Piłka nożna

Mamy Szczęsnego na jedynce. On potrafi sobie wyskoczyć w trakcie meczu na trybuny.
no wiem, ale pozniej mamy skorupskiego i tego z legii, ktory nie leci jako zawodnik, ale zawodnikow mozna zglaszac bodajze 24-48h przed 1 meczem. To mogli go zawinac.
 
no wiem, ale pozniej mamy skorupskiego i tego z legii, ktory nie leci jako zawodnik, ale zawodnikow mozna zglaszac bodajze 24-48h przed 1 meczem. To mogli go zawinac.
Będziemy murować bramke podczas meczu z Argentyną dosłownie. Słyszałem kilka lat temu Skorupskiego po meczu Górnika, że chwalił się w wywiadzie, że gdyby nie piłka to pewnie byłby murarzem bo ma fach w rękach.
Powołanie Skorupskiego wyjaśnione
 
Gwiazda reprezentacji Maroko Amine Harit po tragicznej kontuzji nie pojedzie na mundial a jego dalsza kariera jest zagrożona.
 

Attachments

  • received_931603871137149.jpeg
    received_931603871137149.jpeg
    44.2 KB · Views: 41
  • received_5435744869881644.jpeg
    received_5435744869881644.jpeg
    36.5 KB · Views: 43
CR7 w wywiadzie dla Piersa Morgana powiedział że ,,Czuje się zdradzony i nie szanuje Ten Haaga, bo ten nie szanuje go"


Wygląda na to, że CR7 robi wszystko by w styczniowym oknie zrobić out.

Szczerze nie spodziewałem się że CR tak cienko PRowo zakończy etap w United. Jednak po latach będzie to słabiutko wyglądać, a to tam był i będzie największą legendą.
 
CR7 w wywiadzie dla Piersa Morgana powiedział że ,,Czuje się zdradzony i nie szanuje Ten Haaga, bo ten nie szanuje go"


Wygląda na to, że CR7 robi wszystko by w styczniowym oknie zrobić out.

Szczerze nie spodziewałem się że CR tak cienko PRowo zakończy etap w United. Jednak po latach będzie to słabiutko wyglądać, a to tam był i będzie największą legendą.
Legendą to on jest w Realu.
 
CR7 w wywiadzie dla Piersa Morgana powiedział że ,,Czuje się zdradzony i nie szanuje Ten Haaga, bo ten nie szanuje go"


Wygląda na to, że CR7 robi wszystko by w styczniowym oknie zrobić out.
Trochę wieje hipokryzją, bo pierwszym który okazał brak szacunku był Ronaldo odmawiając udziału w okresie przygotowawczym. Skutek każdy zna, a jest to kiepskie fizyczne przygotowanie do sezonu i ogólnie marna dyspozycja w meczach w których się pojawiał. Dostawał szansę, które partolił, lub z nich rezygnował jak w meczu z Tottenhamem, co kolejny raz było oznaką braku szacunku do trenera. Było zesłanie do drugiego zespołu, były oficjalne przeprosiny a nawet pierwszy skład z opaska kapitana - sinusoida, z piekła do nieba i ... Na odwrót. Jednak ego Ronaldo i próba na siłę wybielenia swojego postępowania raczej już nie odbuduje chylącej się ku końcowi karierze pilkarza i raczej pozostanie dość grubym zgrzytem na jego legendzie. Bajki o tym, że chcą go na siłę wypchnąć z klubu jako tłumaczenie swoich decyzji z Jorge Mendesem, to również gra pod publiczkę ukazujące go jaki to z niego lojalny pracownik - szkoda tylko, że Jorge przez całe lato zabiegał by ktokolwiek w Europie złożył za niego ofertę.

Zgodzić można się jednak z jedną rzeczą,
że United jest źle zarządzane od środka, a tak naprawdę dopiero dobre decyzje raczkują w erze post - Ferguson'skiej.

Rozwiązać z nim kontrakt, sprzedać jak znajdą się chętni, z samej tygodniówki wziąć Nkunku, Sesko, Gakpo czy innego napadziora,dać wsparcie ten Hagowi, i złożyć ofertę Edwardosowi - na początek tyle i aż tyle.
 
No nawet w takim temacie śmieszkują.
Chciałem tylko zapytać czy istnieje obecnie jakieś zastępstwo za radio weszło.fm na równym poziomie.

Od dawna nie oglądam meczy, a jedynie słucham - przyzwyczaiłem się do tego, a wiadomo że w radiu oddają o wiele lepsze emocje niż w tv.
 
No nawet w takim temacie śmieszkują.
Chciałem tylko zapytać czy istnieje obecnie jakieś zastępstwo za radio weszło.fm na równym poziomie.

Od dawna nie oglądam meczy, a jedynie słucham - przyzwyczaiłem się do tego, a wiadomo że w radiu oddają o wiele lepsze emocje niż w tv.
Jakbyś chodził do pracy i słuchał radia jak prawdziwy magazynier z cohones to byś wszystko wiedział i nie robił z forum google
:tiphatb:
 
ale grają gówno :beczka:
na mundialu będzie wpierdol z meksykiem, remis z arabusami i wpierdol od Argentyny. Zmarnowane 6 lat po dobrym występie na euro. To że się zakwalifikowaliśmy to też cud ale już ostatni no chyba że teraz kazdy się dostanie na mundial
 
Mam nadzieje, że to jakaś taktyka i oszczędzanie się przed mundialem bo jak tak ma wyglądać gra na MŚ to boje się nawet o wynik meczu z Arabią.
 
O chuj, co za dziady :beczka: Kompletnie nie czuję tych zbliżających się mistrzostw jak na razie, a patrząc na tych asów to może i lepiej
 
Mam nadzieje, że to jakaś taktyka i oszczędzanie się przed mundialem bo jak tak ma wyglądać gra na MŚ to boje się nawet o wynik meczu z Arabią.
No niestety nie da sie tego oglądać, jedna ze słabszych drużyn Ameryki Płd. gra sobie z nami w dziadka:)
Dobrze ze ten mecz sie odbył - bo juz chyba nikt balonika pompować nie bedzie

PS.
I prosze sie od..od Zurkowskiego- jako chyba jedyny biegał, harował, reszta Panienek w chodzonego:/
 
Back
Top