Piłka nożna

Pamietasz nasz wystep za Bonka-selekcjonera :deniro:
To Wyspy Owcze byly chyba? Ale on z honorem odszedl i przyznal, ze chuja tam jako selekcjoner zdziala.

@Spike

Jezeli Ty chcesz tymi samymi parametrami porownywac napastnika i pomocnika to nie mamy o czym rozmawiac w ogole :kis:
 
No Krycha bez regularnej gry, to niestety nie jest ten sam Krycha. Kojarzycie kto zagrał długie podanie do Grosza w akcji po której Milik strzelał z główki? Bo podanie było zajebiaszcze.
 
To Wyspy Owcze byly chyba? Ale on z honorem odszedl i przyznal, ze chuja tam jako selekcjoner zdziala.
San Marino. Kukielka (:benny:) dwie bramki strzelil

No Krycha bez regularnej gry, to niestety nie jest ten sam Krycha. Kojarzycie kto zagrał długie podanie do Grosza w akcji po której Milik strzelał z główki? Bo podanie było zajebiaszcze.
W sumie i tak nawet niezle wyglada. Pytanie czy bedzie mial sily utrzymac poziom w nastepnych 45 minutach...
 
  • Like
Reactions: mat
Kurwa....
Lewandowski najpierw przekłada sobie ręką piłkę na drugą stronę i nawet nie dostaje za to kartki, a potem strzela karnego na dwa tempa i sędzia uznaje. Boniek to wie jak się sprawy z sędziowaniem załatwia. :DC:
Aż nie żałuje, że rozłożyła mnie trochę choroba. Siedzę sobie sam, palę blanta i mam pozytywną bekę z tego meczu :DC:
 
San Marino. Kukielka (:benny:) dwie bramki strzelil


W sumie i tak nawet niezle wyglada. Pytanie czy bedzie mial sily utrzymac poziom w nastepnych 45 minutach...

Sprawdzilem. Jedna.

Ale myslalem jeszcze o tym za Leo gdzie San Marino nie wykorzystalo setki i rzutu karnego (Fabian obronil :o o:)...
 
Ja jebię, hat-trick :D
Atmosfera na narodowym musi być zajebista.
 
Hajto mowi zeby nie robic zadnej tragedii ze swojaczka Glika. Z jego przenikliwoscia skonczy sie remisem:DC:
 
Hajto mowi zeby nie robic zadnej tragedii ze swojaczka Glika. Z jego przenikliwoscia skonczy sie remisem:DC:
defenzywa na bojsku dzisiaj slaba u nas

kto by pomyslal, ze cionek bedzie ostoja w obronie dzisiaj :no no:
 
Kurwa, tak nasi siedli od czasu tego swojaka, że to niepojęte. Chyba muszą wziąć lekcje u Deląga z tego jaką trzeba mieć psychikę.
 
Juz od czasu EURO mamy syndrom drugiej polowy. Ja nie wiem jak to jest ze zawsze w pierwszej pieknie a w drugiej taka pizda...
 
Bo na jednego napastnika nie potrafimy grac. Ma kurde CZTERECH napadziorow w formie zycia, rywala na widelcu, a nastawia sie na obrone...
ADAS OGARNIJ SIE FAKEN
nigdy nie umielsiym, a zawsze ich tak ustawiali
 
Back
Top