Piłka nożna

pzpn musiał jakiś pakt z diabłem podpisać, albo jakiegoś szamana wynajął ( może tego od Pogby :bye:) bo to kolejne dobre/szczęsliwe losowanie naszej kadry w ostatnich latach.
 
Jeśli w takiej grupie dalej będziemy grali Krychowiakiem na DMC to już nic mnie nie zdziwi:)
Idealna grupa na wprowadzenie nowych piłkarzy do kadry i rozpoczęcie ewolucji w kadrze- RL9 dałbym odpocząć w meczach z Wyspami Owczymi i Mołdawią
 
Gruby 711 nie ma się z czego cieszyć, bo po wpierdolu na mundialu, który jest pewny, powinien być wypierdolony dyscyplinarnie i zatrudnić kogoś bez korupcyjnej przeszłości i z jakimś warsztatem kto będzie mieć jakąś wizję zespołu. Tak jak kolega wyżej, krychowiaki tej kadry powinni już sobie dać spokój po tym mundialu.
 
Jak wyjebią grubego to wezmą innego parodystę, nasza kadra nigdy nie będzie miała poważnego trenera, takim trzeba zapłacić większy kwit.
 
Kiedyś myślałem że armata na lata będzie Rash,Jovic, Werner czy Vlaho , który już zaczyna być nawet mniej chwalony od Milika. Do tego w Lfc zaczynają się bać czy Nunez to nie będzie Carroll 2.0 i tak sobie myślałem ,,kto tu k..a wreszcie wystrzeli by czuć te cholerne emocje" w dzisiejszej piłce. No i objawił się wreszcie.
 
Iker ogłosił że jest gejem.

:o o::o o::o o:

1665321476671.png
 
Klopp do końca sezonu w Liverpoolu, potem rok przerwy sobie robi, po następnym sezonie odchodzi Carletto i na sezon 2024/25 Jurgen trenerem Realu, tak to widzę.

A karny oczywisty, co nie zmienia faktu, że pewnie Arsenal i tak by to pewnie ugrał, byli dzisiaj zdecydowanie lepsi.
 
Jedyne co moze tlumaczyc sedziego w tej sytuacji to fakt, ze pozycja reki wynikala z tego ze byl w biegu, ale mocno sie zdziwilem ze nie bylo VARu w tej sytuacji. Poza tym kolejka w Anglii bez kontrowersji to kolejka stracona.
Przepisy tu nigdy nie są jasne, natomiast dla mnie przy tego typu sytuacjach jest to oczywista ręka z uwagi na to, że nie wiemy co mogłoby się wydarzyć, gdyby właśnie nie zagranie ręką. Mógł paść gol, a może nic by się nie wydarzyło. Pewnym jest to, że obrońca uniemożliwił dokończenie potencjalnie groźniej sytuacji, która miała miejsce w polu karnym. Podobnie oceniam strzały w światło bramki zablokowane ręką, o ile oczywiście nie są to zagrania z bardzo małej odległości. Co do VAR'u to już chyba lepiej przemilczeć, bo to śmiechu warte i każdy używa go prawie jak chce.
 
ManU wczoraj ciężary z evertonem, ta drużyna nie istnieje.
Arsenal super gra, Liverpool obrona Częstochowy. Fakt faktem karny być winien.. ale co zrobić.
 
ManU wczoraj ciężary z evertonem, ta drużyna nie istnieje.
Arsenal super gra, Liverpool obrona Częstochowy. Fakt faktem karny być winien.. ale co zrobić.
Jasne, że daleko od idealnej dyspozycji tam jest kawał roboty do zrobienia - ale wczoraj grali z zespołem który nie przegrał o ile się nie mylę od 8 spotkań a takie serie nie biorą się z nikąd.
 
Jasne, że daleko od idealnej dyspozycji tam jest kawał roboty do zrobienia - ale wczoraj grali z zespołem który nie przegrał o ile się nie mylę od 8 spotkań a takie serie nie biorą się z nikąd.
Ja ogólnie lubię ManU, ale tak jak mówisz, robota jest do zrobienia fest. Z Newcastle ich nie widzę, zwłaszcza, że Newcastle jest w gazie.
 
Back
Top