MysticBęben - nie mogę przestać tyć

mwmedia_20070305_145323.jpg

Kurwa, właśnie po to nie mam telewizora, żeby nie oglądać tej knurzycy. Dlaczego mi to robisz? A ja starałem sobie przypomnieć gdzie jest Twój softshell z dużą ilością kieszeni...
 
jennifer-lopez-booty-2-thatgrapejuice-600x827.jpg

Panowie, spokojnie, po to ten świat się różni, żebyśmy się wzajemnie potrzebowali. Są na tym świecie Liszowskie, są też Lopezki ;D Lecę na uczelnię, miłego!
 
Dobra, już nie będę robił śmietnika Mysticowi na jego blogu :)
Ale właśnie historia Cohones pisze się na naszych oczach (albo raczej w zeszycie @klimekone ). Tak oto przygotowałem sobie taki szablon i mogę oficjalnie ogłosić, że w kąciku Cohones będą umieszczane wszystkie "złote myśli" na forum.
zeszytjpg_arasxxh.jpg
 
Dobra, już nie będę robił śmietnika Mysticowi na jego blogu :)
Ale właśnie historia Cohones pisze się na naszych oczach (albo raczej w zeszycie @klimekone ). Tak oto przygotowałem sobie taki szablon i mogę oficjalnie ogłosić, że w kąciku Cohones będą umieszczane wszystkie "złote myśli" na forum.
zeszytjpg_arasxxh.jpg
Ty wez jeszcze umyj ten tusz bo nikt mi nie zechce takiej bałaganiary. I trzeba ją będzie w domu, starą panne, trzymać.
 
Dobra, już nie będę robił śmietnika Mysticowi na jego blogu :)
Ale właśnie historia Cohones pisze się na naszych oczach (albo raczej w zeszycie @klimekone ). Tak oto przygotowałem sobie taki szablon i mogę oficjalnie ogłosić, że w kąciku Cohones będą umieszczane wszystkie "złote myśli" na forum.
zeszytjpg_arasxxh.jpg
Zmieścisz na 2 stronach historię gronostaja o analu? :mamed:
 
Ty wez jeszcze umyj ten tusz bo nikt mi nie zechce takiej bałaganiary. I trzeba ją będzie w domu, starą panne, trzymać.
To nie jest brudne, to czarna czesc buteleczki przeswituje przez lekko transparentny plastik xD

@J-Son Ta moja szafka a.k.a KĄCIK COHONES Wzruszyłam się!
 
Oczyyyywiścieeee :mamed: (to chyba to, nie?)
@Masu jedną buteleczkę umyłem, a Push Up Mascarę wyjebałem, bo się domyć nie chciała :D
gronostaj_arasnhr.jpg
Elegancko :)
Królu złoty, to jeszcze byś moje ego trochę dopieścił i tytułowy post z pierwszej strony tego blogaska dał na kącik? :happy dance:
PS: Jak kiedyś wygram kolację z Asią Jóźwik, to Ci odstąpię! Kącik rewelacyjna robota!
 
Temat o grubości a tu jakieś wierszyki...

Wracając do prawdziwego tematu to opierdoliłem dziś na śniadanie pół kilo kaszanki z cebulą i ogórami kiszonymi. Dieta KUHWA! :DC:

Jeśli podsmażona to szacunek i zazdro. Dawno nie jadłem, a że mam już zakupione 3/4 Luksusu na wieczór to chyba ogarnę temat. Muszę zrobić dobry podkład bo jutro urodziny teścia.
 
Back
Top