reguralnie na wielkich imprezach w fazie pucharowej. Nawalka nam da teraz klasyke "rozpoczecie, mecz o wszystko, mecz o honor".
 
Powiem tak. Ja np sie smuce, ze jest teraz Nawalka, a nie ktos klasowy zagraniczny, bo na papierze kadre mamy najlepsza chyba od kadry Wojcika albo i jeszcze dluzej i powinnismy byc reguralnie na wielkich imprezach w fazie pucharowej. Nawalka nam da teraz klasyke "rozpoczecie, mecz o wszystko, mecz o honor".
jak forma bedzie jak z niemcami czy irlandia, to nie powiedzialbym, ze z grupy nie wyjdziemy, trzeba wziac pod uwage tez to jakie druzyny teraz beda grac. i czy nie bedzie tez tego, ze najlepsze druzyny z 3 miejsc wyjda z grupy? bo jak oni to inaczej zrobia
 
panowie kadra od euro 2008 grała padakę, z każdym kolejnym meczem robiła z siebie pośmiewisko, upokarzała się, media z każda zmianą trenera zapowiadały zmiany na lepsze, że w końcu nadejdą złote dni, kibice to kupowali a tu bum, nic z tego nie było tylko wielkie rozczarowanie. ja się wcale nie dziwie ludziom że tak się cieszą z tego awansu na euro, co by nie mówić w końcu nie skompromitowali się, nie było gubienia punktów na żadnej Mołdawii itp. była niezła drużyna która przegrała 1 mecz (i to z mistrzami świata na ich terenie)
W sumie ciezko nie przyznac racji, ale bledy, ktore byly zmora poprzednich ekip stale sa w kadrze obecne, z tym ze obecna Skadra ma od groma szczescia. Tak mi sie przynajmniej wydaje.
 
jak forma bedzie jak z niemcami czy irlandia, to nie powiedzialbym, ze z grupy nie wyjdziemy, trzeba wziac pod uwage tez to jakie druzyny teraz beda grac. i czy nie bedzie tez tego, ze najlepsze druzyny z 3 miejsc wyjda z grupy? bo jak oni to inaczej zrobia
Jedyny mecz za Nawalki, w ktorym gra mi sie podobala to ostatni mecz eliminacji wlasnie. Reszta to bylo krawienie oczy i brak pomyslu. Oby takie mecze o wszystko byly ciagle ;)
 
CRcn353WEAAlkeo.jpg:large


Jezeli to prawdziwe dane to ladnie, polska z druga najwieksza frekwencja eliminacji.
 
Dzisiaj osłabiony Real podejmie Levante i to co mnie niepokoi, to to, że z rywalami grającymi jak Levante Real miał wielkie problemy, bo oni grają 3-5-2 w teorii, ale czasami tak naprawdę czasami to jest 7-1-2, bo Ci boczni pomocnicy to tak naprawdę obrońcy, a pomocnicy też grają dość defensywnie. Czyli dużo miejsca na rozgrywanie zostawiają, ale na kontry mało... Przydałoby się, żeby Toni wreszcie zaczął posyłać rakiety z dystansu, bo o rozgrywanie bez Modricia bedzie ciężko.
 
Jebać kurwy z Canal+ i UPC. Mecz dnia, a oni wrzucają to na Canal+ Sport2, gdzie nie ma tego w pakiecie premium w UPC. Ale sie wkurwiłem...
 
Jebać kurwy z Canal+ i UPC. Mecz dnia, a oni wrzucają to na Canal+ Sport2, gdzie nie ma tego w pakiecie premium w UPC. Ale sie wkurwiłem...

HEHE

tu miałem wrzucić screena z moim TV, ale mi się nie chce ... delektuje się meczykiem :lol:
 
mönchengladbach rozpierdala lige, 4 mecz wygrany z rzedu po fatalnym poczatku sezonu
a barcelona juz ma wbijanego cwela..
 
nemanja nikolic strzelil juz 15 gola w tym sezonie, na drugim miejscu podium jest dwoch czechow i stepinski, kazdy z 6 golami na koncie.. po lewandowskim, miliku i w mniejszym stopniu sobiechu, mamy straszny problem z napastnikami. to juz nawet lewych obroncow da sie wiecej znalezc
 
@Gaara calkiem udanie radzil sobie Teodorczyk na ukrainie dopoki kontuzji nie zlapal. Do tego jest jeszcze 22 letni Zwolinski ktory ma 5 bramek i jutro gra mecz. Tyle samo lat ma Przyblko ktora juz troche gra w 2 bundeslidze. No i Stepinski ma dopiero 20 lat. Jestem tez ciekawy jak po powrocie z kontuzji poradzi sobie Tuszynski i Wilczek. Wiadomo, ze zaden z nich to nie jest poziom nawet Milika ale nie przesadzal bym, ze straszny problem. Gorzej mam na lewej obronie czy na skrzydlach
 
oglądałem to na żywo, byłem pewny że urwał Lewemu nogę...

Ciekawostka: cena rynkowa Lewandowskiego wzrosła do 70mln, czyli drożsi od niego są tylko CR, Messi, James, Neymar, Suarez, Mueller i Bale. 3 lata temu kto by pomyślał, że to możliwe :)
 
Co tu robi Kroos? Nie potrafię logicznie wytłumaczyć co on robi na miejscu Modricia :D No i Iniesta też wybitnego sezonu nie zagrał, nie powinno go tu być.
 
Back
Top