Piłka nożna

Zidane przyłapany na pierwszych rozmowach z Salahem

DbnvAFVX4AAdDbv.jpg
 
Nie jest źle po pierwszej połowie. Bayern groźny, można było się spodziewać, że będą cisnąć u siebie. Jest możliwość ukłucia co cieszy więc warto powalczyć o drugą bramką.
 
Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że Bayern coś słabo pressował nawet przy wyniku 1:2 i ogólnie dość wolno rozgrywał akcje? Gdyby zamiast Bayernu grał tutaj na przykład Liverpool to Real miałby pod tym względem dużo ciężej.
 
  • Like
Reactions: Ian
Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że Bayern coś słabo pressował nawet przy wyniku 1:2 i ogólnie dość wolno rozgrywał akcje? Gdyby zamiast Bayernu grał tutaj na przykład Liverpool to Real miałby pod tym względem dużo ciężej.
jeśli dojdzie do finału real - liverpool to stawiałbym w roli faworyta właśnie liverpool.
ale nie dojdzie bo w finale zagrają roma z bayernem. :crazy:
 
jeśli dojdzie do finału real - liverpool to stawiałbym w roli faworyta właśnie liverpool.
ale nie dojdzie bo w finale zagrają roma z bayernem. :crazy:
Liverpool ze swoją dziurawą obroną nie ma co szukać z Realem. Może i ich dobry atak wcisnąłby bramkę/ dwie ale straciliby przy tym ze 4.
 
Liverpool ze swoją dziurawą obroną nie ma co szukać z Realem. Może i ich dobry atak wcisnąłby bramkę/ dwie ale straciliby przy tym ze 4.
nie jest taka dziurawa wbrew pozorom, w tej edycji ligi mistrzów stracili tylko 9 goli.
 
nie jest taka dziurawa wbrew pozorom, w tej edycji ligi mistrzów stracili tylko 9 goli.

W zeszłym sezonie Juve do finału straciło ... 3 ;)

Gra Lpoolu sprawiła, że narobili sobie niedzielnych fanów z duszą romantyków, mimo wszystko z taką grą nie zdobywa się trofeów. Finał to jest zupełnie inna bajka ... z drugiej strony, jak człowiek popatrzy na grę Salaha, uświadamia sobie, ze gówno się zna. xD
 
Paraolimpiada. Większość wrzucona po to, żeby pokazać dupsko. :stevecarell:

Ja tam owszem widziałem całkiem fajne widoki ale też jak na kobitki to całkiem przyzwoite skillsy .
Większość lasek nie potrafi kopnąć prosto piłki z przysłowiowego czuba nie mówiąc już o żonglerce itd
Może ty jesteś zawodowym kopaczem i potrafisz wymiatać jak Turbo Krzychu i taka sprawność z piłką w kobiecym wydaniu jest dla ciebie paraolimpiadą :fjedzia:
 
Back
Top