Piłka nożna

dwa wpierdole i remis/wygrana jednym golem z saudami bo panowie piłkarze na darmo biegać nie będą a i Czesiu purpurowy z przypału, który odstawił i z głową na pracuj.pl nie będzie już cisnął, taka moja predykcja.
 
W sumie wszystko zależy od meczu z meksykiem. Jaka tam jest średnia wieku w kadrze? Ciężko będzie meksyk dojebać a Argentyna to wiadomo, że po za zasięgiem. A przegranej z Arabia nawet nie biore pod uwagę jak mają ambicje na wyjście z grupy.
Wyczuwam klasyka, 3 mecze i do domu....
Będą cztery
 
Żeby wyjść z grupy musimy wygrać z Arabią, ale jeśli w meczu Argentyny z Meksykiem padnie remis to może się okazać, że nawet remis z Meksykiem nic nam nie da jeśli przegramy z Argentyną. Jest możliwa sytuacja: ARG 7 pkt, MEX 5 pkt, POL 4 pkt i pakujemy walizki. Wystarczy, że w pierwszym meczu Argentyna walnie jakieś 4-0 albo wyżej z Arabią i będą kontrolować bilans bramek, czyli remis z Meksykiem w drugim meczu nie będzie dla nich najgorszy (bo domyślam się, że Polski się nie boją :lol: ).

Generalnie zakładam 0-1 z Meksykiem, 1-0 z Arabią po jakichś piramidalnych męczarniach i gładkie 0-3 z Argentyną, chyba, że będą oszczędzać graczy z kartkami etc. to może będzie 0-2 :cool:
 
Na pewno, ale nie przeniosą z biletami tylko znowu trzeba będzie kupować i wątpię że takie fajnie miejsca będę miał.
 
Śledziłem ostatnie 2 miesiące co sie dzieje u nas i przeciwników w grupie. I nie zauważyłem żeby ktos alarm podniósł dotyczący adaptacji.
1. Meksyk wyjdzie prawdopodobnie z 2-3 zawodnikami z Europy a reszta z rodzimej ligi. Sa techniczni, bardziej zwrotni I najważniejsze- teraz w Meksyku jest z ponad 24 stopni i mają wilgotność na poziomie 50-60 %. Oni beda przyzwyczajeni do warunków atmosferycznych w Katarze. Żeby sie przyzwyczaić do takich warunków trzeba z 2 tygodnie. Nie mamy tyle czasu.
2. Arabia Saudyjska to dla nich jesien, sa fizyczni, watpie by nasi byli w stanie sie zregenerować. Czuję remis bo malo traca goli.
3. Argentyna to glowie eruopa, ale to czolowka swiatowa wiec nie ma o czym mówić.

Przypomina mi sie korea 2002 gdzie wysoka wilgotność i temp. nas rozlozyla. Tak samo bylo w rosji. Czuje ze niesety bedzie powtórka z rozrywki.

Tak na chloadna kalkulację to raczej nie wyjdziemy z grupy.Szkoda, bo osobiście liczyłem na wyjscie i odpadnięcie po zaciętym meczu. Francją
 
Arsenal!!!
1668288216486.png
 
Potter wyjął wczoraj Harvetza,Aube i Sterlinga i nic dziwnego że Chelsea zaraz będzie latać na 10 miejscu.

Miliardy wydane, a tam nie ma nikogo wielkiego na boisku. Smiechy z United a tu Chelsea kto wie czy nie będzie się odbudowywać teraz 3-5 lat.

Tym bardziej, że tam już ostre siano poszło.
 
Dragowski chyba w tamtym sezonie też miał dość poważny uraz tylko, że głowy? Wtedy też sporo się mówiło o transferze do dużego klubu.
On wogole ma jakiegoś pecha, zasiedział się we Włoszech za długo, niby był, niby każdy o nim gada ale się przebić nie może niestety.
Nie pamiętam dokładnie ale co, Grabarz wskakuje? :d
 
Back
Top