Piłka nożna

Jak wyląduję w Gironie, to dochodzi kwestia załatwienia sobie dojazdu z Girony do Madrytu jeszcze itd. ale nie offtopujmy już. Może dyskusję to tematu o wakacjach, podróżach przenieść?
Chodziło mi o różnicę w cenie biletów i zaletach tanich lotnisk jak te leżące dalej od miasta. Także wybieram się do Madrytu i coś szukam, ale raczej z socios jest ciężko więc szukamy ze znajomymi dobrego terminu.
 

co Nawałka widzi w tym Cionku to ja nie mam pojęcia :confused: Rybus jeszcze kontuzjowany że nie ma powołania ? no i skoro jest miejsce dla Wilczka to chyba dla Teodorczyka powinno być, takie jest moje zdanie przyjemniej.


edit: dziś gra :Lyon i Rybus jest w pierwszym składzie, dziwi mnie brak powołania dla niego.
 
co Nawałka widzi w tym Cionku to ja nie mam pojęcia :confused: Rybus jeszcze kontuzjowany że nie ma powołania ? no i skoro jest miejsce dla Wilczka to chyba dla Teodorczyka powinno być, takie jest moje zdanie przyjemniej.
każdy ma swojego cionka , jak to mowia:crazy:
 
co Nawałka widzi w tym Cionku to ja nie mam pojęcia :confused: Rybus jeszcze kontuzjowany że nie ma powołania ? no i skoro jest miejsce dla Wilczka to chyba dla Teodorczyka powinno być, takie jest moje zdanie przyjemniej.


edit: dziś gra :Lyon i Rybus jest w pierwszym składzie, dziwi mnie brak powołania dla niego.
a sobiech? jak wilczek i teo, to tym bardziej artur. na pewno wszyscy lepsi niz stepinski :D
 
Mourinho + Ibra, to musi sie udac, majster jak nic
teraz jeszcze Pogba, Ibra po korone krola strzelcow?
a dzis? dzis wszyscy jestesmy Lisami ;- )
 
Poczekaj, niedługo będziesz musiał być za Legiunią w końcu grają w LM. :DC::DC::DC:
No i co w tym złego. Rozumiem, że Ty będziesz przeciw? Ja na co dzień jestem kibicem Wisły Kraków, ale, jako Polak będę trzymał kciuki za Legię żeby wstydu nie narobiła.
 
No i co w tym złego. Rozumiem, że Ty będziesz przeciw? Ja na co dzień jestem kibicem Wisły Kraków, ale, jako Polak będę trzymał kciuki za Legię żeby wstydu nie narobiła.

A dlaczego mam kibicować drużynie w LM której nie kibicuję na co dzień ? Jeśli trafi na jeden z zespołów z którymi sympatyzuję, to tak, będę przeciwko Legii i na pewno nie będę chował głowy w piasek.
 
Back
Top