Piłka nożna

Dobry towar wjechał u Włodarczyka.

1670879489563.png
 
W Katarze zmarł jeden z najbardziej znanych dziennikarzy USA od piłki nożnej Grant Wahl, 48 lat.

Sam często na niego trafiałem gdy śledziłem CNN za czasów prezydentury Trumpa. RIP.

1671064324704.png
 
To mu się podoba, o to chodzi.

Na jego miejsce jest już zresztą sporo chętnych. Już wcześniej pojawiały się kandydatury Macieja Skorży, który jednak miał odmówić Kuleszy, czy też Gianniego De Biasiego. Jak dowiedział się Sport.pl, to właśnie z Włoch do siedziby PZPN spływają CV trenerów, którzy chcieliby pracować z polską kadrą. Taką chęć wyrazili, za pośrednictwem swoich agentów, Claudio Ranieri, Domenico Tedesco oraz Andrea Pirlo!
Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/reprezenta...ce=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
 
To mu się podoba, o to chodzi.

Na jego miejsce jest już zresztą sporo chętnych. Już wcześniej pojawiały się kandydatury Macieja Skorży, który jednak miał odmówić Kuleszy, czy też Gianniego De Biasiego. Jak dowiedział się Sport.pl, to właśnie z Włoch do siedziby PZPN spływają CV trenerów, którzy chcieliby pracować z polską kadrą. Taką chęć wyrazili, za pośrednictwem swoich agentów, Claudio Ranieri, Domenico Tedesco oraz Andrea Pirlo!
Czytaj więcej na https://sport.interia.pl/reprezenta...ce=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Żaden nie mówi po polsku lub rosyjsku więc disco polo Kulesza nie zatrudni.
 
Ciekawe ile klubów rzuci się po Mundialu na Lautaro. Tyle ile ten facet setek zmarnował to głowa mała. :lol:

Najlepsze jest to, że to najgorętsze na rynku do wyjęcia nazwisko na atak obok Vlahovica w PN obecnie :lol:


Kuźwa jak ja dziś współczuję klubom szukania grajków na pozycję ofensywne.


Ciekawe czy Afc Nketiahem poleci cały sezon skoro Jesusowi poszło kolano.
 
Last edited:

wywiad z kolegą stanowskiego, więc wiadomo jak wywiad poprowadzony.
michniewicz wydaje się na środkach farmalogicznych - dziwnie się podśmiechuje.
komentarze na youtube wyłączone - trwa akcja wybielania michniewicza.
 
Ostatnio podczas nocnych gadek z Basałajem, Święty mówił, że żeby Haaland dogonił CR7 w liczbie zdobytych bramek to musiałby ładować po 40 goli na sezon przez najbliższe 14 lat.
Właśnie to zweryfikowałem i się zgadza, przynajmniej jeśli chodzi o karierę klubową, bo gdyby wziąć pod uwagę też reprezentację to ta liczba byłaby jeszcze większa.

Cristiano:
Screenshot_20221221-092704.png

Haaland:
Screenshot_20221221-092734.png

Podeślij to ktoś żelaznemu dzbanowi, bo to jego pierdolenie jest nieznośne.

A ja się utwierdzam w przekonaniu, że żyliśmy w czasach dwóch kosmitów.
 
@Rododendron bo ty widzę ze jesteś fanem goata
Jak to jest z tym hgh u messiego? Czytałem że to przez chorobę i kłuć bo inaczej mniejszy by był od mini majka
Bardziej jestem fanem Barcelony, ale kibicowanie Barcelonie często równa się sympatyzowaniu z Messim.
Jakiś lekarz, który opiekował się Messim w trakcie kuracji wypowiedział się, że gdyby nie zastrzyki z hormonu wzrostu to on by miał max 150cm. Zaczynając terapię miał niecałe 1.30m. Ta przypadłość ma jakąś fachową nazwę i mogła prowadzić do szeregu innych zaburzeń, np. ze wzrokiem.
Tutaj możesz poczytać sobie m.in. o kwestii tych zastrzyków i całych kulisach przejścia Leo do Barcelony: https://9campnou.com/pl/jak-leo-messi-trafil-do-barcelony-cz-1/
 
Back
Top