Piłka nożna

A jak kupić w sektorze Realu? Nie będzie trzeba przez hiszpańskie strony? Pytam, bo jestem w tym zielony.

Grizzula dojebał tenisówki :DC:

Zakładam że jesteś zarejestrowany na oficjalnej stronie i tam możesz ogarnąć te sprawy.

Griezzman rzeczywiście jakby do komunii szedł.
 
Zakładam że jesteś zarejestrowany na oficjalnej stronie i tam możesz ogarnąć te sprawy.

Griezzman rzeczywiście jakby do komunii szedł.

No i dochodzi jeszcze ryzyko załapania wpierdolu w WWA, jest jakieś :crazy:?
Chyba, że jest tutaj ktoś z karnetem na Ł3 i zechce swój bilet sprzedać.
 
Ciężko będzie z moim poziomem hiszpańskiego. No i dochodzi jeszcze ryzyko załapania wpierdolu w WWA, jest jakieś :crazy:?
Chyba, że jest tutaj ktoś z karnetem na Ł3 i zechce swój bilet sprzedać.

Wszędzie w Polsce jest ryzyko wpierdolu, byłem na BVB - Śląsk, mecz towarzyski, obok mnie siedziałą grupka kibiców z Dortmundu, wleciało 10 łysych karków, zajebali im szaliki, flagi, parę odchodnych rozdali i poszli.
 
Wszędzie w Polsce jest ryzyko wpierdolu, byłem na BVB - Śląsk, mecz towarzyski, obok mnie siedziałą grupka kibiców z Dortmundu, wleciało 10 łysych karków, zajebali im szaliki, flagi, parę odchodnych rozdali i poszli.
hehehehe
 
No i dochodzi jeszcze ryzyko załapania wpierdolu w WWA, jest jakieś :crazy:?
Chyba, że jest tutaj ktoś z karnetem na Ł3 i zechce swój bilet sprzedać.

Wydaje mi się że dużo większe ryzyko będzie na sektorze Legii mimo wszystko.
:)

@Tidzej wybierasz się w łączonym szaliku ?
 
Real i Dortmund oczywiście poza zasięgiem, ale ze Sportingiem mogą powalczyć, oczywiście obecna Legia dostaje od wszystkich, ale jak będą mieli dobry terminarz i pojedynek z portugalczykami wypadnie np. 3 i 4 kolejce to kto wie. oczywiście liczę że w końcu się obudzą, wezmą za mordy i zaczną coś grać.
co do innych grup to najmocniejsza moim zdaniem jest C, potem A , D i H w pozostałych dla mnie wszystko jest możliwe.
 
Real i Dortmund oczywiście poza zasięgiem, ale ze Sportingiem mogą powalczyć, oczywiście obecna Legia dostaje od wszystkich, ale jak będą mieli dobry terminarz i pojedynek z portugalczykami wypadnie np. 3 i 4 kolejce to kto wie. oczywiście liczę że w końcu się obudzą, wezmą za mordy i zaczną coś grać.
co do innych grup to najmocniejsza moim zdaniem jest C, potem A , D i H w pozostałych dla mnie wszystko jest możliwe.

Druga i szósta kolejka ze Sportingiem, wszystko jest już dawno wiadomo jaki jest terminarz.
 
toż miało być losowanie terminarza, mówili podczas losowania fazy grupowej.

Nie słyszałem tego, zmienili w tym roku przepisy ?

Edit : Dobra, już wszystko wiem, po losowaniu do każdego zespołu jest dolosowywany nr od 1 do 4 i na tej podstawie jest ustalony terminarz który przytoczyłem wcześniej, nie są to numery zespołów z danego koszyka.
 
Bayern Barcelona równo, Atletico silniejsze od City, PSV od Borussi i zostaje dwóch ogórów, ale śmiem sądzić po tym, co pokazali ruscy z Ajaxem, że od marnego Celticu gorsi nie są
 
Nie słyszałem tego, zmienili w tym roku przepisy ?
nie wiem tego mordo, typ komentujący na canal + powiedział że po losowaniu fazy grupowej, losują terminarz, dokładnie to komputer losuje. tak usłyszałem przynajmniej. po za tym odpal jakiś portal informacyjny, nie ma podanego terminarza nigdzie( przynajmniej ja nie widziałem)
 
a ja mam nadzieję, że Legia dostanie jakąś kare i będzie miała zamknięty stadion na mecz z Realem a fani żelusia i reszty gwiazdorów obejdą się smakiem :werdum:
 
BTW. juniorzy Legii też będą mieli ciekawie, juniorzy Sportingu to też poważne granie, np. rok temu juniorzy Astany dostali 0-9 i 1-7 z Atletico i 0-8 oraz 0-5 z Benficą. :DC:
 
Wszędzie w Polsce jest ryzyko wpierdolu, byłem na BVB - Śląsk, mecz towarzyski, obok mnie siedziałą grupka kibiców z Dortmundu, wleciało 10 łysych karków, zajebali im szaliki, flagi, parę odchodnych rozdali i poszli.
Na Lechii nic nie robili.

