Piłka nożna

Bez Bale'a nie ma Kogutów więc mam nadzieję że absencja nie będzie do końca sezonu :/ wtedy nici z LE i czwórki PL.
 
ja pierdole, ze tez akurat musialo na niego trafic, nie mogl sie jakis ogorek z kogutow tak wywrocic? mega pech, Tottenham stracil swoja glowna 'strzelbe'.
 
http://www.90minut.pl/news/208/news2086552-Reforma-rozgrywek-Ekstraklasy-w-sezonie-2013-14.html



Komus to sie podoba? :-)
 
Chory pomysl jak nic moim zdaniem , dlatego ze kto zajmie dajmy na to miejsce 8 w polowie sezonu bedzie mial ,,prawo'' bic sie o mistrza , a kto zajmie 9 miejsce bedzie w grupie tzw ,,spadkowej'' dla mnie to nie jest fair sportowo











Dajmy tu przyklad Wisły Krakow ktora bodajze przed wznowieniem rundy byla blisko spadku a teraz nie traci wcale tak duzo do Polonii Warszawa. A tak taka np Wisła na tych zasadach co przyjeli nie ma mozliwosci dogonienia Polonii bo zawalila 1 polowe sezonu czy to jest kurna sprawiedliwosc???










PS
 
rivaldo@ to nie tak dokladnie jak piszesz, dzisiaj liga ma 30 kolejek a bedzie miala 30 +7 , czyli to tak jakby teraz po skonczeniu ligi rozgrywali dodatkowe mecze. Głownie chodzilo o zwiekszenie ilosci meczow nie dokoptywując dodatkowych druzyn do ligi.
 
a0838aceb4e929c3638eb644d0cc1f30.jpg




Prawdopodobnie, koszulki treningowe FCB na następny sezon :-):-):-)
 
Ahahahahahahahahahahahahahaha.



Jak zobaczłem, że Real będzie miał pomarańczowe, to już się martwiłem, że może mieć w końcu gorsze wyjazdówki od Barcy ale ich designerzy mnie nie zawiedli ;).
 
moj Boze, co oni odpierdalaja z tymi koszulkami teraz, jedyne ktore mi sie bardziej jakos podobaja to CFC i wyjazdowe United.



im dziwniej tym lepiej, takie czasy. :-)
 
wygladalo meeega gorzej. dobrze, niech wraca, a potem niech przychodzi do United. :-)
 
Kurwa, jak się potwierdzi,że tylko kostkę skręcił to chyba z bani wjadę, czego straszyć,że złamana?
 
to nie tak dokladnie jak piszesz, dzisiaj liga ma 30 kolejek a bedzie miala 30 +7 , czyli to tak jakby teraz po skonczeniu ligi rozgrywali dodatkowe mecze. Głownie chodzilo o zwiekszenie ilosci meczow nie dokoptywując dodatkowych druzyn do ligi.


Sezon wcześniej się rozpocznie i polskie drużyny będą miały większe szanse w pucharach. Mecze ligowe to będzie najlepszy przygotowanie dla polskich klubów. Również chcą zwiększyć atrakcyjność rozgrywek. Takich klasyków jak Lech-Legia w sezonie teraz będzie więcej i z pewnością takie rozwiązanie jest lepsze dla kibiców. Większe zainteresowanie może się przełożyć na wypełnienie stadionu i będzie w ekstraklasie więcej meczów o coś.
 
Przeciez wyraznie napisal ze sa to koszulki TRENINGOWE. Poza tym zalatuje fake'm na kilometr.







article-0-168D03F3000005DC-19_468x286.jpg








To sa stroje domowe i wyjazdowe na przyszly sezon.
 
No barcelona z lotu ptaka wygląda rewelacyjnie ale na tych koszulkach prezentuje się conajmniej dziwnie:/ I niezmienia to faktu, że są to koszulki treningowe.



Co do wyjazdowych to chyba pozazdrościli barw Koronie Kielce :D



@Al - Po ja wiem? Osobiście jestem przciwnikiem grania po kilka razy w sezonie z tym samym przeciwnikiem. Dwa razy, mecz i rewanż jest optymalna liczbą. Nie więcej i nie mniej. I obojętnie czy na Bułgarską będzie Przyjeżdżać Legia. Co za dużo to i świnia nie zeżre;)







Co do Bułgarskiej, mecz w domu oglądam i nareszcie stadion odczarowany!! 3-0 do przerwy daje nadzieje na 3 punkty po meczu:-)



Moge powiedzieć tylko: NARESZCIE!!
 
barcelona od dawna ma sponsora na koszulce?



pamietam, ze kiedys sie zarzekali, ze nie beda miec reklam na sobie
 
Obecny sezon jest drugim, w którym mają Qatar Fundation (30 baniek euro rocznie). Wcześniej mięli tylko Unicef (charytatywnie). Od przyszłego sezonu zmiana na Qatar Airways.
 
Back
Top