Piłka nożna

Mbappe nie jest wart rozbijania całej drabinki płacowej, wyrzucania ponad 200 mln i użerania się z agentami po każdym sezonie. Tylko szejków z nieograniczonym budżetem stać na takie kaprysy, no chyba że nagle z miłości do Realu, Mbpape i jego agenci zmienią swoje postępowanie o 180 stopni.
Nikt nie rozbija drabinki placowej w Realu. Ona zwolniła się teraz konkretnie, do tego w przyszłym sezonie mogą polecieć TOP kontrakty Toniego I Luki. Także o drabinkę Realu nie masz co się martwić ;)
Druga sprawa, jak bardo pazerny na kasę by nie był Mbappe, który i tak przez jeden rok zarobił więcej niż taki Ramos przez całą karierę, to i tak gdyby przyszedł do Realu podpisuje kontrakt na np. 6 lat i już kończą się problemy z agentami.
Perez nie takich rozgrywał i zawsze powtarza "Chcesz zarabiać więcej? Przynieś kasę i idź do innego klubu".
Nikt tu nie będzie robił podwyżki co roku i żółw dobrze o tym wie.
Zresztą jaki obecnie jest problem z Mbappe? "Chce" wypełnić kontrakt i nie chce go przedłużyć za żadne pieniądze. Ma do tego najświętsze prawo ;)
 
Last edited:
1691703216389.png



Napisałem kumplowi, że po kontuzji Chibo to na bramce będzie grał Cama albo Nacho, bo ten to kurwa już grał na każdej defensywnej pozycji, ale może ten de Gei przyjdzie, bo w innym wypadku zostajemy z Łuninem którego klub chce pogonić, ale on nie chce iść lub w dobrym wyjściu z Sergio Rico.
 
Co za naiwniak. Uwierzyłeś w te bzdury, że Zielu był w kręgu zainteresowań Liverpoolu i wciąż żyjesz ta bzdura. Jakby Liverpool chciał go kupić to zrobiłby to już dawno temu.
Nie ja uwierzyłem, że Zielu był w kręgu ich zainteresowań - co jest pewne, bo mając taką lukę w środku pola obserwowali około 15 graczy i z pewnością tam był Zielu, bo w budżetowej opcji na sezon to Zielek jest od 5 lat w TOPie.
 
Oj daleki jestem by wytykać ci kłamstwo. Mam jednak zupełnie inne spojrzenie na sprawę, zwłaszcza jeśli chodzi o ambicje.
Może na koniec okienka żółw "nasra" mi na twarz, ale uważam, że przyjdzie do Realu.
Nasra, od dawna to mówię. Pytanie czy po sezonie na ławie podpisze kontrakt za 50 mln z Realem czy 300 mln od PSG na cztery lata.
 
Nie ja uwierzyłem, że Zielu był w kręgu ich zainteresowań - co jest pewne, bo mając taką lukę w środku pola obserwowali około 15 graczy i z pewnością tam był Zielu, bo w budżetowej opcji na sezon to Zielek jest od 5 lat w TOPie.
Luka już wypełniona, Mac Alister, Szoboszlai, a teraz za 110 m. Caicedo. Były oferty za Lavie, ale temat upadł ze względu na różnice w wycenie. Zieliński to była opcja bardzo rezerwowa, ewentualnie gra na podbocie ceny - bo nie ukrywajny z tej trójki Klopp ma w czym rzeźbić, a Piotrek to już ukształtowany zawodnik i raczej średnio pasujący do BPL.
 
