Piłka nożna

Póki co trwają postępowanie w sprawie przywłaszczenia mienia znacznej wartości i udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Tutaj w przypadku udowodnienia winy należy spodziewać się kary bezwzględnego pozbawienia wolności.
Średnio mnie obchodzi ekstraklapa, więc nawet nie wiedziałem o co go oskarżają, obiło mi się o uszy tylko, że to jakiś wałkarz i ponoć bez matury na studia poszedł:boystop:

A co do ekstraklasy to wiem tylko, że jacyś senegalczycy są właścicielami Korony:jump:
 
Niech Leśnodorski wyjebie tego leszcza z tej ławki bo jak nie to 6 razy eurowpierdol po 5:0 i najgorsza drużyna w historii LM . Oglądałem to z bólem serca bo to jest jakieś nieporozumienie kurwa najgorsza drużyna ever serio. Jeszcze Kucharczyk bramke strzelil :DC::DC::DC:
 
20 lat czekania i taka nedza wchodzi do fazy grupowej, muzlim do zwolnienia, ktos musi ich trzymac za morde, tak jak bylo z ruskiem
szacunku to ten 'pan' na lawce trenerskiej nie ma i juz raczej nie zdobedzie
myslalem ze jak juz wkoncu awansujemy to bedzie euforia, niewazne jaki to bylby klub
a tak to jest kupa i zazenowanie i juz wolalbym zeby nie awansowali, dramat :I

trzymac tak dalej (L) i mozna tyko zacytowac chudego

6 razy eurowpierdol po 5:0 i najgorsza drużyna w historii LM

:DC:
 
Na kogokolwiek w grupie Legia nie trafi to będzie gang-bang. Może uda się raz urwać jakiś remis 0-0 ze Saprtakiem Moskwa, albo nawet wygrać pod koniec jeden mecz z drużyną, która będzie miała już zapewniony awans do dalszej części rozgrywek i wyjdzie drugim składem. Ale to maks na co ich stać. Kurwa przeżywać horror z półamatorską drużyną?
To prawda, że w Dundalk tylko jeden zawodnik był na kontrakcie, a reszta poza piłką ma normalną pracę?
 
1.Chuja grają, opierdolimy ich” – zabrzmiało właśnie u każdego z 31 potencjalnych rywali Legii.
2.Legia grać, kurwa mać” – lecące w kierunku piłkarzy tuż po historycznym awansie do fazy grupowej Ligi Mistrzów wyraża więcej niż tysiąc słów.
3. Wiele wyraził też początkiem swojej wypowiedzi Igor Lewczuk: – Na pewno jest duża ulga. Radość chyba też, bo mimo wszystko awansowaliśmy.

:coffeepc:
 

Już przesadzają. Akurat OM jest ostatnio na równi pochyłej i bardziej walczyło o utrzymanie w L1. Milan podobnie. Za zasługi mają wchodzić? To niech jeszcze wymienią Crvenę, Shefield U czy innych potentatów minionych epok. Legia gra piach to fakt, ale nie weszła przy zielonym stoliku przecież. Ja tam im życzę żeby wyciągneli ile się z tego przekurewsko fartownego (drabinkowo) awansu i zrobili w przyszłości coś dobrego dla polskiego futbolu. Poza tym pobicie bilansu Dinama Zagrzeb bodajże - 0pkt, 3-32 w bramkach - też bd wyczynem:DC:
 
Już przesadzają. Akurat OM jest ostatnio na równi pochyłej i bardziej walczyło o utrzymanie w L1. Milan podobnie. Za zasługi mają wchodzić? To niech jeszcze wymienią Crvenę, Shefield U czy innych potentatów minionych epok. Legia gra piach to fakt, ale nie weszła przy zielonym stoliku przecież. Ja tam im życzę żeby wyciągneli ile się z tego przekurewsko fartownego (drabinkowo) awansu i zrobili w przyszłości coś dobrego dla polskiego futbolu. Poza tym pobicie bilansu Dinama Zagrzeb bodajże - 0pkt, 3-32 w bramkach - też bd wyczynem:DC:
ja wiem, zawsze licze na polskie lluby, zeby tych jebanch punktow dla Polski nabily. ale i tak beka
 
Ja tam w chuju mam styl,jest awans i się ciesze, toż to człowieka szlak trafiał grają jacyś blugarzy czy kazachy a mistrza Polski nie ma w Lm. Szczęśliwa drabinka? Może to taka nagroda, pozytywna karma za ten celtic.

