Piłka nożna

A wbijam chuja w ten mecz i te streamy. nie będę się denerwował niepotrzebnie. Wszystko chodzi jak Pudzian po 5 minutach walki:/
 
FCB zrobilo sobie rozgrzeweczke na HSV to teraz delikatne 3:0 z Juve. bawarska kurwa maszyna, jak nie lubie Niemcow tak ta druzyna gra po prostu najbardziej solidna pilke.
 
Też ich nie lubię, ale to jest jebany walec, trzeba korzystać póki kurs na nich na wygranie LM jest 6.00.





Witam. Fernando Burgos (wieloletni przyjaciel Ikera Casillasa • przyp. red.), Onda Cero. Pierwszy raz od kiedy jest pan trenerem Realu Madryt drużyna traci bramkę w siedmiu kolejnych meczach, poza tym udało się zachować czyste konto tylko raz w ostatnich dwunastu spotkaniach. Co ma pan zamiar z tym zrobić, kiedy w tej decydującej fazie gole zarówno strzelone, jak i stracone mają niemal podwójną wartość?



Ja zawsze albo prawie zawsze zarzucam stracone gole postawie drużyny. Jednak szczególnie w tej sprawie, w której ten bramkarz ma tylko występy krytykowane przez kogoś, kto nie jest bezstronny. Ja na przykład mam tutaj pana słowa • (Mourinho wyciąga kartkę) Kilka lat temu pan pisał: • Piłkarz X gra przez zasługi, dylemat, który nie traci na ważności. Nie akceptuję gry w podstawowym składzie za zasługi, ani tego, że piłkarz gra niezależnie od dyspozycji. Trener, który pozwala na ten przywilej, szkodzi temu zawodnikowi. Piłkarz nie może grać za swój status. Zasługi nie mogą ustalać jedenastek. Nie dzieje się nic, gdy gra ten, który znajduje się w najlepszej dyspozycji. W Realu Madryt nie może występować zawodnik za zasługi. O wszystkie trofea powinno się grać piłkarzami w najlepszej dyspozycji, a nie z piłkarzami z lepszą historią • . To by było na tyle, ponieważ wszyscy wiemy, że nie jest pan bezstronny w swoich analizach.


Józef w formie, ładnie odpowiedział.
 
osobiscie kibicuje Crisowi zeby rozjebal jakis rekordzik albo po prostu ukradl LM fcb, ale zobaczymy.
 
Ej panowie jak tam mecz Galatasraj? Postawiłem na nich kupon mimo tego że od długiego czasu nie oglądam piłki, nawet nie wiem kiedy grają.
 
@Piskorz - dzięki ale ten drugi mecz to już mnie w ogóle nie interesuje;) Coś udało mi się ogarnąć, grafika jak na PSXa ale piłkę widać więc da się oglądać:-)
 
@calo
na N Premium HD (ostatki tego kanału)Na nSport Malaga z BVB
ALe Bayer wjeżdża tą lewą stroną Juve jak nóż w masło.
 
Na TVP1 będzie transmitowany BVB vs. Malaga, więc Real vs. Galatasaray z polskim komentarzem tylko na nPremium3, lub na nSport.
 
Dori - potraktuje to jako komplement:-)



Btw: Ibra słaby jakiś dziś. Czy on tak zawsze a strzela tylko słabiakom?
 
Back
Top