Piłka nożna

Ferran totalnie nic nie wnosi do gry, Fati po kontuzji nie jest tym samym zawodnikiem, Depay jest od grzania ławy, Dembele jeździec bez głowy chociaż czasem coś mu jednak wyjdzie no i na koniec Raphinhia, który ciągle bije głową w mur (miałem obawy przed zakupem, bo jednak gra w Leeds to inna bajka niż Barcelona).
 
Lewy zrobił sobie fajną odskocznię, ale powiedzmy szczerze LM to już sobie zamknął na dobre i jak kiedyś zagra jeszcze w takiej 1/4 LM to będzie dobrze.
 
prasa na wyspach donosi, że amerykańscy potomkowie abrahama są gotowi sprzedać klub.
ten klub to manchester united, a cena na dzień dobry to jedyne 10 mld dolców.
 
20221014_090620.jpg
 
Szykuj się Lewandowski na pierwszy wpierdol w El Clasico :bayan:

Real ostatnio na zbytnim luzie podchodzi do Klasyków, a czuje że Barca wejdzie na megawkurwie po ostatnich niepowodzeniach. Dla nich ten mecz to zawsze walka na śmierć i życie i są skoncentrowani na 100%, Real nie zawsze tak ma niestety.

I Real gra bez Tchibo na bramce, zamiast niego gra Łunin...
 
Ciekawy dzień dla kibica piłki nożnej, fajne mecze w premier league. Jestem mega ciekaw ManU - Newcastle oraz pojedynku Live z ManC. Później el clasico. Uczta!
Zobaczymy jak w fantasy zapunktuja chłopaki, oczywiście Hohland na kapitanie, KdB, Cancelo. Do tego Martinelli, Saliba, Trippier, Pope
 
Da radę w internecie oglądać el klasiko? Nie mam dostępu do tego programu na tv, a powtórkę o 21 pierdole :siara:
 
Angole chyba tak po złości ustalili terminarz wczorajszo - dzisiejszej kolejki. 4 mecze o 15-ej, a hit, Liverpool - Manchester City o 17:30 jakby nie można było zagrać godzinę później. Wczoraj Tottenham grał z Evertonem właśnie o 18:30.
Nie będą im jakieś tam Hiszpany wyskakiwać o 16:15 z jakimś tam el clasico:lol:
 
Back
Top