Piłka nożna

Ciekaw jestem czy teraz Lech ruszy z kopyta i zacznie cos grac w lidze ? Ogladajac mecz z Portugalczykami odnioslem wrazenie, ze nie grali jakos tragicznie tylko jakos tak bez werwy przez wieksza czesc meczu. Bardzo szybko przychodzilo zniechecenie...
 
Ciekaw jestem czy teraz Lech ruszy z kopyta i zacznie cos grac w lidze ? Ogladajac mecz z Portugalczykami odnioslem wrazenie, ze nie grali jakos tragicznie tylko jakos tak bez werwy przez wieksza czesc meczu. Bardzo szybko przychodzilo zniechecenie...
Ej, ale z Portugalczykami to mecz byl we wrzesniu :D
 
Lech pierwszy w tabeli, od końca :lol:. Legia remisuje z Club Brugge po 1 i praktycznie nie ma szans na awans do 1/16
 
szkoda że Legia nie wygrała, była okazja zbliżyć się do ekipy z danii. Napoli zlało duńczyków 4-1
l.t.jpg

Lech sprawiając sensację we włoszech wrócił do gry o awans, wszystko mają w swoich rękach(nogach) do tego z Fiorentiną i Basel zagrają na bługarskiej.
l.ta.JPG
 
Łukasz Surma rozegrał dziś 500 mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce ( ekstraklasa wcześniej pierwsza liga ) :applause:
 
Navas... Pan Navas. Real takiego bramkarza pomiędzy słupkami nie miał chyba od Ikera w latach 07/08. Co mecz wyciąga po dwie bramki, kapitalnie gra Keylor.
 
Już w pierwszej połowie dzisiaj 3 bramki niemalże pewne wyciągnął. KOT ! Ale gra dzisiaj mecz, tak dalej Keylor!
 
#KeylorNavasBalonDeOro :lol:

obecnie najlepszy bramkarz w Europie.

Ile już razy w tym sezonie Iker poprawiałby rękawice :wink:

Keylor by obronił xD

CSFx5VIWIAAZe2X.jpg
 
Last edited:
Ehh druga żółta i czerwona, za głupie pretensje Cabrala... Szkoda, bo mecz był zajebisty i boję się, że to zabije mecz.
 
Keylor jest przechujem i tyle! Wielu ludzi mówi że Benitez uszczelnił obronę, ze Real traci mało goli ale to właściwie zasługa Navasa. Co on odpierdala to nie mam słów.
 
Tu mnie masz i mogę przyznać, że trochę się zagalopowałem. Aż tak wielu ich znowu nie jest, aczkolwiek do tych siedmiu, co wymieniłeś (bez Bravo) dodałbym Romero, Kariusa, Ospinę, myślę że spokojnie Fabiańskiego w jego obecnej formie.
To jest moje zdanie. Widzisz to inaczej, spoko. Tylko, że prędzej da się obronić tezę, że Navas jest poza TOP10, niż że jest w TOP3 :rofl:
I koniec dyskusji o paziach w bramce, przynajmniej z mojej strony, nie chce mi się udowadniać, że nie jestem myszołowem.

Jak tam Żuberek, Navas to bramkarz "co najwyżej średni" a w top 3 prędzej zobaczymy Dromkowskiego, czy jak tam się ten bolek z Jagi nazywa? ;D
 


Tutaj i tak brakuje jeszcze chyba dwóch parad Keylora, bo jeszcze jedną miał taką okolo 43 minuty, że już widziałem piłkę w siatce.
 
tak!
nie ma nic lepszego jak ogranie chelsea.
niestety nie mogłem oglądać na żywo, ale nadrobię, zaległości.
RED PANTIES NIGHT. :heart:

zaspoiluje tylko, że bardzo fajny mecz, a Caroll to złote dziecko angielskiej piłki. :D
 
Żyję :) Mecz jak mecz, wygrane nad Legią są częstę więc zdrowie nie pozwala mi ich opijać tak bardzo jak bym chciał ;)
PS: taka sytuacja wczoraj miała miejsce na meczu. Kibic Legii w sektorze Lecha!
 
@baju
piłka spadła mu na głowę i gol.
caroll świetnie gra głową, to jego największy atut, głównie dlatego, że jest duży.

jestem pod coraz większym wrażeniem payeta.
pięknie kreuje sytuacje kolegom.
 
Back
Top