Piłka nożna

Mam takie wrażenie że Benz chyba zjeżdża do bazy i ten fenomenalny sezon mógł być ostatnim.

Ciekawe kto będzie następcą bo Mariano nawet nie biorę pod uwagę.

Nie zaskoczy mnie ktoś z 3- Gabriel Jesus, Lautaro Martinez lub Vlahovic.
Takiego kalibru gracza nigdy nie mozna skreslac, Ronaldo dopiero z Evertonem strzelil 1 bramke w tym sezonie, a tez juz go kazdy wysylal na Malediwy i wakacje ;)
Wiadomo ze kazdy kiedys konczy granie ale tu bym jeszcze nie pisal o koncu
 
Ja jebie, chłop zrobił błąd i zezłomował swoim agresywnym wyjściem Rudigera, który już uderzył piłkę, ale nieee kurwa tylko Ukraińcem się przejmujmy, niech on wydobrzeje bidula, chuj z tym że on faulował i rozjebal pół gęby Rudigera. Poziom wchodzenia w dupę Ukraincom przekracza już wszelkie normy smaku
 
Jeżu, dajcie mi parę Militao-Rudiger. Sry Alaba jesteś kozak, ale to jest jednak inna półka.

Pół dnia minęło i nikt nie wspomniał, że Mbappe chce odejść z PSG w styczniu ?:jarolaugh:
 
Ogólnie to jak oglądałem wczoraj mecz realu z polskim komentatorem to aż nie dowierzałem że szachtar stał się polska drużyna,jest to pojebane w chuj,nie wspomnę już o przyśpiewkach i czarno czerwonych flagach tych zwierząt,ważny punkt dla Realu a dla Ukraińców życzę by nie wyszli z grupy,wejście bramkarza w rudigera to ewidentne czerwo a i skurwysyn sędzia pchał grę gdzie ten gol powinien być już ostatnia akcją
 
W Madrycie sędzia chyba dostał zaproszenie na grilla po meczu od atletico, bo to co odwala to jest kosmos. Tam był karny jak nic.
 
Coś na razie Nasz Lewandinho pod formą :/... brakuje jakiegoś magic touch na razie:)

P.S
Obrońcy Barcy przy Skriniarze i de Vriju to okręgówka:)
 
W kluczowym momencie sezonu Kounde i Araújo z kontuzją i obrona w dupie, ale i tak tym razem Xaviemu musi się coś oberwać za to jak wygląda drużyna w drugich połowach.
 
W kluczowym momencie sezonu Kounde i Araújo z kontuzją i obrona w dupie, ale i tak tym razem Xaviemu musi się coś oberwać za to jak wygląda drużyna w drugich połowach.
E. Garcia za to jak sie zachował przy golu Martineza powinien zostać dożywotnio zrelegowany do Barcy C
To co robią dziś Bastoni ze Skriniarem to profesura
 
Back
Top