Piłka nożna

Można być u progu kariery i zostania królem życia, w sumie już będąc tam gdzie jest wygrał na loterii, a to wszystko i tak chuj i można o kant dupy potłuc.
 
Nasza kadra powinna grać ustawieniem 6-3-1
( 1-4-2-3-1). 4 w obronie do tego 2 wahadłowych trochę wyżej 3 w pomocy typu Zieliński, Szymański i Ślisz i w ataku Lewandowski/Świderski. Powinniśmy wrócić do podstaw czyli do gry na 0 a jak coś wpadnie z przodu to dobrze, na ten moment i tak nie strzelamy
 
1696117255754.png



Jak to prawda to przecież to bardziej groteskowe niż jakikolwiek skecz Monty Python xD
 
@HubiSSJ3 to nie jest takie śmieszne jak się na pierwszy rzut oka wydaje, problem byłby z lewą obroną i z prawym wahadłem, no i z tym że w ten sposób to już z 20 nikt nie gra
 
@HubiSSJ3 to nie jest takie śmieszne jak się na pierwszy rzut oka wydaje, problem byłby z lewą obroną i z prawym wahadłem, no i z tym że w ten sposób to już z 20 nikt nie gra

To nie jest śmieszne, tylko po prostu głupie ale nie ma takiej reakcji. Po pierwsze takiej taktyki jeszcze nikt nie wymyślił i nie używa, nawet Cholo Simeone, domyśl się dlaczego. Po drugie wstawienie do składu większej ilości obrońców nie gwarantuje że będziesz lepiej bronił, a przy umiejętnościach naszych obrońców cofnięcie się do obrony i pozwolenie na ciągłe atakowanie rywalom sprawi że w końcu Betoniarek czy inny gość od nas z obrony zrobi błąd - bo po prostu będzie miał więcej szans na to. W piłce najważniejszy jest balans, czy jak to uwielbia mówić Carletto - kluczowa jest równowaga.
 
To nie jest śmieszne, tylko po prostu głupie ale nie ma takiej reakcji. Po pierwsze takiej taktyki jeszcze nikt nie wymyślił i nie używa, nawet Cholo Simeone, domyśl się dlaczego. Po drugie wstawienie do składu większej ilości obrońców nie gwarantuje że będziesz lepiej bronił, a przy umiejętnościach naszych obrońców cofnięcie się do obrony i pozwolenie na ciągłe atakowanie rywalom sprawi że w końcu Betoniarek czy inny gość od nas z obrony zrobi błąd - bo po prostu będzie miał więcej szans na to. W piłce najważniejszy jest balans, czy jak to uwielbia mówić Carletto - kluczowa jest równowaga.
Nie liczyłbym w tej formacji wahadłowych jako pełnoprawnych obrońców, boczni obrońcy by się nie włączali do akcji ofensywnych chyba że od wielkiego dzwona, teoretycznie wydaje się że boki by się dublowaly ale praktycznie ustawić ciaśniej 4 w obronie i wahadłowych puścić przy linii z tego Ślisz gra na środku boiska i pod 16 rywali jego nigdy nie widzimy. Namaluję ci to bo nie wiem czy wiesz dokładnie o co mi chodzi.
 
@HubiSSJ3 zobacz, źle by to grało? Wprawdzie pojawiają się problemy w ataku bo lewy wiekowy a zielu i Szymański gówno grają w reprezentacji, najważniejszą rolę by odgrywali ci 3 zawodnicy oznaczeni jako box to box. Kwestia realizacji taktyki i skuteczności by wynik był odpowiedni.
IMG_20231001_102542.jpg


Od razu zaznaczam że nie jestem kanapowym ekspertem tylko praktykiem i to z pola a nie z bramki jak Roman kolton hah

E: to jest podobne ustawienie jak 4-5-1, jakoś nie wierzę że nikt tak nie gra więc ci rozrysowałem, a 4-3-2-1 tego nazwać nie można chyba że w przekazie telewizyjnym.
 
