Piłka nożna

Ja już za chuj nie wiem kiedy jest karny, a kiedy nie. Jak piłkarz sam sobie od nogi nabija rękę to nie ma, pomimo rozłożenia rąk jak bocian skrzydła, a jak rywal kopnął w nogi i dynamicznie leci w ręce to jest xD

Żeby nie było, ja bym dzisiaj gwizdał, ale ta interpretacja dla mnie to jest jakiś kosmos i jest strasznie niejasna.
 
Dobrze, że tam był rykoszet bo inaczej mógł złamać rękę Meretowi albo poprzeczkę tą rakietą :boystop:
No szkoda, że nie weszło pod poprzeczkę ... już kiedys podobnie pierdolnął.
Plus taki, że wreszcie mocno wypracowany na treningach patent całej drużyny czyli strzelanie w środek bramki i bramkarza, wreszcie przyniósł efekt ;)

 
Last edited:
Jeszcze był Obafemi Martins co salta napierdalał, a potem cudowne duo z Wakandy - Demba Ba i Papiss Demba Cisse :antonio:
Akurat Demba i Papiss za bardzo że sobą nie współgrali. Jak Papiss przyszedł i miał formę życia gdzie walił piękne bramki to Demba nic nie potrafił ustrzelić, a potem Papiss się zablokował i Demba bramę za bramą.
 
Akurat Demba i Papiss za bardzo że sobą nie współgrali. Jak Papiss przyszedł i miał formę życia gdzie walił piękne bramki to Demba nic nie potrafił ustrzelić, a potem Papiss się zablokował i Demba bramę za bramą.
W FM 11 elegancko się Newcastle grało tym duetem :fjedzia:
 
  • Like
Reactions: Olo
Gavi to jest niestety debil. Jeździec bez głowy. Praktycznie w każdym meczu łapie głupie kartki. Psycholog sportowy mu potrzebny...
Kolega chyba tylko Barce w CL ogląda. Akurat Gavi w hiszpańskiej mial ogromny "parasol ochronny" i sędziowie przymykali oczy na akcje złotego chłopca ;)

- w LaLiga 23/24: 23 faule, 3 żółte kartki (co 7.6 faulu)
- w LM 23/24: 8 fauli, 3 żółte kartki (co 2.6 faulu)

- w LaLiga 22/23: 74 fauli, 10 żółtych kartek (co 7.4 faulu)
- w LM + LE 22/23: 8 fauli, 3 żółte kartki (co 2.6 faulu)

To tylko okazuje jakie chore standardy ma hiszpańska Liga, bo Gavi nie gra brutalniej w CL. Większość to faule taktyczne, wybijają z gry, przerywają akcje i prowadzą do zerowej płynności, ale w hiszpańskiej drużyny mają na to przyzwolenie od najlepszych i najlepiej opłacanych sędziów w Europie.
 
Kolega chyba tylko Barce w CL ogląda. Akurat Gavi w hiszpańskiej mial ogromny "parasol ochronny" i sędziowie przymykali oczy na akcje złotego chłopca ;)

- w LaLiga 23/24: 23 faule, 3 żółte kartki (co 7.6 faulu)
- w LM 23/24: 8 fauli, 3 żółte kartki (co 2.6 faulu)

- w LaLiga 22/23: 74 fauli, 10 żółtych kartek (co 7.4 faulu)
- w LM + LE 22/23: 8 fauli, 3 żółte kartki (co 2.6 faulu)

To tylko okazuje jakie chore standardy ma hiszpańska Liga, bo Gavi nie gra brutalniej w CL. Większość to faule taktyczne, wybijają z gry, przerywają akcje i prowadzą do zerowej płynności, ale w hiszpańskiej drużyny mają na to przyzwolenie od NAJGORSZYCH i najlepiej opłacanych sędziów w Europie.
poprawiłem
 
Co tam się odjebało w tej Holandii? Ponoć ochrona zamknęła stadion pod pretekstem kibiców Legii i nie chciała wypuścic piłkarzy i doszlo do zbiorowej bójki :o o:





 
Last edited:
Co tam się odjebało w tej Holandii? Ponoć ochrona zamknęła stadion pod pretekstem kibiców Legii i nie chciała wypuścic piłkarzy i doszlo do zbiorowej bójki :o o:






Holandia. Jakby byli ubrani na tęczowo, to jeszcze by ich eskortowali do busa i ojebali z polykiem. Niech się kurwy za swoich kibiców wezmą, bo co chwilę są u nich mecze przerywane. No ale na zachodzie sobie poradzili
 
Holandia. Jakby byli ubrani na tęczowo, to jeszcze by ich eskortowali do busa i ojebali z polykiem. Niech się kurwy za swoich kibiców wezmą, bo co chwilę są u nich mecze przerywane. No ale na zachodzie sobie poradzili

Tęczowa eskorta zapomniała o tym, że rewanż jest w Warszawie. Tylko u nas policja napierdalać ich nie będzie musiała, ale fajnie jakby trochę przysnęli podczas ochrony działaczy AZ Alkmaar, bo kiboli AZ nie będzie na pewno. A kibice Legii sami odbiorą sprawiedliwość :)
 
Back
Top