Luka już wypełniona, Mac Alister, Szoboszlai, a teraz za 110 m. Caicedo. Były oferty za Lavie, ale temat upadł ze względu na różnice w wycenie. Zieliński to była opcja bardzo rezerwowa, ewentualnie gra na podbocie ceny - bo nie ukrywajny z tej trójki Klopp ma w czym rzeźbić, a Piotrek to już ukształtowany zawodnik i raczej średnio pasujący do BPL.
Niby nie mają kasy a tak srogo przepłacają za Caicedo.. Ale najbliższy sezon wygląda obiecująco, co prawda bez nominalnego napastnika ale za to z czterema lewoskrzydłowymi z których każdy może grać jako napastnik :wink:
 
Jako, że już dzisiaj wraca wszystko co najlepsze tzn Premier League, LaLiga itd, to wrzucam małą rozpiskę.
Źródło sat kurier.

109362.jpg
 
Niby nie mają kasy a tak srogo przepłacają za Caicedo.. Ale najbliższy sezon wygląda obiecująco, co prawda bez nominalnego napastnika ale za to z czterema lewoskrzydłowymi z których każdy może grać jako napastnik :wink:
Ogólnie dobre jaja, Chelsea szykuje ofertę wyższa niż Liverpool, a Brighton ogłosiło, że Caicedo pójdzie tam skąd trafi najwyższa oferta - więc finalnie Chelsea może sprzątnąć na ostatniej prostej bardzo dobrego DMC, więc wróci temat Lavii... Ale tu też może być już pozamiatane, bo po udanych transferach Maguaiera, Freda, Bailly, Van den Beeka i Kovara, United ma dość kasy by iść wejść do gry zarówno o Pavarda i Lavie. Niby sezon już za rogiem ale widać, że zespoły zbroić się będą do samego końca.

Już czekam na kolejne okienka transferowe w wykonaniu Newcastle, przyjdą zyski... Fpp przestanie ich blokować , a Howie zrealizuje swoje plany - ogień :antonio:
 
Jakiś mosiek Caicedo może być kupiony za 110 mln funtów, a chłopiec z plakatów angielskiego futbolu, piłkarz fundamentalny przez pewnie co najmniej dekadę - Bellingham przyszedł za 88 milionów. Legalna kradzież w tym zawyżonym rynku ;)
 
Jakiś mosiek Caicedo może być kupiony za 110 mln funtów, a chłopiec z plakatów angielskiego futbolu, piłkarz fundamentalny przez pewnie co najmniej dekadę - Bellingham przyszedł za 88 milionów. Legalna kradzież w tym zawyżonym rynku ;)
To trochę inny typ piłkarza, bo JB to dość uniwersalny grajek z nastawieniem na ofensywe, a Caicedo to typowy DMC, z zadatkami na prawą obrone - co podobnie jak obecnie z typowymi 9. jest rarytasem.
Gość jako jeden z nielicznych ma zadatki na poziom Kante w swoim prime, bo nie sądzę, by ten poziom.dobili Lavia czy Ugarte

Real zrobił genialny ruch z JB, podobnie jak City z Haalandem, czy Chelsea również robi dobry ruch - owszem, czy przepłacony - jak najbardziej.
 
Ja to się już pogubiłem w tym co ten Laporta sprzedał i komu xD
To nie jest to samo co opierdolił rok temu? :beczka:
@Tar-Ellendil

Żeby jako kibic Barcelony być na bieżąco w tym sezonie to trzeba mieć ukończony doktorat z ekonomii albo z prawa, bo chuj wie co oni tam wyprawiają.

:fjedzia:
 
Sprzedawać powietrze trzeba umieć ;) Tylko szkoda pozostałych klubow LaLigi.
Dla kibica Barcy posiadającego doktorat z ekonomii czy prawa pasuje jedynie jeden gif.
:iamdone:
 
Hubi czemu bije od Ciebie taki pesymizm?
Będziesz jeszcze wyskakiwał z fotela po bramkach żółwia w tym sezonie.
Bo wiem, że nie przyjdzie. Działania Pereza są obliczone na darmowy transfer za rok i wysłanie oferty pod koniec okienka na 150mln której PSG nie przyjmie. A Mbappe wydaje się być gotowym posiedzieć rok na ławce, żeby przejść do Realu, bo jest mocno zakochany w samym sobie, a jego matka premii rzędu 100+ mln EUR za podpis za rok. Tylko, że jeszcze po drodze zapominamy o jednym, moim zdaniem najbardziej realnym scenariuszu: Mbappe podpisuje nowy kontrakt w połowie roku, bo za długo on siedzi na ławce, a PSG go potrzebuje i przedłuża kontrakt do 2026 z premią z niewyczerpywalnej kieszeni PSG za 100 mln z pensją na poziomie 3x tego co mu daje Real.
 
