Piłka nożna

Mamy kolejnych frajerów w tym sezonie. Union saint gilloise stracił mistrzostwo, bo od 89 minuty dali sobie wbić 3 bramki Brugii. Zresztą genk też niezli frajerzy, dostali brame od Antwerpii na 2:2 w doliczynym czasie gry i przy porażce unionu to oni zostaliby mistrzostami. Następna parma w barażach, wygrywali pierwszy mecz 2:0 żeby dostać 3 bramki w końcówce meczu, a w rewanżu zremisowali 0:0.
 
FB_IMG_1685951164110.jpg
 
Ależ zajebisty jersey :antonio:
Nigdy nie zrozumiałem po jaki chuj Adidas zaczął kombinować z nowym, zjebanym logo jak mają taki sztos. Dobrze chociaż, że zrobili linię Originals.
 
Dokładnie, Zlatan, Peszko, bohaterowie milionów kibiców na całym świecie
W sumie jakby Zlatan wziął od Sławka jego szybkość z czasów młodości, a Peszkin od Zlatana technikę, siłę, uderzenie, grę głową, kontrolę piłki, instynkt, pracowitość, zawziętość i masę innych, to mielibyśmy dwóch piłkarzy kompletnych niemalże.
 
Kurła kiedyś to były reklamy z piłkarzami. :płacz:

Pamiętacie te reklamy Pepsi? Beckhama, Roberto Carlosa i Casillasa jako rewolwerowców? Albo ta reklama jak piłkarze przeprowadzali jakiś wielki włam i napierdalali się z jakimiś robotami?:jon:
Ok, boomer
 
Kurła kiedyś to były reklamy z piłkarzami. :płacz:

Pamiętacie te reklamy Pepsi? Beckhama, Roberto Carlosa i Casillasa jako rewolwerowców? Albo ta reklama jak piłkarze przeprowadzali jakiś wielki włam i napierdalali się z jakimiś robotami?:jon:
Albo wielki turniej na statku w klatce, przegrane drużyny były wyrzucane za burtę, Kurła :childcry:
 
Messi odrzuci miliard, odrzuci Barcelonę i pójdzie do Miami do ostatniej drużyny w tabeli MLS? Beckham wstawaj bo się zesrałeś.

:DC:
 
Back
Top