Piłka nożna

ja zawsze twierdzłem, ze my mozemy przegrać z każdym i wygrać z każdym. Obyśmy wygrali to gówno, ale wkurwia mnie to gadanie Borka jacy my to Weltklasse bo mamy grajków z dobrych klubów. Ta kadra jeszcze potrzebuje z 2 lat zeby sie ogarnąć.
 
To jest moment, zeby wpuscic trzeciego napastnika. Ale gdzie tam, nasza repra tak OFENZYWNIE? Strach, w koncu to Armenia grajaca w 10.
 
Za wszelką cenę kurwa z piłką wejść do tej bramki chcą.
Nie ma tam gdzieś Sebka Mili żeby z dystansu coś wpakował? :mamed:
 
Ale taka jest prawda. Nawalka ma zlote pokolenie i trzeba od tej reprezentacji wymagac w koncu, a nie miziac sie po fitukach, ze nastepnym razem bedzie lepiej.

wiem, ze mamy zlote pokolenie ale ono jeszcze musi dojrzeć, ta kadra musi się zgrać, potrzeba dobrych zmiennikow, ze jak taki Lewandowski czy Krychowiak wypadną to nie bedzie kupa. Ile Loewowi zajeło czasu dojsc na sam szczyt z Niemcami a tez w pewnym momencie miał zespół ze średnią wieku ze 22, który ogrywał w w ćwierćwinale w RPA taką Argentyne 4:0.
 
wiem, ze mamy zlote pokolenie ale ono jeszcze musi dojrzeć, ta kadra musi się zgrać, potrzeba dobrych zmiennikow, ze jak taki Lewandowski czy Krychowiak wypadną to nie bedzie kupa. Ile Loewowi zajeło czasu dojsc na sam szczyt z Niemcami a tez w pewnym momencie miał zespół ze średnią wieku ze 22, który ogrywał w w ćwierćwinale w RPA taką Argentyne 4:0.
Teraz i ze zmiennikami nie jest zle. Ile mozna sie zgrywac, blagam, Nawalka ich od el. do euro prowadzi (a nwet troche wczesniej chyba). Zero usprawiedliwienia dla tej padaki.

Armenia w 10 tak gra to pomyslcie co by bylo gdyby grali w 9 :joe:
 
Norwegia wygrywa teraz z San Marino, ale w pewnym momencie piekarze i listonosze wyrównali na 1:1 :lol:

mecz w Norwegii
 
Ktoś jeszcze twierdzi,że Milik grał tragicznie i trzeba było wystawiać Teodorczyka?
No to teraz widzicie jak gra Łukasz. W grze kombinacyjnej gra bardzo słabo przez większość czasu.
 
ja pierdole Kapustka jest beznadziejny, po co ten Nawalka w ogole go powolal.

Nie chce byc zlym prorokiem ale jest Jedrzejczyk zlapal cos powaznego, Glikowi sie poglebi kontuzja, Cionek nie bedzie gral, Pazdan sie nie wykuruje to w nastepnym meczu to w Bukareszcie czeka wpierdol
 
Najlepsze, że jestem bardziej pewny, że rozjebiemy Rumunie, Czarnogórę i Danię na wyjeździe, niż ze dziś damy rade strzelić drugiego gola :/
 
Back
Top