Piłka nożna

panowie, real da dzisiaj na lajcie rade z sociedad? chce postawic troche hajsu, bo kurs ladny jest

Na Anoeta nic nie jest na lajcie. Ale powinni to ogarnąć.

kurwa juz sie nie dziwie, ze taki kurs. graja bez benzyny, modrica, ronaldo i pepe

Każdy z nich będzie zastąpiony przez zawodnika któy spędził cały okres przygotowawczy. Jedynie brak Lukity i Benzemy może być widoczny, ale w końcu Morata zacznie kopać piłkę a nie swoje czoło.
 
kurwa juz sie nie dziwie, ze taki kurs. graja bez benzyny, modrica, ronaldo i pepe
Sociedad gra bez Canalesa i Agirretxe, ładnie się sezon zaczął i Real też będzie próbował przydusić, nawet z takim osłabienie. Jakby nie było wygrali z nimi 13 na ostatnie 14 meczów. Ja bym jeszcze dorzucił, że wygrają dwiema bramkami.
 
Rzezniczak, Broz i Vranjes wyrzuceni z 1 druzyny Legii. Co by nie mowic to szanuje ruchy i przyslowiowe jaja Lesniodorskiego, wyglada na najbardziej ogarnietego prezesa w polskiej pilce.
 
Szkoda, że Rzeźnik tak kończy. Dwa lata temu najlepszy obrońca w lidze, murowany kandydat do reprezentacji, teraz popełnia błędy częściej niż @michi972 narzeka.
 
Szkoda, że Rzeźnik tak kończy. Dwa lata temu najlepszy obrońca w lidze, murowany kandydat do reprezentacji, teraz popełnia błędy częściej niż @michi972 narzeka.
bez kitu, zjazd totalny i przecież w sumie nie miał jakiejś poważnej kontuzji żeby się nie podnieść.
 
Co się teraz wyprawiło w Mediolanie to ja nie mam pytań:o o: Od 3-1 dla Milanu, w 91 gol na 3-2, w 94 karny dla Torino, ale obroniony! WOW. Oby Chiński Milan wygrywał, ale może mniej zawałowo:applause:
 
14088691_573799199475600_7124695721300134504_n.jpg
 
atletico to ostre cymbaly. postawilem na nich w 85 minucie na live, strzelili w 93 i stracili w 95... nie zdazylem nawet wyplacic
 
Back
Top