Piłka nożna




Idealnie w punkt

EDIT: Widzę, że fb z jakiegoś powodu blokuje to wklejam treść:


Ej jutro zaczyna się mundial . Człowieku mistrzostwa świata w piłce nożnej .
Magiczny czas co 4 lata, na który od dzieciaka zawsze czekałem.
To niby jutro się zaczyna na Katarskiej ziemi, a zero podjarki.
Jezu przenaświętszy ileż to razy łaziło się po knajpach, byle był tylko telewizor i przy piwie razem z bandą oglądało się na żywo nawet najgorsze mecze.
Te emocje jak jakiś Iran czy inne Wybrzeże Kości Słoniowej strzela gola na remis, bukmacherów w tym samym czasie strzelał huj przenajświętszy, bo ktoś właśnie zostawał milionerem.
Najgorsze speluny, bo piwo tam było tanie i żeby tylko był telewizor.
Mistrzostwa świata to zawsze było swięto i czas magiczny, choć zazwyczaj tragiczny jak akurat nasze Orły grały.
Pamiętam jak przypierdolilem pilotem w telewizor jak Polska grała z Niemcami w 2006 i w ostatniej minucie straciliśmy gola na 1:0.
Pamiętam jak przegraliśmy z Koreą w 2002, choć Jerzy Engel mówił, że jedziemy po medal.
Małe skośnookie Koreańce wygrywały wtedy pojedynki główkowe z wielkim jak dąb Bartek Radosławem Kałużnym, który podobno po latach roztrwonił cały hajs i pracuje uczciwie gdzieś na budowie w Niemczech bodajże. ŻADNA PRACA NIE HAŃBI.
Pamiętam setki totalnie mało ważnych meczów, a pamietam je tylko dlatego, że zostało mi w pamięci gdzie i z kim dany mecz oglądałem, choć wynik musiałbym sprawdzić w Google.
Mundial to zawsze była magia.
W tym roku nie czuję nic.
To, że w ogóle mundial zaczyna się jutro dowiedziałem się godzinę temu od Ciry.
Skurwysyny z Fifa sprzedali piękną idee święta piłkarskiego za Katarskie petrodolary.
Jeszcze te mistrzostwa kupione za łapówki się nie zaczęły, a już wypływają afery.
Kupieni kibice, sprzedany mecz otwarcia i kupione zwycięstwo Kataru, zakaz picia piwa, zakaz nagrywania dla Duńskiej telewizji, ta sama Duńska reprezentacja w strojach bez emblematów, zakaz zakaz zakaz.
Może to ja jestem boomerem ale h...wam w dupe Fifa, że potrafiliście zabrać magię największego piłkarskiego święta.
Łysy prezes Fifa Gianni Infantino, co wygląda jak Stanisław Tym, prezes klubu Tęcza, oficjalnie huj ci w dupe nygusie .
Krew mundial i pustynia.
 
Raz że było to
red card

A dwa że podobno to fejk, ale tam jest taka kasa że chuj wie jaka prawda czy cały mundial od początku do końca ustawiony
:roberteyeblinking:
 
Beznema wysypał się z Mistrzostw Świata? Zdziwiony? Wcale.
Może on w przebraniu będzie grał dla Kataru? Tego Sane na biało jeszcze przemalują i mają mocarny duet napastników, pierdolone szejki, wszystko zaplanowali :dismay:
 
Myślisz, że już nie wróci? :mamed:
Boi się bo wie co na niego czeka. Ręka sprawiedliwości :lol:
1669055573761.png
 
Mi bardziej chodziło o to, że to wszystko jedna klika, banda fumfli z monopolem na prawdę i moralność, pouczająca wszystkich na temat piłki nożnej.
No i na temat "życia".
Jak dziennikarskie zero jest często trafne tak cała postać Stanowskiego to delikatnie mówiąc szambo.

Pewnie jakąś defraudacja piniążków. Rozchodzi to.
 
Back
Top