Piłka nożna



Przewidywane składy :
POLSKA (4-4-2):
Fabiański – Piszczek, Glik, Cionek (:no no:), Rybus, Błaszczykowski, Krychowiak, Linetty, Grosicki, Lewandowski, Milik.

DANIA (3-5-2): Schmeichel – Vestergaard, Christensen, Kjaer, Ankersn, Hojbjerg, Eriksen, Kvist, Durmisi, Jorgensen, Sisto
 
Właśnie wróciłem z meczu. Sędzia chuj i jebać pzpn. Szkoda, można było wygrać. Doping dopasowany do podłej pogody. Ogólnie sennie było.
tez byłem i chujnia 1 pkt tylko, miałem jeszcze ruszyc na azs ale mi się odechcialo po meczu
 
Cała zasługa Grosika, pokazał się, ograł obrońcę, wyłożył patelnię. Mimo wszystko Lewy znalazł się tam gdzie być powinien.
 
Gorsik, Zielu i Cionek top póki co. Fajnie by jeszcze było jakby Glik dojechał bo jedyne zagrożenie pod naszą bramką po 2 jego błędach.
 
te detale, o ktorych mowi hajto, ze ci obroncy sie wywracaja i sa malo mobilni, powtarza przy kazdym meczu, w ktorym gra kjaer, slyszalem to juz ze sto razy :lol:
 
  • Like
Reactions: mat
Karny naciągany jak chuj, a wykonanie imo nieprzepisowe - zmiana prędkości podbiegania do piłki.
O ile dobrze kojarzę to ostatnio właśnie była zmiana przepisów, że te karne ewidentnie na dwa tempa są niezgodne z przepisami. Sędzia przez Bońka przekupiony, wygramy to :-D
 
Pany jest dobrze. Dunczycy na razie nawet nie pierdneli. Jak sie nie wkradnie samozadowolenie (:mamed:) to spokojnie dociagniemy do konca.

PS. Czo ten Robert :nono:
 
Będzie 3:0, trzecią dołoży Grosik. Wiem to stąd, bo miałem tak w Fifie dzisiaj, Lewy 2x w pierwszej połowie, w tym jedna z karnego po faulu na Miliku. Teraz Grosicki dokłada trzecią, gdzieś około 70 minuty.
 
Powie mi ktoś, jak bardzo żenującym zespołem trzeba być, żeby z San Marino wygrywać do przerwy 1-0? Pondro Irlandia Północna.:kis:

Nasi wiadomo, nie dawać poskakać Dunolom.
 
Raczej chodzi o jego czynny udział w grze, gdzie dzisiaj zjada Krychę.
Możliwe, aczkolwiek strzały naganne.
Rozgrywanie (i to bardzo dobre) bylo glownie na jego barkach i wywiazal sie z tego zadania bez zarzutu. Serio bedziemy zarzucac srodkowemu pomocnikowi, ze probowal strzelac z trudnych sytuacji i nie strzelil bramki w 45 minut?
Milik też rzekomo super gra, a jakoś co mecz niemal każdy na niego narzeka :mamed:
 
Back
Top