Piłka nożna

Kurwa, nie pamiętam kiedy ostatnio w takim stresie i nerwach mecz oglądałem. Najważniejsze, że jest awans dla Realu :D
 
Na luzie.
DcI6WfZWsAAgs1b.jpg
 
Można się czepiać tego karnego ale Bayern w gruncie rzeczy jest sam sobie winien. Dwa frajersko straconego gole a zmarnowanych sytuacji się nie doliczę.
 



To co niby mieli niby zrobić? Wygrać 5-2 i nie pozostawić złudzeń? Na tym poziomie decydują detale, a turecki kutasiarz z gwizdkiem ewidentnie ich przekręcił.
 
ten dwumecz mnie zaoral, mozg zagotowany do granic mozliwosci, a wczoraj to juz apogeum nastapilo
mega mi szkoda Bayernu, ale jak sie nie wykorzystuje tylu sytuacji, popelnia tak kuriozalne bledy jak w pierwszym meczu Rafinha
w drugim Ulraih (dramat) to juz rece opadaja

a turecki kutasiarz z gwizdkiem

:antonio: :redford:
 
Real z Bayernem nie był przekonujący. Gole po błędach a i obrona pewna nie była. Co by nie mówiąc ale trio z Liverpoolu może napsuć trochę krwi.
 
hehehe
Cakir w nagrode pewnie pojedzie do Rosji na MS i dostanie jakis polfinal do sedziowania , a za rok ktos inny popelni ,,blad'' na korzysc realu czy barcy w LM i wszyscy zapomna co sie wczoraj stalo .
Taka ,, pilka nozna''
żal
 
nie osmieszaj sie

czerwona dla Naniego za takie wejscie w 60 minucie przy 1 0 dla UTD to kabaret malo powiedziane
wal jakich wiele w tym ,,sporcie''

tu tez ewidentna czerwona haha
 
Last edited:
To jest jednak śmieszne, że drużyna wchodzi 4 raz do finału LM w przeciągu 5 ostatnich lat, a i tak pisze się, że to tylko dzięki sędziom. Czyli mam rozumieć, że ostatnie chłodne okienka transferowe w ekipie Realu to tylko dlatego, że cała kasa poszła na przelewy dla sędziów?:facepalm: Co za ludzie i najzabawniejsze, że takie komentarze w większości pochodzą z obozu "więcej niż klub".
 
To jest jednak śmieszne, że drużyna wchodzi 4 raz do finału LM w przeciągu 5 ostatnich lat, a i tak pisze się, że to tylko dzięki sędziom. Czyli mam rozumieć, że ostatnie chłodne okienka transferowe w ekipie Realu to tylko dlatego, że cała kasa poszła na przelewy dla sędziów?:facepalm: Co za ludzie i najzabawniejsze, że takie komentarze w większości pochodzą z obozu "więcej niż klub".
co maja 4 poprzednie finaly wspolnego z bledem sedziego wczoraj ?
 
nie osmieszaj sie

czerwona dla Naniego za takie wejscie w 60 minucie przy 1 0 dla UTD to kabaret malo powiedziane
wal jakich wiele w tym ,,sporcie''

tu tez ewidentna czerwona haha




Tak, a tutaj żółta to też była zasłużona, bo czerwonej nie wypada dawać. A w przypadku Naniego wgl nie powinno być żadnej kartki :DC:
 
porownanie z dupy
Nani byl skupiony na pilce nawet nie widzial zawodnika Realu ktory wbiegl przed niego
a Ty wrzucasz sytuacje gdzie gosciu wjezdza noga w zawodnika ktory jest naprzeciwko
serio nie widzisz roznicy ?
 
porownanie z dupy
Nani byl skupiony na pilce nawet nie widzial zawodnika Realu ktory wbiegl przed niego
a Ty wrzucasz sytuacje gdzie gosciu wjezdza noga w zawodnika ktory jest naprzeciwko
serio nie widzisz roznicy ?

Nani był skupiony na piłce, więc rozumiem, że może napierdalać z wyskoku innych w klatę? Ba, żeby Arbeloa nie skakał do tej piłki to by dostał kilkunastoma wkrętami w twarz, bo skoro Nani go nie widział, to zrobiłby to tak samo. Wiec nadał byłby usprawiedliwiony w Twoim mniemaniu.
 
Przeciez Arbeloa dobrze widzial cala sytuacje ( i pilke i Naniego ) wbil sie przed niego zeby wywalczyc pilke
W takim przypadku co Nani mial zrobic skoro go nawet nie widzial ?
Normalna walka o pilke , gdzies go zahaczyl ale dla mnie to maks zolta .
Bylo minelo i takie gadanie nic nie zmieni , ale czerwona za takie cos w takim meczu to jest skandal
 
Fajnie jakby w finale wygrał Liverpool, ale Klopp to specjalista od przegrywania finałów więc jakoś nie widzę tego. W ogóle jakoś mi ciśnienie zeszło z kibicowania od kiedy Real wygrał LM 3 razy w ciągu 4 lat. Lata kryzysu - proszę nadejdźcie bo nie mam kogo hejtować i ciężko mi nakręcić się emocjonalnie na spotkanie :( Tylko mecze z Barcą jakoś mnie jeszcze cieszą, bo w lidze często w dzbanek dostają biali do nich.
 
Faktycznie to jest kabaret, że nadal są na tym świecie ludzie, którzy uważają, że to nie powinna być czerwona kartka :crazy:
Oczywiście, że tam powinna być żółta a nie od razu czerwona. Mówię to jako kibic Realu. :D
 
Back
Top