Tebas rozjebał LaLiga, a teraz płacz że turbany oszukujo. No kurwa oszukujo, bo jak masz piniondz to możesz robić co chcesz.

 
Tebas rozjebał LaLiga, a teraz płacz że turbany oszukujo. No kurwa oszukujo, bo jak masz piniondz to możesz robić co chcesz.

Przeca to już chyba "jego" trzecia skarga, niech on lepiej wytłumaczy co się dzieje na jego podwórku;)
Np. czym się różnią zawyżone i fikcyjne umowy sponsorskie Kataru w celu zwiększenia dochodów PSG od podbijania kilkukrotnie ceny "aktywów" które sprzedaje Barca ;)
 
Last edited:
Ja jebie, Real bierze parodyste Kepę na zastępstwo za Tibo. Nie dość, że nie maja napastnika i boków obrony, to jeszcze nie mają bramkarza. Za to pomoc napakowana jak kabanos, zajebista drużynę zrobiłeś Panie Perezie. Barcelona biedna w chuj i tak ich znowu najebie w lidze, a i Materace mogą być w tym sezonie mocni. Z takim składem w LM też nie mają czego szukać. No ale chuj, po co było brać Kane, przecież jest obietnica, że Mapet przyjdzie za rok i tym razem nie zrobi w chuja. Perez czasem najlepszy na świecie, a czasem takie blackouty, że ja pierdolę.
 
Ja jebie, Real bierze parodyste Kepę na zastępstwo za Tibo. Nie dość, że nie maja napastnika i boków obrony, to jeszcze nie mają bramkarza. Za to pomoc napakowana jak kabanos, zajebista drużynę zrobiłeś Panie Perezie. Barcelona biedna w chuj i tak ich znowu najebie w lidze, a i Materace mogą być w tym sezonie mocni. Z takim składem w LM też nie mają czego szukać. No ale chuj, po co było brać Kane, przecież jest obietnica, że Mapet przyjdzie za rok i tym razem nie zrobi w chuja. Perez czasem najlepszy na świecie, a czasem takie blackouty, że ja pierdolę.
A co, tego mieli wziąć?

 
Ja jebie, Real bierze parodyste Kepę na zastępstwo za Tibo. Nie dość, że nie maja napastnika i boków obrony, to jeszcze nie mają bramkarza. Za to pomoc napakowana jak kabanos, zajebista drużynę zrobiłeś Panie Perezie. Barcelona biedna w chuj i tak ich znowu najebie w lidze, a i Materace mogą być w tym sezonie mocni. Z takim składem w LM też nie mają czego szukać. No ale chuj, po co było brać Kane, przecież jest obietnica, że Mapet przyjdzie za rok i tym razem nie zrobi w chuja. Perez czasem najlepszy na świecie, a czasem takie blackouty, że ja pierdolę.
Ta a Chelsea podobno bierze cyrkowca Shmeichela to jest kurwa większy kabaret... Gościa którego kurwa Marcin Bułka ich były zawodnik wykosił ze skladu..
 
Ta a Chelsea podobno bierze cyrkowca Shmeichela to jest kurwa większy kabaret... Gościa którego kurwa Marcin Bułka ich były zawodnik wykosił ze skladu..
Czelsi od kiedy przyszedł ten amerykaniec to pojebańcy totalni. Cyrk co tam się dzieje.
 
Back
Top