Piłka nożna

Widzę, że przygotowujesz już tłumaczenie kolejnego wpierdolu jaki zbierzecie w Białymstoku. Za daleka podróż :mamed:
Widzę, że na Podlasiu zabezpieczenie imprezy masowej większej niż dożynki to coś co wykracza poza możliwości logistyczne miejscowej populacji. Po co Wam nowy stadion i rywalizacja w Ekstraklasie, skoro nie chcecie przyjmować kibiców gości?
1412265921_dyibze_fb_plus.jpg
 
Widzę, że na Podlasiu zabezpieczenie imprezy masowej większej niż dożynki to coś co wykracza poza możliwości logistyczne miejscowej populacji. Po co Wam nowy stadion i rywalizacja w Ekstraklasie, skoro nie chcecie przyjmować kibiców gości?
1412265921_dyibze_fb_plus.jpg
Dobrze że nigdy nie miałeś na sektor gości w Warszawie wchodzić. Żeby nie było, na Jadze też chujnia, a najgorzej chyba w Szczecinie.
 
Dobrze że nigdy nie miałeś na sektor gości w Warszawie wchodzić. Żeby nie było, na Jadze też chujnia, a najgorzej chyba w Szczecinie.
Zdecydowanie 3 z top-u najgorszych wejść. Z polskich dodałbym jeszcze Bełchatów i Nieciecze ale w 2 lidze, później trochę lepiej było. Z chujowych ale już w Europie Chernomorets Odessa.
A z najlepszych chyba Kowno 2011 na Litwa Polska, nawet nie sprawdzali. :redford:
 
Widzę, że na Podlasiu zabezpieczenie imprezy masowej większej niż dożynki
To chyba dobrych dożynek nie widziałeś. Frekwencja na pewno lepsza, niż przy Łazienkowskiej :DC:
skoro nie chcecie przyjmować kibiców gości?
Kto powiedział, że nie chcemy? Po prostu, jako ludzie o wyrobionym guście i smaku, szefowie Jagi zdecydowali, że barwy Legii zepsułyby estetykę stadionu. :werdum:
 
Z ostatniej chwili!
Na Śląsku doszło do trzęsienia ziemi o sile 3,7 stopnia w skali Richtera.
Naukowcy stwierdzili, że bezpośrednią przyczyną wstrząsów był spadek Ruchu Chorzów do II ligi

edit

Co do wnoszenia barw. W Warszawie ochrona nie chciała wuszczać w szalikach z napisem Legia to stara kurwa. Skandal.

:beczka:
 
Stadion większy o 10 tysięcy miejsc i miasto posiadające o jakieś 1,3mln więcej mieszkańców, a średnia frekwencja wyższa o 2 tysiące, faktycznie sukces :mjsmile:
O 2 tysiące powiadasz? :mjsmile:
Podpowiem Ci chłopie, bo aż mi się szkoda zrobiło. Poniżej masz średnią z 30 meczów rundy zasadniczej. :DC:

PS i nie ja zacząłem wyliczankę o frekwencji, ale patrząc na to podwójne samozaoranie to w sumie warto było rozwinąć temat. :kis:
 
O 2 tysiące powiadasz? :mjsmile:
Podpowiem Ci chłopie, bo aż mi się szkoda zrobiło. Poniżej masz średnią z 30 meczów rundy zasadniczej. :DC:

PS i nie ja zacząłem wyliczankę o frekwencji, ale patrząc na to podwójne samozaoranie to w sumie warto było rozwinąć temat. :kis:

Rzuciłem okiem tylko na tę pierwszą tabelkę, myślałem że to uśrednione z całego sezonu. Dopiero niżej jest pełna, mea culpa. Co nie zmienia faktu, że rewelacji nie ma.
 
Rzuciłem okiem tylko na tę pierwszą tabelkę, myślałem że to uśrednione z całego sezonu. Dopiero niżej jest pełna, mea culpa. Co nie zmienia faktu, że rewelacji nie ma.
Bardzo mi przykro z tego powodu.
:mamed:

A jak chcesz rewelacji to poszukaj różnicy w liczbach wyjazdowych. Tylko żeby Ci do głowy nie przyszło robić to w oparciu o powyższy link. :awesome:
 
Skoro wczoraj Legia wygrała, to bardzo prawdopodobne, że ten weekend wygra również Lech, Jaga i Wisła Płock.
 
Inter 2-2 Juventus w 87 minucie. Nawet jak tak się skończy, to jutro Napoli musi wygrać na arcytrudnym terenie we Florencji.

EDIT: Ja pierdole :matt:
 
Back
Top