Piłka nożna

No i Messi prawdopodobnie wypada na okolo 3 tygodnie czyli mozliwe ze nawet jesli Barcelonie uda sie awansowac to w 1 meczu polfinalu nie zagra... Oj bedzie ciezko, mam jednak nadzieje ze go szybko poskladaja.
 
panowie dzięki, ale pewnie jakbym postawił kasę to byłaby wtopa, bo tak jest zawsze... :-)



cieszy mnie zwycięstwo bayernu, choć rewanż na pewno nie jest formalnością...



no i nie cieszy mnie kontuzja messiego, po cichu liczę, że rehabilitacja przebiegnie lekko, łatwo i przyjemnie...



patrzę na fotkę u góry i zastanawiam się o czym myślał sędzia liniowy wespół z bramkowym... może mają wspólną dziewczynę...



jakoś ostatnio nikt nie pisze, że sędzia pomaga barcelonie- znudziło się...?



dziś te dwa mniej interesujące, jak dla mnie, mecze, ale zostawię sobie czas do wieczora zanim coś wytypuję...
 
dlaczego niby Stevens nie? wg mnie dobry trener, szczegolnie jak na nasz poziom 'trenerski'.
 
@baju



Bo go pamiętam z Austrii Salzburg jak przejebywał z Lechem, a w Schalke według mnie też szału nie robił.
 
Schalke i tak nie gralo tragicznie, nie dolowali przeciez. dla mnie poradzilby sobie tutaj z naszymi gwiazdkami spokojnie.
 
No Schalke nie dołowało, bo miało potencjał w ludziach w tamtym czasie i byli wyraźnie drugą siłą w Niemczech.
 
A mi się marzy nie nazwisko tylko gość z jajami. Przyjeżdżasz na kadrę ale grasz jak pizda bo boisz się kontuzji i straty miejsca w klubie? To wypad. Biegaj se w tych Borussiach. Tylko taki trenejro nie miałby tu życia, no bo jak można nie powołać Błaszczykowskiego(nazwisko podane przypadkowo, wstawcie sobie tu jakąś inną "gwiazdę" kadry, żeby nie było;)) i media by go zajechały.



No więc nadal będziemy tkwili w tym maraźmie a po murawie szlajać się będą jakieś przypadkowe osoby z Francji czy Niemiec bądź też goście dla których największym problemem po Ojro było brak odpowiedniej liczby biletów dla cioci z Pcimia.



Brak w tej kadrze lidera na boisku no i autorytetu na ławce.
 
Brak w tej kadrze prawdziwego kapitana i zawodników z charakterem, którzy motywują pozostałych do walki na boisku. Trenerzy to są w klubach i tam niech przygotowują piłkarzy. Ja tylko bym chciał, żeby selekcjoner nie był jakaś pizdą, która boi się posadzić gwiazdy na ławce. Fornalik z San Marino i Smuda z Czechami już pokazali jakich świetnych mamy selekcjonerów. Gramy o zwycięstwo z Czechami, żeby wyjść z grupy, a Franek ustawia formacje 4-3-2-1 z 2 defensywnymi pomocnikami, bez pressingu, bez klasycznych skrzydłowych i on chcial grać z kontry. Jednym słowem "burdel" - chociaż tam pewnie mają lepszy porządek.
 
wroci na swoja kuracje i juz jutro bedzie zdrowy. :-)



nie wiem czemu, ale mega slaby John na sygnaturze, jeszcze gest metalowca.



funny-Watch-out-badass-meme.jpg
 
sensacja w madrycie byłaby mile widziana...



jednak biorac sprawę na chłodno jednobramkowa porażka galatasaray też nie będzie zła, np. 2-1...



malaga- dortmund....



tu może być różnie, ale już jeżeli coś na sztywno- to 1-1... :-)
 
@baju



Słaby Janek?!



Przewidywania na dzisiaj:



Real vs Galata 3-1



Malaga vs BvB 1-1 (czuje,że Isco dzisiaj będzie szalał)
 
Lukasz dzis hat tricka sadzi, a Wy tu jakies wygrane Malagi widzicie! :)



CR, destroy kebab team!
 
Back
Top