Piłka nożna

Liverpool obudził się na 5 minut i dwie bramki władował :D A do 45 minuty nic tego nie zwiastowało, Arsenal był dużo lepszy.

EDIT: Jest i trzecia bramka, druga bramka Coutinho! Drugą bramkę też po części on wypracował, świetnie zagrał zewnętrznym podbiciem do Winjalduma.

Ależ się rozkręcili, taki Liverpool jak w drugiej połowie to miód dla oczu.
 
Last edited:
Co ten mój Górniczek :facepalm: Już nawet nie nie chce mi się pisać w "Co mnie wku*wia". Zapowiadają się chude lata.
 
@MysticBęben byłem, u bambo niestety słabo ze skutecznością. Szkoda tych meczów z Piastem i Legią jak prowadziliśmy, ale w miarę dobrze to wygląda. Spodziewałem się dużo gorszej gry i wyników przed sezonem. Idziemy na mistrza :mamed:

Na meczu zrobiliśmy pierwszy raz obracaną kartoniadę, jednak nie wyszło do końca idealne. Zabrakło kilku ludzi i kilka kartonów przełożyli.


A po meczu udajemy się nad Tumskie Wzgórze:


Ale już nic nie pisze, bo @Masu powie że myślę że coś znaczę :mamed:
 
@kapusta Kante i tak już dla was jedną brame strzelił. Teraz ma spokój na jakieś 2 sezony. Im szybciej się z tym pogodzisz tym lepiej dla ciebie :mamed:
 
@MysticBęben byłem, u bambo niestety słabo ze skutecznością. Szkoda tych meczów z Piastem i Legią jak prowadziliśmy, ale w miarę dobrze to wygląda. Spodziewałem się dużo gorszej gry i wyników przed sezonem. Idziemy na mistrza :mamed:

Na meczu zrobiliśmy pierwszy raz obracaną kartoniadę, jednak nie wyszło do końca idealne. Zabrakło kilku ludzi i kilka kartonów przełożyli.


A po meczu udajemy się nad Tumskie Wzgórze:


Ale już nic nie pisze, bo @Masu powie że myślę że coś znaczę :mamed:

Masz racje, dużo znaczycie. Dla sklepów ze sprayami:mamed:
 
Manchester United bedzie mistrzem w tym sezonie, nie mam watpliwosci, przed sezonem jak i teraz - tymbardziej sie w tym utwierdzam
kurs nie powalal na 'kolana', jesli chodzi o buki - 4.50 ~ ale za setke mozna bylo 'dlugoterinowo' postawic ;- )
 
Manchester United bedzie mistrzem w tym sezonie, nie mam watpliwosci, przed sezonem jak i teraz - tymbardziej sie w tym utwierdzam
kurs nie powalal na 'kolana', jesli chodzi o buki - 4.50 ~ ale za setke mozna bylo 'dlugoterinowo' postawic ;- )
ja obstawiam jeden z dwoch man lub chelsea. manu ma zajebista paczke teraz, wiec jak nie wygraja to beda totalnymi palami do szczania, zreszta juz sa :mamed:
 
To znaczy ze sa pałami do szczania. Schowaj sobie te teksty na po kazdym El Clasico kiedy tu jest zlot inteligencji i jezdzicie po sobie jak po burych sukach.(nie do wszystkich fanów La Liga to pisze,są tu OK ziomy też).
Reszta kibiców jakoś potrafi życ tu w symbiozie, a ty ni z gruchy ,ni z pietruchy pierdzisz gębą.
 
taka prawda, od odejscia sir alexa chuja graja

Każdy klub ma przestoje. Cała angielska gra kupę od czterech lat, ale jeszcze 8 lat temu, to angielskie kluby dominowały na świecie. To wszystko wywraca się jak w kalejdoskopie. Jako kibic Barcy, pewnie pamiętasz, że z Twoim klubem nie było najciekawiej przed przyjściem Ronaldinho, który sprawił, że klub z Katalonii jest na tym poziomie na jakim jest teraz? Co gdyby wtedy Real zdecydował się kupić R10, a Barcelona Beckhama? Bo blisko było takich kolei losu. Ja wierzę i liczę, że angielskie kluby wrócą do czołówki europejskiej (szczególnie Utd i Liverpool), bo po prostu tam jest ich miejsce. I rozgrywki będą ciekawsze gdy to się stanie, ale oby to się stało naturalnie, a nie za pomocą projektu LM od sezonu 18/19, gdzie mają grać kluby za zasługi :confused:
 
To znaczy ze sa pałami do szczania. Schowaj sobie te teksty na po kazdym El Clasico kiedy tu jest zlot inteligencji i jezdzicie po sobie jak po burych sukach.(nie do wszystkich fanów La Liga to pisze,są tu OK ziomy też).
Reszta kibiców jakoś potrafi życ tu w symbiozie, a ty ni z gruchy ,ni z pietruchy pierdzisz gębą.
znajdz mi jeden moj wpis, w ktorym obrazam kogos po el classico. zreszta czlowieku, manu to jest moj ulubiony klub angielski, a ty mi wyskakujesz, ze nie potrafie zyc w symbiozie z innymi kibicami... i to nie zmienia tego, ze graja jak paly do lania

tak @HubiSSJ3 pamietam i na pewno bym sie obrazil, jakby ktos wtedy powiedzial, ze sa palami, bo jak na klub o takich mozliwosciach, grali jak ostatnie lamy. nie bede sie z nikim miziac po jajkach, ja nie mowie jak twardy, zeby ich napierdalac na miescie
 
Back
Top