Piłka nożna

Ja jebie, Real bierze parodyste Kepę na zastępstwo za Tibo. Nie dość, że nie maja napastnika i boków obrony, to jeszcze nie mają bramkarza. Za to pomoc napakowana jak kabanos, zajebista drużynę zrobiłeś Panie Perezie. Barcelona biedna w chuj i tak ich znowu najebie w lidze, a i Materace mogą być w tym sezonie mocni. Z takim składem w LM też nie mają czego szukać. No ale chuj, po co było brać Kane, przecież jest obietnica, że Mapet przyjdzie za rok i tym razem nie zrobi w chuja. Perez czasem najlepszy na świecie, a czasem takie blackouty, że ja pierdolę.
A kogo mieli wziac? Navas? DDG?

Przeciez wypozyczenie Kepy OK. Moze wypali,a jak nie, to dobry zmiennik dla Lunina.

Kane za 100m to sie nie oplaca. Niby srodek napakowany,ale jak Kroos i Modric odejda,to ciezko to bedzie wygladac. Boki obrony to widze Davis na lewa i na prawa…nie wiem kto.
 
@Gambit Mbpeppe was znowu w chuja zrobił?

:corn:
Ja tam nigdy za nim nie przepadałem
pedro-monkey-puppet.gif
 
A kogo mieli wziac? Navas? DDG?

Przeciez wypozyczenie Kepy OK. Moze wypali,a jak nie, to dobry zmiennik dla Lunina.

Kane za 100m to sie nie oplaca. Niby srodek napakowany,ale jak Kroos i Modric odejda,to ciezko to bedzie wygladac. Boki obrony to widze Davis na lewa i na prawa…nie wiem kto.
Taaa, się nie opłaca, lepiej grać bez napastnika drugi sezon. Benzyna sezon życia i Perez myślał, że on już tak zawsze będzie grał więc nikogo nie kupował, a arabus nie dość, że tamten sezon chujowy to jeszcze teraz spierdolił. Był Hochland do wzięcia za śmieszne 65 baniek ale nie przyszedł, bo RM stawiał na Benzynę i czekał na Mapeta. Teraz był Kane, RM nie wziął, bo czeka na Mapeta. Za rok nikt nie będzie do wzięcia i będą dalej czekać na Mapeta, który nie przyjdzie.
 

Czy na pewno panie prezesie... a co pokazały ostatnie mecze w eliminacjach LKE...
:boss: :confused::wall: :facepalm:




:roberteyeblinking::juanlaugh::poke:
 
Taaa, się nie opłaca, lepiej grać bez napastnika drugi sezon. Benzyna sezon życia i Perez myślał, że on już tak zawsze będzie grał więc nikogo nie kupował, a arabus nie dość, że tamten sezon chujowy to jeszcze teraz spierdolił. Był Hochland do wzięcia za śmieszne 65 baniek ale nie przyszedł, bo RM stawiał na Benzynę i czekał na Mapeta. Teraz był Kane, RM nie wziął, bo czeka na Mapeta. Za rok nikt nie będzie do wzięcia i będą dalej czekać na Mapeta, który nie przyjdzie.
Ja sie zgadzam,ze Perez ma jakis fetysz wzgledem fawelarzy z Brazylii.

Kane’a za taka cene sie nie oplacalo.

Mbappe chyba przedluzy kontrakt :rofl: :lol:
 
To już wiadomo, że mistrzem LaLiga albo Barca albo Atletico. Real bez napastnika, bez bramkarza, bez podstawowego środkowego obrońcy, do tego na bokach Carvajal, który od lat chuja gra, Mendy wiecznie kontuzjowany i młody Franek, który nie wiadomo co pokaże na poziomie Realu.
 
Ale powaga dwóch fundamentalnych piłkarzy zrywa wiązadła w przeciągu dwóch dni. To jest niepojęte. Tego nie da się od tak załatać.
 
"PSG zarobi kwotę zbliżoną do 70-80 milionów euro, a łatwe do spełnienia bonusy (tytuły, rozegrane mecze) mogą zwiększyć cenę operacji do 120 milionów. O ile Neymar nie wycofa się w ostatniej chwili, to będzie grał w Arabii Saudyjskiej."

Wymiany handlowe pomiędzy szejkami, jeszcze dodać do nich szemrane Chelsea które dostało miliardy dofinansowań.

La Liga jest w dupie.

:fjedzia:
 



[Loic Tanzi] Kylian Mbappé has agreed in principle to extend his contract, with further announcements to follow, the club said internally.

Co za cyrk.
 



[Loic Tanzi] Kylian Mbappé has agreed in principle to extend his contract, with further announcements to follow, the club said internally.

Co za cyrk.

Pisałem już wcześniej, to zwykła kurwa jest. Oby nigdy nie trafił do Realu ten aferzysta, bo rozjebie całą szatnię swoimi fochami i żądaniami.
 
Najgorsze,ze Ancelotti, mam nadzieje, do zimy poleci, a dobry trener nie przyjdzie przy polityce fawelarzy z Brazylii.

No i od zeszlego roku wbijam w tego Mbappe.
Raula wezmą, chuj wie co z tego wyjdzie, raczej byłe gwiazdy nie wypalają, z małymi wyjątkami. Lepszy byłby chyba rudy Xabi, bo radzi sobie w Bundeslidze, a Raul nie może się przebić do LaLiga2.
 
Najgorsze,ze Ancelotti, mam nadzieje, do zimy poleci, a dobry trener nie przyjdzie przy polityce fawelarzy z Brazylii.

No i od zeszlego roku wbijam w tego Mbappe.
Jeden trener z Portugalii, kiedyś bardzo dobry piłkarz chętnie by przyszedł do Realu aby poprawić swoją trenerską CV...
:bye: :juanlaugh:
 
90 procent drużyn La ligi gra jebany autobus czy kogoś to dziwi ? Prócz Realu i barcy nikt nie ma pieniędzy
 
Chciałem to dodać ale jednak nie chcę tutaj dymów robić bo bordowi rycerze wyciągną kalkulator i oblicza że jednak maja
 
Back
Top