Piłka nożna

Obrona Juve a obrona HSV to inny sport:-)



Dalej twierdzę że Juve da radę w Monachium i nawet dwucyfrówka z Hamburgiem tego by nie zmieniła.
 
Myslę, nie zagram Realu bo wystawią defensywny skład i przegrają, zagram Barce... Czy zawsze jak na nich stawiam to musza mnie zawodzić :-)



Ale Bayern pocisnąl...
 
Boruc podobno jakaś kontuzja. A tak przy okazji wyczytałem, że Soton miał w pewnym momencie posiadanie piłki 61%, Chelsea za Beniteza widzę coraz lepiej sobie radzi. :D
 
@Mobius

dałbym sobie rękę uciąć, że w podczas pierwszej połowy wyświetlili tablicę gdzie Święci mieli ponad 70% posiadania piłki :-) Mało tego, robili naprawdę składne akcje i bardzo przyjemnie ogląda się ich grę.
Pochettino po wylądowaniu na Wyspach zgarnia trzeci skalp.dałbym sobie rękę uciąć
 
alez Romek musi sie wkurwiac, tyle hajsu pakuje w te cfc i tylko za czasow JM grali porzadna pilke. tak, wiem, wygrali LM, ale jakim 'stylem' (tak, najwazniejsze, ze skutecznie, okej.)
 
e3eb4582e997c39e48a19c7d36904a23.jpg
 
Dość dużo w hiszpańskich mediach mówi się także o arbitrze jutrzejszego meczu Barcelony. W Paryżu spotkanie drużyny Tito Vilanovy poprowadzi dobrze nam znany Wolfgang Stark.


Shit, a ja juz postawiłem kase na remis PSG-Barca...
 
gdzie byl Wayne? :(



pisalem juz to wiele razy, EPL dla mnie w tym sezonie najwazniejsze, oby city nie wygralo pucharu pocieszenia i wszystko bedzie git.



Cech bardzo dobry mecz, Ba mega wykonczenie.



btw Luiza to bym widzial w United, wiem, ze to odlegle marzenie, ale dla mnie kocur. nowoczesny CB.
 
Wreszcie obejrzę CL w TV, przynajmniej ćwierćfinały xD
Stawiam na Bayern, choć liczę na "niespodziankę" Juve, miałbym jutro w pracy polewkę z kumpla.
 
2:0 będzie:-) Vucinić i Pirlo zagwarantują awans.



@Przemek



W tym meczu nie ma faworyta więc nie wiem którymi drogami chodzisz ze widzisz te znaki:-)
 
Te znaki są takie,ze te szwabuchy rozjeżdżają każdego na swojej drodze póki co i grają teraz u siebie. Obym się mylił, bo nie przepadam za tym klubem zbytnio. A dodatkowo bardzo lubię Juve.



@Przemek



Szatanisto, 3,666 postów?!
 
Wypłaty piłkarzy grających w Francji mają być wkrótce obłożone 75% podatku. Co najciekawsze podatek ten będzie płacił klub, a nie piłkarz. Powodzenia PSG :)
 
Back
Top