@HubiSSJ3 zobacz, źle by to grało? Wprawdzie pojawiają się problemy w ataku bo lewy wiekowy a zielu i Szymański gówno grają w reprezentacji, najważniejszą rolę by odgrywali ci 3 zawodnicy oznaczeni jako box to box. Kwestia realizacji taktyki i skuteczności by wynik był odpowiedni.
View attachment 79481

Od razu zaznaczam że nie jestem kanapowym ekspertem tylko praktykiem i to z pola a nie z bramki jak Roman kolton hah
Panie, my nie możemy grać jednym napastnikiem. Nie zagraliśmy ani jednego dobrego meczu, w którym graliśmy jednym napadziorem.
 
Panie, my nie możemy grać jednym napastnikiem. Nie zagraliśmy ani jednego dobrego meczu, w którym graliśmy jednym napadziorem.
No i tutaj właśnie pojawia się problem który zaznaczyłem, puste wrzutki by się pojawiły, ale przecież ma iść zmiana pokoleniowa, można dobrać zawodników do tego ustawienia, jak lewy się skończy to powinniśmy mieć albo wieże albo sprintera na napadzie i konterka.
 
No i tutaj właśnie pojawia się problem który zaznaczyłem, puste wrzutki by się pojawiły, ale przecież ma iść zmiana pokoleniowa, można dobrać zawodników do tego ustawienia, jak lewy się skończy to powinniśmy mieć albo wieże albo sprintera na napadzie i konterka.
Nie mamy takich napastników xD
 
Nie mamy takich napastników xD
Świderski jest mobilny, a idą nowi, narazie mają po 22 lata, w Polsce prospekt zaczyna się od 24, wiadomo że to fantazy jednak pomysł z założenia poroniony nie jest. Buksa mógłby na wieżę kandydować gdyby jego kariera się potoczyła inaczej, parametry fizyczne ok, a mało takich mamy dużych napastników, fakt faktem najbliższe 5 - 10 lat to może być powtorka z euro 2012 pod względem naszej gry bo za 5 lat wejdą może i nowi nieznani albo mało znani do tej pory, może odpalą, ale znów będzie problem ze wtedy Zieliński zacznie odchodzić a taki Dawidowicz będzie już miał 34 lata, i znów. Musimy liczyć na wymianę pokoleniową a nie na wymianę jednostek co 2 lata bo tak to będzie chuj. Jakiś tam trzon w tym u21 i w zawodnikach 22-23 letnich się tworzy
 
W Hiszpanii i Barcelonie po staremu. Barca poinformowała LaLige ze Barca Studios zostały sprzedane za 200 baniek dlatego mogli rejestrować piłkarzy. Samo 100 baniek miała zapłacić firma Roures, która uwaga, co za zaskoczenie ... twierdzi, iż wywiązała się z umowy i zapłaciła ... 10 baniek :antonio:
Czyli w skrócie mówisz, że sprzedajesz nic nie warte aktywa za 200 baniek. Rejestrujesz dzięki temu piłkarzy, a dostajesz tylko 20 milionów. Ale ten Tebas zły ;)
 


8 meczów....

Klub Abha Saudi
@abhaFC

Zarząd klubu Abha zdecydował się wyznaczyć trenera George'a Timisha do nadzorowania pierwszego zespołu, a Timish przejmie to zadanie od najbliższej niedzieli.
Podziękowała także trenerowi Czesławowi i jego asystentom za wysiłek włożony w poprzedni okres.

Ja to nawet nie widziałem że on tam trenował... pomimo tylu sukcesów :boss: :lol: :confused:
 
A Legia dostaje w 2-0 od Jagi.


Byłem pewien, że idę zobaczyć gładkie 0-3 w plecy, a tutaj mnie Jaga zaskoczyła. No i przede wszystkim kibice mnie zaskoczyli, pierwszy raz ultra w Białym robiła tak zajebistą robotę na trybunach od samego początku.

Mój szósty mecz na trybunach w Białymstoku, pierwszy raz wygrali XD Klątwa przełamana, a akurat teraz się tego kompletnie nie spodziewałem.
Fakt, że grali bez Wszołka i Josue w pierwszym, ale i tak fajnie.
 
Back
Top