Raczej, 1 miejsca Juventus wyjdzie.
Tylko pierwsze miejsce, chociaż w pucharowej się ominie Legię.
 
@HubiSSJ3 - To ze masz karte kibica nie znaczy ze kupisz bilet. Pierwszenstwo dla karnetowcow, a pozniej w jakis sposob dlugoletni kibice maja miec latwiejszy dostep. Wszystkie bilety imienne albo na karte kibica wiec odkupienie tez bedzie ciezkie. Zeby na sektor gosci sie dostac to musisz przez polski fanklub Realu (ktory moze bedzie organizowal jakis "wyjazd") albo przez znajomka z karta kibica Realu.
Mysle ze Polacy w barwach Realu nie beda mile widziani w Warszawie. ;)
 
To ze masz karte kibica nie znaczy ze kupisz bilet. Pierwszenstwo dla karnetowcow, a pozniej w jakis sposob dlugoletni kibice maja miec latwiejszy dostep. Wszystkie bilety imienne albo na karte kibica wiec odkupienie tez bedzie ciezkie. Zeby na sektor gosci sie dostac to musisz przez polski fanklub Realu (ktory moze bedzie organizowal jakis "wyjazd") albo przez znajomka z karta kibica Realu.
Mysle ze Polacy w barwach Realu nie beda mile widziani w Warszawie. ;)

Ilu karnetowców z Madrytu kupi bilet na Legie ? 100 ? 200 ? Tu jest wasza szansa.Wydaje mi się że nawet z najmniejsze członkostwo uprawni was do kupna biletu na stronie.
 
@HubiSSJ3 - To ze masz karte kibica nie znaczy ze kupisz bilet. Pierwszenstwo dla karnetowcow, a pozniej w jakis sposob dlugoletni kibice maja miec latwiejszy dostep. Wszystkie bilety imienne albo na karte kibica wiec odkupienie tez bedzie ciezkie. Zeby na sektor gosci sie dostac to musisz przez polski fanklub Realu (ktory moze bedzie organizowal jakis "wyjazd") albo przez znajomka z karta kibica Realu.
Mysle ze Polacy w barwach Realu nie beda mile widziani w Warszawie. ;)

Dlatego myślałem o pójściu w sektorze Legii, bo Legię też lubię (chociaż nawet nie w 1/5 tak jak Real) to zawsze bezpieczniej. "Morda nie szklanka, nie pobije się", ale nie mam zamiaru przez jakiegoś psychopatę spieprzyć kolana i kilku miesięcy rehabilitacji, bo przy najmniejszej "kolizji" jest takie ryzyko.
Ilu karnetowców z Madrytu kupi bilet na Legie ? 100 ? 200 ? Tu jest wasza szansa.Wydaje mi się że nawet z najmniejsze członkostwo uprawni was do kupna biletu na stronie.
Jeżeli wymagane będzie członkostwo w Aguila Blanco to odpada, bo teraz nawet nie ma otwartej rejestracji i trzeba było płacić składki, więc zbyt wielkich szans na kupno nie ma..

Ja jestem w Aquila Blanca od lat, więc jak oni coś zorganizują to przez nich powinę.

Jeżeli coś będzie i dasz radę coś załatwić, to będę Twoim dozgonnym dłużnikiem i z pewnością się odwdzięczę w jakiś sposób :)
 
Dlatego myślałem o pójściu w sektorze Legii, bo Legię też lubię (chociaż nawet nie w 1/5 tak jak Real) to zawsze bezpieczniej. "Morda nie szklanka, nie pobije się", ale nie mam zamiaru przez jakiegoś psychopatę spieprzyć kolana i kilku miesięcy rehabilitacji, bo przy najmniejszej "kolizji" jest takie ryzyko.

Jeżeli wymagane będzie członkostwo w Aguila Blanco to odpada, bo teraz nawet nie ma otwartej rejestracji i trzeba było płacić składki, więc zbyt wielkich szans na kupno nie ma..



Jeżeli coś będzie i dasz radę coś załatwić, to będę Twoim dozgonnym dłużnikiem i z pewnością się odwdzięczę w jakiś sposób :)
Możesz się tam po prostu sam zapisać. Myślisz że na wyjazdowy mecz pozwolą jednej osobie kupić kilka biletów? :o o:
 
Back
Top