Piłka nożna

@Masu a kto według Ciebie coś znaczy? Tak samo można powiedzieć że Ty znaczysz dla świata tyle ze dasz zarobić restauracją, barom itp.

@rash nie mam co do niego dużych wymagań, zresztą i do reszty kopaczy też nie. Dla mnie zanim przeszedł do nas był postacią anonimową, brakuje takiego prawdziwego snajpera u nas

@sw @Hashtag nie wyszło idealnie ale z a klasą nie przesadzajcie. Pierwsza strona wyszła prawie idealnie, zabrakło pasa pomiędzy sektorami łaczącego obie strony. Z drugiej strony trochę gorzej, ale przedobrzylismy z projektem i cyfry są za male przez co nie do końca czytelne. Wątpie żeby chociaż z połowa klubów ekstraklasy podjeła się próby zrobienia obracanej kartoniady.
 
To będzie rzeź dla oczu, patrzeć na grę Legii i na grę zespołu z Irlandii.. Oby przynajmniej rezultat był korzystny dla klubu ze stolicy :)
Ja tam się nie zdziwie jak przepierdolą. Jak się przegrywa z Łęczną to się nie powinno nawet marzyć o LM...
 
Za to ktos kto w swoich ostatnich dwoch meczach przepierdala z Galway United czy Bray Wanderers ma tam awansowac?
I tu mnie masz! Dundalk nie sprawdzałem bo nie śledze ich ligi. W takim razie może nie będzie tak źle :beer:
 
Za to ktos kto w swoich ostatnich dwoch meczach przepierdala z Galway United czy Bray Wanderers ma tam awansowac?

Tylko, że Dundalk u siebie i tak jest liderem i ma dwa mecze mniej rozegrane niż reszta stawki :D No i w Europie wygrali jakis mecz zdecydowanie, nie to co Legia....
 
eaZwj9Y.jpg


:(
 
Kiedyś strasznie emocjonowałem się ostatnią rundą eliminacji LM, skakałem jak pojebany na takim Panathinaikosie, ale jak oglądam tych rozpieszczonych grajków z Warszawy to nie potrafię się wczuć. Słuchając komentatorów widzę, że nie tylko ja, zero podjarania w głosie. Czekałem na to całe życie, a teraz mam to w dupie.
 
Leśny wygląda na niezłego rekina biznesu, a posłuchał się tego przygłupa Żewłakowa i ściągnął jego ziomka albańskiego trenera-amatora? Za Czerczesowa nawet jak im brakowało techniki to zapierdalali do przodu i chciało się niekiedy obejrzeć tą Legie. W zamian naściągali zagranicznego szrotu.
Wejdą do tej Ligi Mistrzów, ale takiego wpierdolu jaki tam otrzymają, dawno polski sport nie widział.
 
Leśny wygląda na niezłego rekina biznesu, a posłuchał się tego przygłupa Żewłakowa i ściągnął jego ziomka albańskiego trenera-amatora? Za Czerczesowa nawet jak im brakowało techniki to zapierdalali do przodu i chciało się niekiedy obejrzeć tą Legie. W zamian naściągali zagranicznego szrotu.
Wejdą do tej Ligi Mistrzów, ale takiego wpierdolu jaki tam otrzymają, dawno polski sport nie widział.
Zgadzam sie w 99%. Jedyny szczegol to fakt, ze Czerczesow sam odszedl i tego trenera troche "na gwalt" sciagali.
 
Odszedł bo chciał więcej hajsu, którego mu nie dali, a temu Hasiemu pewnie płacą podobnie.
No nie do konca. Dostal propozycje bycia selekcjonerem reprezentacji rosji z ktorej skorzystal a z legia za bardzo nie niegocjowal nawet
 
Prawie mi szkoda chłopaków, mogą wygrać nawet 3:0, a i tak wszyscy powiedzą, że grają piach i nie ma się czym jarać. Wyrobili sobie renomę
 
wiekopomna chwila, wracy na salony po latach dzieki zjebanemu systemowi ktory eliminuje miedzy innymi jedan z poteg roma/porto, ze sportowego punktu widzenia to zostaniemy tam zbesztani ale za to ultrasy dadza popalic :applause:
 
I teraz weź sobie człowieku, nie będący Warszawiakiem, pojedź na taką Ligę Mistrzów, nie mając tej śmiesznej karty kibica. Taki chuj :mamed:
 
Back
Top