Tylko ze z tych zespołów to tylko Roma grała w eliminacjach. Reszta dala dupy w lidze.
 
1472036250_2tzmd6_600.jpg
 
Ajax przegrywa 4-1 z FK Rostov i odpada z LM.. Co się dzieje z tym klubem na początku tego sezonu, to aż niepojęte. Tam praktycznie tylko Klaassen strzela bramki, do tego głównie z karnych..
 
Przegrać... niby można (trochę się już pogodziłem z bagnem I ligi), ale dać sobie strzelić bramkę Korzymowi? KO-RZY-MO-WI?!


Pięknie was dziś pojechaliśmy :bayan:

Edit: Mamy najbardziej perspektywiczna atak... ale roku 2005, Korzym + Janczyk :DC:
 
Ajax przegrywa 4-1 z FK Rostov i odpada z LM.. Co się dzieje z tym klubem na początku tego sezonu, to aż niepojęte. Tam praktycznie tylko Klaassen strzela bramki, do tego głównie z karnych..
mi pasi, hajs poszedl na rostow po kursie 3
 
mi pasi, hajs poszedl na rostow po kursie 3

Mi nie, mam rodzinkę w Amsterdamie i zawsze była opcja, że jak Real nie trafi na Legię, to Ajax trafi i można by pojechać za niższe koszty :D

Dobra, dawać już te losowanie :D!
 
masz tam rodzinke? moze ubijemy jakis interes:lol:

Mam, ale nikt z nich nie bawił się w lokalnego Escobara :D

Ale w sumie dobrze, że dostali w dupę, niepotrzebnie hejtowali Arka w poprzednim sezonie. Chociaż de Boera już nie ma, a to on mi najbardziej na nerwy działał.
 
Ten de Boer czy jak mu tam to najwieksza pala jaka moze byc jak mozna w ostatnim meczu sezonu decydujacym zdajc najlepszego napastnika a zarazem strzelca z boiska ... :facepalm::facepalm:
 
Ten de Boer czy jak mu tam to najwieksza pala jaka moze byc jak mozna w ostatnim meczu sezonu decydujacym zdajc najlepszego napastnika a zarazem strzelca z boiska ... :izJofacepalm::facepalm:
Chciał być wizjonerem a został zwykłym dzbanem .
 
Ten de Boer czy jak mu tam to najwieksza pala jaka moze byc jak mozna w ostatnim meczu sezonu decydujacym zdajc najlepszego napastnika a zarazem strzelca z boiska ... :facepalm::facepalm:

Chciał być wizjonerem a został zwykłym dzbanem .

Teraz bedzie prowadzil Inter Mediolan do tytulow :lol:

Mnie to on sie przestal podobac jak zaczal Arka sadzac na lawie kiedy ten byl w gazie strzelajac bramki Niemcom i Szkotom. Zeby ten inny apastnik (nie pamietam nazwiska) nie wypad przez kontuzje to Milik pewnie w zyciu nie dostalby wiecej szans w podstawowej 11...
 
Teraz bedzie prowadzil Inter Mediolan do tytulow :lol:

Mnie to on sie przestal podobac jak zaczal Arka sadzac na lawie kiedy ten byl w gazie strzelajac bramki Niemcom i Szkotom. Zeby ten inny apastnik (nie pamietam nazwiska) nie wypad przez kontuzje to Milik pewnie w zyciu nie dostalby wiecej szans w podstawowej 11...

Milik ma szanse się mu odpłacić liczę, że mu się uda.
 
Teraz bedzie prowadzil Inter Mediolan do tytulow :lol:

Mnie to on sie przestal podobac jak zaczal Arka sadzac na lawie kiedy ten byl w gazie strzelajac bramki Niemcom i Szkotom. Zeby ten inny apastnik (nie pamietam nazwiska) nie wypad przez kontuzje to Milik pewnie w zyciu nie dostalby wiecej szans w podstawowej 11...
To był Sigtursson czy jakos tak z Islandii
 
Back
Top