MysticBęben - nie mogę przestać tyć

Dzisiaj takie sety.
1. Kolacja: Tosty z szynką, serem, ogórek, mięsem z udek i majonezem, slatka i koktajl z jogurtu greckiego, banana i płatkow jaglanych.
1a57f0373e.jpg

2. Śniadanie: Kawa, woda, sadzone, wieloziarnisty z szynką, serem i ogorem, majonezik i koktajlowe.
1a6902a081.jpg
 
Mistyczny Bębnie, jak tam sytuacja tuczenia wygląda? Bo ja ostatnio tyle wpierdalam, że aż przypomniał mi się ten temat i bym sobie poczytał. : >>
 
@Orest - wystawiasz rekomendację lokalowi "Mateo" f.k.a. "Rabarbar" vel "Kopytko" ? :)
Tanio i smacznie, muszę spróbować pierogów z mięsem, bo jeżeli rekomendujesz, to aż nie wypada nie spróbować. Schabowy pierwsza klasa, szwajcara jutro spróbuję, a pierogi ruskie - średnie, jadałem lepsze. Krokiety z mięsem bardzo zacne.
 
Drugi dzień na antybiotyku, a trzeci na niby diecie. Ale cheat day dziś trochę wyszedł. Rodzinka poszła do McD, ale mówię sobie: co będę jadł niezdrowe gówno, jak obok (CH Bonarka) tyle fajnych wege knajpek :mamed:
i jakoś tak mi 4 whoopery w ręce się pod Burger Kingiem nawinęły, zupełnie nie wiem jak :DC:
 
Drugi dzień na antybiotyku, a trzeci na niby diecie. Ale cheat day dziś trochę wyszedł. Rodzinka poszła do McD, ale mówię sobie: co będę jadł niezdrowe gówno, jak obok (CH Bonarka) tyle fajnych wege knajpek :mamed:
i jakoś tak mi 4 whoopery w ręce się pod Burger Kingiem nawinęły, zupełnie nie wiem jak :DC:
Umrzesz
 
@klimekone - dziś macie lokalne święto? :)


Proszę nie kusić mojej córki wysokokalorycznymi przekąskami. Swoją se paś:nono:





@michi972 wszedł mi na psychę, po tym jak Tanita wyrzuciła mu 6% tłuszczu. Choć pewnie coś zepsuł. Robię redukcję.



PS Ale chcę wyglądać jak Wewiur-w saunie jego żyły po prostu ożyły :arch:
 
Proszę nie kusić mojej córki wysokokalorycznymi przekąskami. Swoją se paś:nono:





@michi972 wszedł mi na psychę, po tym jak Tanita wyrzuciła mu 6% tłuszczu. Choć pewnie coś zepsuł. Robię redukcję.
9


PS Ale chcę wyglądać jak Wewiur-w saunie jego żyły po prostu ożyły :arch:
9-11 zależy kiedy się zważę
 
Proszę nie kusić mojej córki wysokokalorycznymi przekąskami. Swoją se paś:nono:





@michi972 wszedł mi na psychę, po tym jak Tanita wyrzuciła mu 6% tłuszczu. Choć pewnie coś zepsuł. Robię redukcję.



PS Ale chcę wyglądać jak Wewiur-w saunie jego żyły po prostu ożyły :arch:
Po wczorajszym browarze moje ożyły
 
Ja Wam kurwa dam wyniki z Tanity!
30,1% było w marcu, pewnie jeszcze gorzej z początkiem września :jon:
ale wziąłem się za siebie, na bank do 29% zszedłem już :kis:
Dużo sie nie różnimy a Bęben jakby nieporównywalny :happy dance:
 
Back
Top