Piłka nożna

Raula wezmą, chuj wie co z tego wyjdzie, raczej byłe gwiazdy nie wypalają, z małymi wyjątkami. Lepszy byłby chyba rudy Xabi, bo radzi sobie w Bundeslidze, a Raul nie może się przebić do LaLiga2.
Zidane mial jeszcze mniejsze sukcesy.

Nagelsmann jak bedzie dostepny, a jak nie, to chyba Raul/Arbeloa na sprawdzenie. Jak nie wypali, to wezmie kogos z zewnatrz.

Jeden trener z Portugalii, kiedyś bardzo dobry piłkarz chętnie by przyszedł do Realu aby poprawić swoją trenerską CV...
:bye: :juanlaugh:

Nie wiem o kim mowa :lol: :lol:
 
Ciekawe, co to za wytyczne, żeby przedłużać połowę meczu o 10min ?
Rozumiem, że w la lidze jest mało efektywnego czasu gry, ale bez przesady...
 
Ciekawe, co to za wytyczne, żeby przedłużać połowę meczu o 10min ?
Rozumiem, że w la lidze jest mało efektywnego czasu gry, ale bez przesady...
Ale to i tak gówno daje - widziałem gdzieś statystyki, że mimo iż mecz Sevilla - Valencia trwał grubo ponad 100 minut, to efektywnej gry było... 46 :beczka:
 
Wczoraj pierwszy raz od bardzo dawna byłem na Lechii, która podejmowała Znicz Pruszków. Spotkanie lekko mówiąc nie porywało i pewnie gdyby nie to, że zabrałem rodzinkę, w tym mojego syna, który pierwszy raz oglądał mecz na żywo oraz samą atmosferę na trybunach (bo na tę akurat nie ma co narzekać) to w tv bym tego nie obejrzał.
Później obejrzałem pierwszy w tym sezonie mecz Chelsea i oczywiście nikogo nie zaskoczę pisząc, że poziom obu spotkań był po prostu nieporównywalny. Bardzo dobry mecz ze strony Chelsea, która przez większą część spotkania zdecydowanie przeważała nad Liverpool'em. Nowe nabytki raczej na plus, a przede wszystkim Nicolas Jackson. Oczywiście przyszłość wszystko zweryfikuje, natomiast wydaje mi się, że The Blues wreszcie mają napastnika na jakiego czekali, pierwszego od czasów Drogby i Diego Costy.
 
Dla Rakowa najgorzej trafić do LE. Przeciwnicy dużo mocniejsi niż w LK, kasa praktycznie taka sama, a o punkty do rankingu i dla zarobku będzie praktycznie niemożliwe.
 
Ciekawe czy Papuszyn wkurwiony na siebie, że odszedł z Rakowa zamiast grać w pucharach. Lepszych ofert nie ma i nie będzie, skończył jako śmieszny ekspert z gamoniami w Canal+
 
Ciekawe czy Papuszyn wkurwiony na siebie, że odszedł z Rakowa zamiast grać w pucharach. Lepszych ofert nie ma i nie będzie, skończył jako śmieszny ekspert z gamoniami w Canal+
Chuj wie ale powiem ci, że szwarga jak narazie zaskoczył mega pozytywnie
 
Odnośnie Papszuna to On się chyba nastawia na prowadzenie Reprezentacji. Mam jakieś dziwne przeczucie, że Santos to się szybko pożegna z tą pracą i nieważne co Kulesza pierdoli. Z Wyspami zdobędziemy zapewne 3 punkty, ale w Albanii myślę że zremisujemy albo w ogóle przejebiemy 1:0 po jakiejś kopaninie. Wtedy wejdzie Papszun, cały na biało.
 
mtpvpe6a1dib1.jpg
 
Back
Top