Piłka nożna

Romantyzm futbolu oficjalnie zdechł petrośmiercią. Wiadomo, że to tylko zawód ale legendy nie powinny kończyć karier na daleko wschodnich pastwiskach. Dodatkowo coraz ciężej utożsamiać się z jakimkolwiek klubem, zawodnikiem, nie wspominam już łaskawie o naszej reprezentacji, która poziomem wyrównała do poziomu polskich kabaretów. Eh, kurwa kiedyś było lepiej.
 
Już oficjalnie.
Pomoc na dekadę :frankapprove:

20230607_160333.jpg
 
Koniec sagi


Kurwa, z jednej strony on powinien mieć godne pożegnanie. Z drugiej to wciąż wymysł Lapka, który nijak się ma do długofalowej strategii ogarnięcia tej drużyny. Niby okej, ale jednak troszkę szkoda :fjedzia:
 
18:55 Helena Condis (Cadena COPE): Al-Hilal podwyżyszło właśnie swoją ofertę dla Leo Messiego. Saudyjczycy idą na całość. Zobaczymy, czy sprawią, że Leo zmieni decyzję.

Muszą jeszcze porwać samolot z Jorge Messim.
 
Przyjaciel Leo Messiego: "Pod względem emocjonalnym Leo znów jest zdruzgotany. Barcelona od dwóch miesięcy obiecuje jemu i Antoneli, że powrót do Barcelony będzie możliwy, i że wszystko będzie gotowe już w maju. Tak się nie stało. I chcą też, żeby wyszedł na tego złego, mówiąc, że nie wrócił, bo taka jest jego decyzja. TO NIE PRAWDA".

Co za telenowela.
 
Przyjaciel Leo Messiego: "Pod względem emocjonalnym Leo znów jest zdruzgotany. Barcelona od dwóch miesięcy obiecuje jemu i Antoneli, że powrót do Barcelony będzie możliwy, i że wszystko będzie gotowe już w maju. Tak się nie stało. I chcą też, żeby wyszedł na tego złego, mówiąc, że nie wrócił, bo taka jest jego decyzja. TO NIE PRAWDA".

Co za telenowela.
Ten Messi kurwa to wieczna ofiara, miękka faja a nie piłkarz wszechczasów.

35 lat to co on może zrobić w jakiejkolwiek poważnej lidze, skoro zdaza się że w ligue 1 grzeję ławę, mam takie zdanie że w premier league by go połamali w pierwszym sezonie, wogole jak można robić z zawodnika jednej (słabej) ligi goata
 
Ten Messi kurwa to wieczna ofiara, miękka faja a nie piłkarz wszechczasów.

35 lat to co on może zrobić w jakiejkolwiek poważnej lidze, skoro zdaza się że w ligue 1 grzeję ławę, mam takie zdanie że w premier league by go połamali w pierwszym sezonie, wogole jak można robić z zawodnika jednej (słabej) ligi goata
:korwinwhat:
 
Ten Messi kurwa to wieczna ofiara, miękka faja a nie piłkarz wszechczasów.

35 lat to co on może zrobić w jakiejkolwiek poważnej lidze, skoro zdaza się że w ligue 1 grzeję ławę, mam takie zdanie że w premier league by go połamali w pierwszym sezonie, wogole jak można robić z zawodnika jednej (słabej) ligi goata
:damjan:
 
Wszystko z Tobą ok? Jak całkowicie obca osoba która nie ma wpływu na Twoje życie może wzbudzać u Ciebie tak skrajne emocje?
Nie wiem. Wkurwia mnie poprostu jak ktoś w koło o kimś pierdoli, a swego czasu się tego sporo nasłuchałem.
 
Pewnie z cyklu "Mój były/Andrzej miał większego" ;)
To chyba bym się jaral knypkiem w takim przypadku, nie sądzisz?
Jednak wyrosłem z tego metra 60 i gość który nie potrafi grać ciałem i głową nigdy nie zostanie uznany za króla piłki nożnej, to niekompletny zawodnik.

Równie dobrze można powiedzieć że Theo walcott to król bo zapierdalal po skrzydle jak szalony.
 
To chyba bym się jaral knypkiem w takim przypadku, nie sądzisz?
Jednak wyrosłem z tego metra 60 i gość który nie potrafi grać ciałem i głową nigdy nie zostanie uznany za króla piłki nożnej, to niekompletny zawodnik.

Równie dobrze można powiedzieć że Theo walcott to król bo zapierdalal po skrzydle jak szalony.
:najmancoty:
On kurwa nie musiał grać ciałem, bo na samym balansie mijał rywali jak tyczki. Idąc twoim tokiem rozumowania to Peter Crouch/Emil Heskey > Messi :waldeklaugh:
 
Wychodzę sobie z basenu, odpalam Twittera i widzę, że angielskie bydło znów grandzi w Europie, bo u siebie na wyspach zbroja obsrana jak dojebią karę wysokości dwuletniej pensji :beczka:
 
Back
Top