Piłka nożna

A kiedy będzie wiadomo jakie ceny biletów na poszczególne mecze w Warszawie? No i czy ktoś bez karty kibica ma w ogóle jakieś szanse na zakup?
 
A kiedy będzie wiadomo jakie ceny biletów na poszczególne mecze w Warszawie? No i czy ktoś bez karty kibica ma w ogóle jakieś szanse na zakup?
Bez karty tylko w kasach można. Z kartą i tak nie kupisz, bo karnetowcy zajmą cały stadion.
 
Nie osłabiaj mnie, kurwa.
Na bank uruchomią sprzedaż w kolejności najpierw karnety, a potem osoby które były minimum tylu i tylu meczach w sezonie. Ci, którzy nagle zaczną kochać legię chuja dostaną, a nie bilet (chyba że na trybunę gości). Zakład?

@Gaara źle się wyraziłem na początku
 
Na bank uruchomią sprzedaż w kolejności najpierw karnety, a potem osoby które były minimum tylu i tylu meczach w sezonie. Ci, którzy nagle zaczną kochać legię chuja dostaną, a nie bilet (chyba że na trybunę gości). Zakład?

@Gaara źle się wyraziłem na początku
Tak się napaliłem na tą Lige Miszczów, że sobie nie daruje jak nie wejde.
 
Było już info jak mniej więcej będą sprzedawane bilety.

1. Posiadacze karnetów, kilkanaście tysięcy.
2. Posiadacze kart kibica.
3. Reszta kibiców w otwartej sprzedaży.

Co do sektora gości (około 1500 miejsc), zgodnie z UEFA bilety będą rozprowadzane przez klub - Real Madryt, patrząc na to że mecz jest w Polsce można zakładać że polska Pena dostanie sporo z tej puli ale na pewno nie wszystko.

Co do ceny biletów to na razie widziałem tylko tyle.



Dokładne info ma być podane w poniedziałek.



Aha i jak ktoś liczy na to że ogarnie bilet od kogoś kto sobie kupi na sektor gości to radzę zapomnieć, od zeszłego sezonu bilety rozprowadzane dla przyjezdnych są imienne . Podaje się imię i nazwisko, pesel i są DOKŁADNIE sprawdzane przy wejściu.
 
Last edited:
jebane w dupe przez ogromna pale nygusa alkmaar, kurwy nie ludzie. caly wieczor grania i przez te kurwy zamiast byc na w chuj plusie, zarobilem jebane 5 zlotych... sparta praga mi z 0:2 na 3:2 wyszla, a te nacpane kutafony nie potrafily strzelic gola vojvodinie nowy sad
 
I chuj, znowu wyjdzie na to, że łatwiej polecieć do jakiegoś wypizdowa we Włoszech czy innej Anglii, niż dostać bilet na mecz w swoim kraju. Pierdolcie się legioniści.
 
Jeżeli wymagane będzie członkostwo w Aguila Blanco to odpada, bo teraz nawet nie ma otwartej rejestracji i trzeba było płacić składki, więc zbyt wielkich szans na kupno nie ma..

Składka na rok to 40 zł ;), niestety ale bilety będą imienne. Czas pokaże jak to będzie ze sprzedażą.
 
I chuj, znowu wyjdzie na to, że łatwiej polecieć do jakiegoś wypizdowa we Włoszech czy innej Anglii, niż dostać bilet na mecz w swoim kraju. Pierdolcie się legioniści.
akurat dobrze, ze na Legie w pierwszej kolejnosci wejda kibice Legii.

Mnie to smiesza ci wszyscy ludzie co nagle chca na legiie jechac zeby zobaczyc real beka haha
Powaznie smiesza cie ludzie ktorzy interesuja sie pilka i maja okazje zobaczyc u siebie w kraju jeden z najlepszych klubow?
 
akurat dobrze, ze na Legie w pierwszej kolejnosci wejda kibice Legii.


Powaznie smiesza cie ludzie ktorzy interesuja sie pilka i maja okazje zobaczyc u siebie w kraju jeden z najlepszych klubow?
Tak bo jak sam wspomniales na mecze Legii powinni chodzic kibice Legii
 
w pierwszej kolejnosci tak ale jezeli fan pilki tez sie zalapie to nic smiesznego w tym nie widze.
A ja widze i to jest moje zdanie i nikomu nie karze sie z nim zgadzac a z pelnymi trybunami na Ł3 to nie ma problemu w lidze wiec na lm sami legionisci powinni wypelnic na luzie
 
A ja widze i to jest moje zdanie i nikomu nie karze sie z nim zgadzac a z pelnymi trybunami na Ł3 to nie ma problemu w lidze wiec na lm sami legionisci powinni wypelnic na luzie
Kazdy moze miec swoje zdanie. Co do pelnych trybun tez nie watpie, ze one beda wiec zaden "Janusz" nie zalapie sie na inna trybune niz na VIP lub gosci. Chociaz pewnie tez beda konkursy od sponsorow na zwykle trybuny. Ale musze sie przyjebac do bledu. Nie każe bo od rozkazuje. Mozesz rowniez karac kogos. Jedyny blad w jezyku polskim ktory od razu wylapuje i musze sie do niego przyjebac.
 
Kazdy moze miec swoje zdanie. Co do pelnych trybun tez nie watpie, ze one beda wiec zaden "Janusz" nie zalapie sie na inna trybune niz na VIP lub gosci. Chociaz pewnie tez beda konkursy od sponsorow na zwykle trybuny. Ale musze sie przyjebac do bledu. Nie każe bo od rozkazuje. Mozesz rowniez karac kogos. Jedyny blad w jezyku polskim ktory od razu wylapuje i musze sie do niego przyjebac.
Spoko pisalen z telefonu na szybko wiec sie tak nad tym nie zastanawialen :beer:
 
Back
Top